Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Maketuotojas

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

-

P43021105
45 kreditų

T43021106
35 kreditų

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

Kaip kvalifikuotas maketuotojas (-a) gebėsi savarankiškai paruošti tekstinę ir vaizdinę informaciją maketavimui, naudodamasis profesionaliomis maketavimo ir vaizdo apdorojimo programomis maketuoti poligrafijos ir elektroninę produkciją bei paruošti ją spausdinti ir publikuoti internete.
Įgijus maketuotojo kvalifikaciją, galėsi dirbti spaustuvėse, jų padaliniuose, leidyklose, leidybos centruose, reklamos agentūrose, reklamos gamybos įmonėse ir (ar) individualiai.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

 

ASTA ZAICEVA-STALMAKOVA – grafikos dizainerė - maketuotoja, MB Astos studija (GUD DESIGN prekinio ženklo) įkūrėja ir vadovė. Po grafikos dizaino bakalauro studijų Asta iškart įsidarbino sporto leidinių dizainere ir maketuotoja, po keletos metų įkūrė ir savo dizaino paslaugų įmonę, kuri teikia įvairias grafinio dizaino ir maketavimo paslaugas. Spaudos dizaino ir maketavimo srityje ji darbuojasi ir aktyviai tobulina savo žinias jau daugiau nei 15 metų. Pagrindinė Astos veiklos dalis apima efektyvią įvairių vizualinės komunikacijos sprendimų paiešką klientams, spaudos dizaino ir maketavimo bei konsultavimo šiose srityje paslaugas, pranešimų skaitymą ir mokymų vedimą.

Į priekį vedanti misija - savo žiniomis, patirtimi ir talentais padėti daugiau nei 100001 versliai asmenybei, kūrėjui, autoriui, smulkiam bei vidutiniam verslui kurti, palaikyti ir stiprinti savo įvaizdį vizualinės komunikacijos pagalba. O dabar prie šios misijos prisideda ir savų žinių bei patirties perdavimas jaunajai kartai.

Pagrindinė vertybė - čia ir dabar maksimaliai realizuoti savo potencialą kuriant vertę visuomenės ir pasaulio gerovei.

 

Pavadinimas

Kontaktai

-

-

Nuotraukų galerija:

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku