Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Paskutinis skambutis 2021

Gegužės 27 dieną mūsų centro kiemelyje nuskambėjo Paskutinio skambučio šventė. Pirmokas Lukas įnešė simbolinį skambutį ir perdavė centro direktorei Ritai Pečiukaitytei. Ji pasveikino abiturientus ir perdavė skambutį gimnazijos skyriaus vedėjai Ritai Matulevičienei, kuri taip pat tarė sveikinimo žodį.

Skaityti daugiau...

Velykiniai kiškučiai 2021

2021 m. kovo 24 d. centro mokinių ir darbuotojų laukė staigmena. Iš spalvotų servetėlių buvo išlankstyta daugiau nei 100 kiškučių. A-20 grupės mokiniai, pasidalinę į dvi grupeles po du, dalino zuikučius visiems mokiniams ir darbuotojams (esantiems centre). Taip skleidė artėjančių Velykų nuotaiką, linkėjo gražių artėjančių švenčių.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su bendruomene

2021 m. vasario 19 d. įvyko susitikimas su centro mokytojais, mokiniais, jų tėvais bei socialiniais partneriais. Susitikimo metu bendruomenė išklausė 2020 m. centro veiklos ataskaitas, aptarė situaciją nuotolinio mokymo metu. Remiantis I kurso mokinių adaptacijos centre apklausos rezultatais, teikė pasiūlymus dėl Centro veiklos tobulinimo, strateginių tikslų, uždavinių ir jų įgyvendinimo priemonių.

Skaityti daugiau...

Centro bendruomenė jungėsi į atminimo veiklą Laisvės gynėjų dienai paminėti

Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras, minėdamas 2021 metų Lietuvai reikšmingą istorinę sukaktį, atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metį, jungėsi atminimo veiklai, kurioje mokiniai, jų artimieji, mokytojai pasidalino mintimis ir kūryba (piešiniais, pasisakymais, kita veikla) atsakydami į klausimus:

  • Kas yra LAISVĖ?
  • Kas simbolizuoja LAISVĘ?
  • Kodėl LAISVĖ svarbi žmogui?

 

Skaityti daugiau...

Kalėdinis renginys nuotoliniu būdu

Gruodžio 18 dieną socialinio darbuotojo padėjėjai  (SD-11 gr.) surengė kalėdinį renginį nuotoliniu būdu (profesijos mokytoja Zina Žvalionienė). Renginio metu mokiniai kalbėjo apie Kalėdų istoriją, papročius, iš kur atsirado Kalėdų Senelis, kaip švenčiamos Kalėdos svetur? Paskui visi Kalėdų proga siuntė linkėjimus. Renginyje dalyvavo ir SD-11 grupės vadovė Gitana Baranskienė. Ji taip pat linkėjo gražių ir prasmingų švenčių. O mokinys Mantas Kauzonas, palinkėjęs visiems ramių švenčių, pakvietė visus sudainuoti „Tyli naktis“.  

Skaityti daugiau...

„Geriausio masažuotojo“ konkursas

2020 m. spalio 19 d. mūsų centre įvyko „Geriausio masažuotojo“ konkursas. Jame dalyvavo antro kurso M-10 grupės masažuotojai. Kadangi visi buvo šaunūs, komisijai buvo nelengva apsispręsti, bet susumavus vertinimo balus 1-ąją vietą užėmė Karolina Zurzaitė. Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir linkime nesustoti gilinant profesines žinias!

Skaityti daugiau...

Mokytojų diena 2020

Spalio 5 dieną centro mokytojai buvo pakviesti į aktų salę, kur jų laukė staigmena: buvo užrakintos durys, o jie turėjo atlikti įvairias užduotis ir surasti kodą, kuriuo atrakintų duris. Mokytojai įveikė visas užduotis, direktorė, surinkusi kodą, skambant fanfaroms, atrakino duris. Visus sveikino centro tarybos pirmininkė Gitana Baranskienė ir direktorė Rita Pečiukaitytė. Paskui mokytojams buvo įteiktos gėlės ir visi pakviesti prie vaišių stalo.

Skaityti daugiau...

Reginos Jakučiūnaitės - Kubertavičienės fotografijų paroda "Kalnų spalvos"

2020 m. spalio 5 d. mokytojų dienos proga centre buvo atidaryta ilgametės kolegės Reginos Jakučiūnaitės-Kubertavičienės fotografijų paroda „Kalnų spalvos“. Per pastaruosius penkerius metus tai yra šeštoji paroda. Vienos buvo viešos, kitos – kamerinės, eksponuojamos įvairiose erdvėse. Kaip pati mokytoja sako: „Kalnuose negali meluoti nei sau, nei kitiems... Kalnai tai mano likimas. Ir būsiu juose, kol plaks manoji širdis. Kalnai – tai amžinoji tiesa. Čia gali pasižiūrėti Dievui į akis“.

Skaityti daugiau...

Socialinio darbuotojo padėjėjo diena

2020 m. rugsėjo 25 d. socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės mokiniai paminėjo socialinio darbuotojo padėjėjo dieną. Šventės metu mokiniai dalijosi pagalbos teikimo metodais: muzikos terapija „Atspėk dainą“,   proto mankštos terapija-žaidimas „Žodžių grandinėlė“, šokio terapija.

Skaityti daugiau...

Sveikiausia 2020 metų grupė

Mūsų centre kovo 3 dieną vyko ,,Sveikiausios/laimingiausios 2020 metų  grupės“ rinkimai. Dalyvavo I kurso grupių komandos ir jų auklėtojai. VK- 119 grupė papasakojo apie patyčias ir kokie galimi jų padariniai. Grupės VF-60 mokiniai papasakojo apie depresiją , bei kur kreiptis pagalbos. Kodėl svaiginančios medžiagos  asmeninių problemų neišsprendžia turėjo įrodyti VK- 118 grupės komandos mokiniai. Daug dalykų mums kelia įtampą ir stresą, ko pasekmė - emocinės ir fizinės sveikatos išryškėję problemos. Na, o apie stresą ir jo mažinimo būdus papasakojo VFL-27/VI-1 grupės komanda.  Geros nuotaikos pliūpsnį viktorinos metu įnešė A-19 grupės mokinės, parengusios pasakojimą apie kapitoną, kurių vadovė Sigita Vavilavičienė. Naują atsipalaidavimo metodą pademonstravo mokytoja Gitana Baranskienė. Viktorinos metu mokiniai atliko užduotis, dalinosi savo patirtimis, pastebėjimais ir įžvalgomis.

Skaityti daugiau...

ŠIMTADIENIO ŠVENTĖ

2020 m. vasario 28 d. centre vyko tradicinė Šimtadienio šventė „Juoda-balta“.  Šventę rengė Ap-14 gr. mokiniai (grupės vadovė Zina Žvalionienė), o svarbiausi dalyviai – abiturientų grupės: VK-114 ( grupės vadovė Giedrė Trembo), VK-115 (grupės vadovė Eugenija Cirkina), VF-58/VFL-25 (grupės vadovas Algimantas Valiauskas). Visus dalyvius, mokinius ir mokytojus, sveikino centro direktorė Rita Pečiukaitytė. Linkėdama sėkmės kelyje į brandą, priminė artėjančios jubiliejinės Kovo 11-sios šventės svarbą kiekvienam iš mūsų...  Šventės vedėjai Solveiga ir Domas į sceną pakvietė ir Bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėją Ritą Matulevičienę, kuri priminė, kad gyvenime ne vien juoda ir balta... Jei teisingai pasirinksi savo gyvenimo kelią, mylėsi žmones, jis gali būti itin spalvingas ir gražus, o visiems abiturientams linkėjo atsakingai ruoštis brandos egzaminams ir įgyvendinti ateities svajones. Skambėjo nuostabios dainos, kurias atliko Magdalena. Abiturientams buvo paruošta šmaikščių, išmoningų, linksmų užduočių, o jie išsakė daug gražių ir jautrių padėkos žodžių grupių vadovams,  mokytojams už pagalbą, kantrybę, dėmesį...

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema