Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Sveikatingumo žygis bei integruotos geografijos, istorijos, biologijos, matematikos pamokos lauke

2024 m. gegužės 16 d. organizuotas sveikatingumo žygis bei integruotos geografijos, istorijos, biologijos, matematikos pamokos lauke.  Sveikatingumo žygį organizavo fizinio ugdymo mokytojai A. Valiauskas ir R. Talačkienė. Pamokas lauke vedė dalykų mokytojai S. Pranculienė, K. Rekašius, V. Dalinkevičius, o šiame puikiame bendrame renginyje dalyvavo III gimnazijos klasės mokiniai.

Skaityti daugiau...

Vasario 16-osios dienos paminėjimas pristatant mokytojos Auksės Bakanienės poezijos ir tapybos albumą „Auksinės saulės sparnai...“

Vasario 15 dieną Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre vyko mokytojos Auksės Bakanienės poezijos ir tapybos albumo ‚Auksinės saulės sparnai...“ pristatymas, skirtas Vasario 16 – ajai paminėti. Klausėmės poezijos posmų, skaitomų mokytojos Eglės Kačiulytės-Banevičienės bei autorės. Saksofonu grojo gimnazijos VF-67 gr. mokinė Kotryna Zlotnik. Skaityti daugiau...

Fotografijos parodos "Žiedų poezija" atidarymas

Kviečiame į Fotografijos parodos "Žiedų poezija" atidarymą, kuris vyks š. m. gruodžio 4 d. 13 val. 4 aukšte. F-66 grupės mokinių sukurtos kompozicijos pasakoja istoriją apie gyvybę iš gamtos. Fotografuojant žiedus buvo naudojami gamtos elementai (anglis, samanos, akmenys), kas, kaip teigia parodą surengę mokiniai yra praeities, dabarties ir ateities simboliai. Anglis – slaptas, tamsus elementas, menantis praeitį, tačiau simbolizuojantis šilumą bei jaukumą. Samanos - simbolizuoja dabartį ir augimą naujos pradžios etapui. Akmenys - tai tvirtumas, ilgaamžiškumas ir stabilumas, taip pat šeimyninė santarvė. O visą vainikuojantis žiedas - tai ateities simbolis, naujo gyvenimo ir vilties kūrimo ženklas. Taip pat žiedai savo forma simbolizuoja begalybę, gyvenimo ciklą, fotografijų ekspozicija kalba apie lietuviškas tradicijas, kilusias iš pagonybės laikų. Fotografuojant mokiniai didelį dėmesį skyrė žmogaus ryšiui su gamta ir jos elementais. Skaityti daugiau...

„Kosmetinio masažo modulio” užsiėmimas

#VPVPMC Centro masažuotojų praktinio mokymo dirbtuvėse vyko „Kosmetinio masažo modulio” užsiėmimas, kurio metu svečiai iš „Darni medica”pristatė veido demakiažo, šveitimo ir veido odos priežiūros procedūras prieš ir po veido masažo. Dėkojame tarptautiniam treneriui, žandikaulio ir veido chirurgui, estetistui, talasoterapeutui, pirmos kvalifikacinės kategorijos gydytojui Antonui Borisovui už išsamią teorinę ir įtraukiančią praktinę pamoką.

Užsiėmimą organizavo masažo profesijos mokytojos I. Stanišauskienė ir G. Paunksnienė.

Šventė vaikams ir ne tik vaikams ,,Rudenėlio spalvos“

Lietingą spalio 18 d. ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjos ir auklės kartu su Mokymo centro bendruomene šventė Rudenėlio šventę ,,Rudenėlio spalvos“. Nepakartojamų spalvų ir geros nuotaikos pakerėti šventės dalyviai žaidė žaidimus, minė mįsles, dalyvavo estafetėse kartu šoko ir dainavo. Gerą nuotaiką kartu kūrė į šventę atvykę mokinių šeimos, net ir vyrai su sūneliais nepasididžiavo ir atvyko linksmai parleisti laiko. Į šventės šurmulį įsitraukė Mokymo centro administracija, biblioteka, buhalterįją, valgyklos darbuotojas ir kiti darbuotojai.
Nuoširdų AČIŪ už dalyvavimą šventėje visiems taria IKI-4; TIKI-4; TIKIu-4; A-23; TA-4; TAu-3 grupės. Už įamžintas akimirkas dėkojame O.Bedulskajai, fotografų mokytojams P.Račiūnui, A.Kanapienytei bei jų mokiniams.

Skaityti daugiau...

PASKUTINIO MOKYKLINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ

2023 m. gegužės 31 d. nuskambėjo paskutinis mokyklinis skambutis 12-ų klasių mokiniams. Šventės vedėjai VR-2 grupės mokinys Karolis ir VRO-2 grupės mokinė Agata (profesijos mokytoja Zina Žvalionienė) pasveikino visus susirinkusius ir priminė, kad nerūpestinga vaikystė baigėsi. Visus maloniai sujaudino rodomos kiekvieno abituriento nuotraukos iš vaikystės ir dabarties dienų. Į  sceną pakviesti grupių vadovai: Sabina Pranculienė (VK-126 gr.), Roberta Trapenskaitė (VF-63 gr.), Algimantas Valiauskas (VI-3/VR-1/VSD-1 gr.), Vaiva Jucytė (VRO-1/VFL-30 gr.) išsakė šiltus  linkėjimus savo auklėtiniams. Abiturientus sveikino ir sėkmės per egzaminus linkėjo Bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėja Rita Matulevičienė bei direktorės pavaduotoja ugdymui Sigita Kutienė. Dvyliktokai nuoširdžiai ir jautriai dėkojo mokytojams, grupių vadovams, centro bendruomenės nariams ir paliko gražų atminimą – kiekviena grupė pasodino rojaus obelaitę. 

Skaityti daugiau...

Paskaita „Kaip parduoti socialiniuose tinkluose“

2023 m. gegužės 29 d. projektas „Dideli Maži ekranai“ VPVPMC bendruomenę „kvietė“ į atvirą paskaitą „Kaip parduoti socialiniuose tinkluose“. Paskaitą skaitė agentūros „SuperYou“ projektų direktorė ir Kazimiero Simonavičiaus universiteto lektorė Gintarė Surgutanovienė. Paskaitos metu sužinojome, kokie yra vartotojo kelio etapai, kaip pasirinkti tinkamą socialinį tinklą, kokius žingsnius padaryti norint sėkmingai jame veikti bei daug kitos naudingos informacijos.

Skaityti daugiau...

Kirpėjų seminarai

Labai aktyvus laikotarpis kirpėjų specialybės mokiniams. Kirpėjų profesijos mokytoja Ana Dimienė, padedant socialiniams partneriams UAB „Sugihara PRO“, organizavo tris seminarus: 2022 m. spalio 17 d. ir lapkričio 17 d. bei 2023 m. kovo 24 d. (plaukų dažymas, galvos odos ir plaukų priežiūra bei gydymas). Seminaruose dalyvavo kirpėjų profesijos mokytojai ir K-131, K-132, TK-5, VK-124, K-127 grupių mokiniai.

Skaityti daugiau...

FOTOGRAFO DIENA

2023 m. balandžio 21 d. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre (VPVPMC, Didlaukio g. 84, Vilnius) vyks Fotografo diena. Tai fotografijos specialybei skirta diena, kupina šventinių, edukacinių ir studijų informacinių renginių.  Kasmet centro mokytojai ir mokiniai paruošia turiningą ir įkvepiančią programą, skirtą visiems, kurie domisi fotografija, mokymo programa, mokinių pasiekimais.

Skaityti daugiau...

Edukacinė popietė gimnazistams su Natalja Cheifec

Dar prieš pandemiją centro biblioteka buvo suplanavusi susitikimą su Vilniaus Gaono žydų muziejaus darbuotoja muziejininke – edukatore Natalja Cheifec. Malonu, kad susitikimas pagaliau  įvyko kovo 23 dieną. N. Cheifec paskaitos tema „Tradicinis žydų gyvenimo ciklas“. Viešnią pristatyti padėjo RO-gr. mokiniai Rugilė Miliauskaitė bei  Dmitrij Srebniuk.

Skaityti daugiau...

Kvietimas į LSDA Vilniaus skyriaus narių konferenciją

Gerbiami kolegos, Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos nariai,

Džiaugiamės galėdami pakviesti Jus dalyvauti LSDA Vilniaus skyriaus narių susirinkime - konferencijoje: „Skirtumai, kurie daro mus vertingais: kalba Vilniaus kraštas“. Renginys vyks 2023 m. balandžio 5 d. 9.00-14.30 val. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre, Didlaukio g. 84, Vilnius. Skaityti daugiau...

ŠIMTADIENIS

2023 m. kovo 3 d. centro aktų salėje vyko tradicinė šimtadienio šventė „Šimtadienio detektyvas“.  Šventę rengė VRO-2 grupė bei RO-2 grupės mokinės: Rugilė, Monika ir Ugnė (profesijos mokytoja Zina Žvalionienė). Svarbiausi šios šventės dalyviai – abiturientų grupės: VK-126 (grupės vadovė Sabina Pranculienė), VF-63 (grupės vadovė Roberta Trapenskaitė), VI-3/VR-1/VSD-1 (grupės vadovas Algimantas Valiauskas), VRO-1/VFL-30 (grupės vadovė Vaiva Jucytė). 

Skaityti daugiau...

Minime Vasario 16-ąją

2023 m. vasario 10 dieną su džiugesiu minėjome artėjančią Vasario 16-ąją. Tai – ypatinga diena, simbolizuojanti lietuvių tautos bei Lietuvos valstybės laisvę, vienybę, tvirtybę... Šiandien ne vienas susimąstome apie savo santykį su Lietuva. Rašėme, segėme, skaitėme atsakymus į klausimą „Ką aš, šio laikmečio laisvas žmogus, galiu padaryti, ko palinkėti, kad  gyvuotų ir klestėtų mano kraštas, skambėtų nuostabi lietuvių kalba, daina, būtų išsaugoti papročiai, saugiai ir gerai gyventų žmonės...?“ Sužinojome, kiek šviesos, gerumo, tikrumo, meilės savo kraštui turi mūsų bendruomenės nariai, kokie nuoširdūs ir pozityvūs jų linkėjimai. Tikime, kad ir mūsų  mylimos  Tėvynės ateitis bus tik šviesi....

Skaityti daugiau...

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku