Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra   

Integruoto projekto veiklos

Besibaigiant mokslo metams pradėtas įgyvendinti Gimnazijos skyriaus, fotografų bei vizualinės reklamos gamintojų integruotas projektas „Sakralinio paveldo lobiai ir paslaptys“. Viena iš projekto veiklų – sakralinio paveldo objektų fotografavimas. Šią veiklą atlikti pasiryžo VF-63 gr. mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojos Jogailės Butrimaitės. Gegužės 19 d. mokiniai ir mokytoja vyko fotografuoti Raseinių apylinkėse esančių bažnyčių, vienuolyno, o birželio 7 d. lankėsi Dzūkijoje ir įamžino žymius šio krašto sakralinio paveldo objektus. Kaip mokiniams sekėsi ir ką jie užfiksavo savo nuotraukose, galėsime pamatyti kitais mokslo metais, lapkričio mėn., projekto pristatymo metu.

Skaityti daugiau...

PASKUTINIO MOKYKLINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ

2022 m. gegužės 26 d. nuskambėjo paskutinis mokyklinis skambutis 12-ų klasių mokiniams. Šventės vedėjos VRO-1 grupės mokinės Greta ir Fausta (profesijos mokytoja Zina Žvalionienė) pasveikino visus šventės dalyvius, bet pasigedo svarbiausio šios šventės simbolio – mokyklinio varpelio. Abiturientų grupės leidosi į paieškas... jį surado, surinko ir pakabino. Šventė prasidėjo. Abiturientus sveikino Bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėja Rita Matulevičienė: „... tegul šis nuostabus ir amžinas gamtos žydėjimas Jus, mieli abiturientai, įkvepia, sustiprina, suteikia jėgų atrasti tikrąjį save, padeda susikalbėti su savo norais ir svajonėmis, pajusti tai, ką savyje jau turite: grožį, gėrį, darbštumą, kantrumą... įveikti abejones ir tingumą... nes tik ką suskambėjęs simbolinis varpelis daugiau į mokyklinį suolą nebepakvies... Labai prašau, ištarkite sau mintyse, o dar geriau sušukite garsiai: Aš – galiu, aš – kantrus, aš – darbštus, aš – sėkmingas... Savimi aš tikiu. Save aš gerbiu. Šiandien aš save kuriu... Vertinu ir branginu visus, kurie man padeda kurti save: tėvus, Mokytojus, tikrus draugus... visus, kurie nuoširdžiai pataria, išklauso, supranta, palydi... Tik nieko neatidėliokite rytdienai ir pamirškite žodį „vėliau“, juk to vėliau gali ir nebebūti..“ Abiturientus sveikino direktorės pavaduotoja ugdymui Sigita Kutienė. Skambėjo nuostabi Deimantės atliekama daina. Grupių vadovų vardu kalbėjo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Giedrė Trembo. Visi linkėjo mokiniams kūrybinių atradimų, drąsių, veržlių idėjų, atvirumo naujovėms, darbštumo, kantrumo, atkaklumo, sėkmės brandos egzaminuose bei gražiausių svajonių išsipildymo. Abiturientai nuoširdžiai ir jautriai dėkojo mokytojams, grupių vadovams, centro bendruomenės nariams.

Skaityti daugiau...

Fotografo diena

2022 m. gegužės 10 d. Fotografo programos mokiniai ir mokytojai šventė fotografo dieną. Visą dieną fotografų mokymo korpusas šurmuliavo, nes fotografai vykdė įvairias veiklas. Buvo pristatytas vaizdo filmas apie mokytoją Saulių Sauleiką „Centras. Medis. Žmogus“. Fotografijų parodos „Laiko sluoksniai“ ir „Stiklo žaidimai“, cianotipijų paroda „Augalų atspaudai“. Taip pat vyko fotosesija „Atgimimas“, kur šių laikų vizualika buvo sujungta su senosios fotografijos technikomis. 

Skaityti daugiau...

60-mečio šventė rotušėje

Gegužės 11 dieną centro bendruomenė 60-metį šventė Vilniaus rotušėje.
Šventėje dalyvavo švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai, socialiniai partneriai, buvę drabuotojai ir mokiniai bei kiti garbūs svečiai.
Vertėme centro istorijos puslapius, džiaugėmės nuveiktais darbais. Visus sveikino centro direktorė Rita Pečiukaitytė. Ji dėkojo bendruomenei už tokį ilgą, brandų kūrimosi kelią ir pabrėžė, kad svarbiausias centre buvo, yra ir bus mokinys.
Šventėje negalėjo dalyvauti buvusi centro direktorė Alina Morkūnienė, bet ji perdavė sveikinimo laišką bendruomenei (laiškas prisegamas).
Renginį vedė mokytoja Rūta ir mokinys Skirmantas (RO-1 gr.)
Šventę vainikavo koncertas.
Scenarijų rengė ir šventę organizavo mokytojos Zina Žvalionienė ir Rūta Varnienė. Idėją padėjo įgyvendinti RO-1 grupės profesijos mokytojas Deividas Janavicus ir mokinė Austėja Sobolevskytė.
Dėkojame centro floristams, kosmetikams, kirpėjams, siuvėjams, fotografams, valgyklos darbuotojoms ir visai bendruomenei už sutelktą darbą.

Parengė R.Varnienė ir Z.Žvalionienė

Centro 60-mečio šventė

Gegužės 10 dieną šventėme centro 60-metį tema „Iš praeities per dabartį į ateitį“.
Praeičiai atstovavo buvusi mokinė Magdalena Baltokaitė, kuri šiuo metu mokosi Vilniaus kolegijoje ir studijuoja muzikinio teatro specialybę.
Dabartį pristatė nauja drabužių kolekcija „Dramblys kambaryje“ (dizainerė profesijos mokytoja Daiva Pečiulienė). Kolekciją įgyvendino profesijos mokytojos Valentina Pašakinskienė, Janina Krych ir Alma Lenkaitienė. Drabužius demonstravo mados teatras (Vadovė Z. Žvalionienė).
Ateities kartoms buvo perduota kapsulė su laišku – palinkėjimu išsaugoti amžinąsias vertybes, kurios yra nepavaldžios laikui, įprasmina kiekvieno gyvenimą ir garantuoja tęstinumą. Dainavo centro mokinė Virmina Steckytė (P-3 gr.).
Visą centro bendruomenę sveikino direktorė Rita Pečiukaitytė.
Renginį vedė RO-1 grupės mokiniai Skirmantas Tamulionis ir Karina Macko.
Renginio scenarijų sudarė ir šventę organizavo mokytojos Zina Žvalionienė ir Rūta Varnienė. Idėją padėjo įgyvendinti RO-1 gr. mokinė Austėja Sobolevskytė ir profesijos mokytojas Deividas Janavicus.

Parengė R. Varnienė ir Z. Žvalionienė

Vaikų Velykėlės

Lietuvoje švenčiamas Atvelykis (dar kitaip vadinamas Velykėlėmis) yra laikomas paskutine poilsio diena prieš didžiuosius pavasario darbus. Atvelykio dieną tradiciškai visas dėmesys skiriamas vaikams, todėl balandžio 20 d. vaikų priežiūros kambaryje „Aitvariukas“ auklės (AU-1 ir AU-2 gr.) suorganizavo vaikų Velykėles su Velykų bobute, margučiais bei liaudies rateliais ir žaidimais.

Skaityti daugiau...

LAISVĘ ŠVENČIAME – LAISVĖS LINKIME UKRAINAI

2022 m. kovo 10 d. centro bendruomenė minėjo 32-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines. Paruoštas informacinis stendas, skirtas Kovo 11-ąjai bei Ukrainos tautai, ryžtingai, atkakliai kovojančiai už savosios Tėvynės laisvę... Jau ne kartą mūsų centro bendruomenė yra atvirai, jautriai ir nuoširdžiai išsakiusi begalinę meilę Lietuvai. Žinome Laisvės kainą, branginame žmones, aukojusius net gyvybes, kad šiandien būtume laisvi ir laimingi... 

Skaityti daugiau...

VISUOTINĖ UKRAINOS ISTORIJOS PAMOKA

2022 m. vasario 28 d. 8 val. visi centro mokiniai rinkosi į aktų salę, kur  vyko visuotinė istorijos pamoka, skirta Ukrainai. Nuotolinės pamokos metu istorijos mokytojas Audrius Jurgelevičius kalbėjo apie su Ukraina susijusius mitus. Per pamoką mokytojas papasakojo apie Ukrainos šimtmečių istoriją, valstybingumo šaknis, paneigė įvairiausius sklandančius melus, istorines klastotes. Po pamokos centro direktorė paragino visus šiuo įtemptu laikotarpiu būti susikaupusius, atsakingus, geranoriškus ir neabejingus...

Skaityti daugiau...

ŠIMTADIENIS

2022 m. vasario 25 d. centro aktų salėje vyko tradicinė šimtadienio šventė „100 pakopų iki paskutinio skambučio“.  Šventę rengė VRO-1 bei RO-1 grupių mokiniai (profesijos mokytoja Zina Žvalionienė). Svarbiausi dalyviai – abiturientų grupės: VK-124 (grupės vadovė Romena Talačkienė), VK-125 (grupės vadovė Giedrė Trembo), VF-61 (grupės vadovas Paulius Račiūnas), VI-2  (grupės vadovė Vaida Česnienė), VFL-28 (grupės vadovė Virginija Miselienė). Šventės vedėjos Agnė ir Deimantė visus abiturientus pristatė kaip vieno namo gyventojus, siekiančius įveikti visas kliūtis, šimtą pakopų, sėkmingame kelyje į brandą ir  pakvietė į sceną Bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėją Ritą Matulevičienę, kuri kalbėjo:  

„Šimtadienis – graži, jaunatviška šventė, simbolizuojanti atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste ir pasirodymą visam pasauliui: „aš jau užaugau, esu drąsus, veržlus, turiu savo nuomonę, galiu ją išsakyti... jau suvokiu, kad nemoku ir nenoriu būti vienas... savo rankomis, širdimi noriu mylėti, džiaugtis, svajoti, saugoti, branginti, ką nors pridengti nuo skausmo, prievartos, melo... ir visose situacijose išlikti žmogumi...“

Skaityti daugiau...

SU MEILE LIETUVAI

2022 m. vasario 10 d. centro skaitykloje vyko renginys „Su meile Lietuvai“, skirtas Vasario 16-ajai. Renginį organizavo Gimnazijos skyrius kartu su centro biblioteka. Vasario 16-oji – ypatinga diena. Ji simbolizuoja lietuvių tautos bei Lietuvos valstybės laisvę, vienybę, tvirtybę... Minėdami šią dieną, ne vienas susimąstome ne tik apie savo protėvius, atkakliai gynusius mūsų brangų kraštą, jų neišsenkamą drąsą, meilę Tėvynei... bet ir apie savo santykį su Lietuva. Centro mokiniai ir mokytojai, atsakydami į klausimą „Ką aš, šio laikmečio žmogus, galiu padaryti, kad  gyvuotų ir klestėtų mano kraštas, skambėtų nuostabi lietuviška kalba, saugiai ir gerai gyventų žmonės...?“, savo mintis, svajas, pažadus  užrašė raštu... Skaitykloje buvo surengta parodėlė, skirta šiai atmintinai dienai. Taip pat vyko šventinė viktorina, kurioje dalyvavo 11-tų ir 12-tų klasių mokiniai. Ją vedė VRO-1 grupės mokinės Agnė ir Greta. Centro Direktorė Rita Pečiukaitytė sveikino visus, linkėjo džiaugtis šiandiena, mokytis, tobulėti, saugoti ir branginti laisvę...

Skaityti daugiau...

Masažuotojai šventė savo profesijos dieną

2022 m. sausio 24 d. centro masažuotojai šventė savo profesijos dieną. Žvaliai nusiteikę nuo pat ryto, skambant pabusti kviečiančiai muzikai, masažuotojai kvietė dalyvauti loterijoje. Visi buvo apdovanoti – kas gavo pakvietimą į dienos Spa masažo procedūrai, o kas keturių ar šešių rankų paguodžiamąjį bambukų lazdelių masažą.

Skaityti daugiau...

SLAUGYTOJO PADĖJĖJO DIENA

Šių metų lapkričio 30 dieną būsimieji slaugytojų padėjėjai susitiko su į centrą atvykusia viešnia Lina Gružinskiene. Ji atstovauja mūsų mokymo centrą remiančią firmą „Essity Lithuania“, kuri prekiauja „Tena“ šlapimo nelaikymo priemonėmis bei „Leukoplast“ medicininiais pleistrais. Atstovė vedė paskaitą „Šlapimo nelaikymo problemos sprendimui – pagalbinių priemonių pritaikymas gerai paciento savijautai“. Žinių įsisavinimo patikrinimui buvo organizuota viktorina, kurios metu teisingai atsakiusi į klausimą mokinė gavo praktišką rėmėjo dovaną. Pabaigoje Lina Gružinskienė  supažindino su Leukoplast gaminių panaudojimo galimybėmis.

Skaityti daugiau...

Vaikų Kalėdos 2021 „Kur dingo Kalėdų Senelio telefonas?“

Gruodžio 16 d. I kurso renginių ir poilsio paslaugų organizatoriai pakvietė centro vaikų priežiūros kambario „Aitvariukas“, centro darbuotojų vaikus ir vaikaičius į stebuklingą Kalėdų Senelio šventę „Kur dingo Kalėdų Senelio telefonas?“. Šventės metu du Elfai kvietė vaikus surasti dingusio Kalėdų Senelio telefono. Jie nukeliavo į Monstrų viešbutį pas Drakulą ir jo dukrą Mevis, Ledo šalį pas Elzą ir Olafą, Ledynmetį pas Diegą ir Sidą. O gudrioji Lapė Snapė padėjo surasti Senelio telefoną ir išgelbėjo Kalėdas. Paskui pasirodė Kalėdų Senelis, kuris,  atsidėkodamas vaikams,  išdalijo dovanas.

Skaityti daugiau...

Auklės diena 2021

Lapkričio 23 d. centre šventėme jau tradicija tapusią auklės dieną. Šiais metais A-21 grupės mokinės visus kvietė į kūrybines Auklės Makės dirbtuves. Dėkojame profesijos mokytojai Sigitai Vavilavičienei ir merginoms už gražią, kūrybiškumo, išmonės ir geros nuotaikos kupiną šventę. Už Auklių Makių  makiažą dėkojame profesijos mokytojai Renatai Dovgialo.

Skaityti daugiau...

Raštingiausio gimnazisto konkursas

2021 m. lapkričio 11 d. centre vyko Raštingiausio gimnazisto konkursas, kurio metu gimnazijos grupių mokiniai atliko kompleksines kalbos užduotis. Geriausiai užduotis atliko ir raštingiausias gimnazistas tapo VK-126 gr. mokinys Edvinas Jakonis (mokytoja Giedrė Trembo).

Skaityti daugiau...

Matematikos diena centre

Lapkričio 11 dieną centre vyko matematikos diena, kurios metu matematikos mokytoja Laima Veličkienė ir anglų kalbos mokytoja Viktorija Žibortaitė vedė atvirą integruotą matematikos-anglų kalbos pamoką „Geometrinių figūrų perimetras ir plotas“. Pamokoje buvo panaudoti įvairūs mokinių dėmesingumo aktyvinimo būdai. Mokiniai anglų kalba pristatė skaidres apie pagrindinių geometrinių figūrų perimetro ir ploto formules. Pakartoję formules, mokiniai pritaikė žinias spręsdami interaktyvų KAHOOT testą (prisijungę prie jo savo telefonu). Buvo visiems įdomu, nes mokiniai iš karto galėjo įsivertinti, sužinoti, kaip jiems pavyko išspręsti užduotis. Po greitojo testo mokiniai turėjo išspręsti problemą, kaip apskaičiuoti sudėtingos figūros perimetrą ir plotą, pritaikant pagrindinių geometrinių figūrų perimetro ir ploto formules. Mokiniams pamoka labai patiko, nes buvo daug aktyvios veiklos, panaudoti šiuolaikiniai mokymo metodai.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema    

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku