Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Projektas „Savimasažas“

Šių metų gegužės 20 d. (M-3 gr.) ir gegužės 25 d.  (M-12 gr.) mokiniai pristatė projektą „Savimasažas“. Būsimi masažuotojai pasigilino į įvairias savimasažo technikas ir būdus bei visi pasiūlė savo sudarytus, nufilmuotus savimasažo variantus. Visi pritarė minčiai, kad tai yra puiki ir labai reikalinga (o ypač šiandieniniame gyvenimo kontekste), lengvai prieinama, geros savijautos palaikymo priemonė, kuri naudinga ne tik masažo specialistams, bet ir visai visuomenei.

Skaityti daugiau...

TARPTAUTINĖ NUOTOLINĖ MOKINIŲ KONFERENCIJA „KŪRYBIŠKUMAS IR TECHNOLOGIJOS NUOTOLINIAME MOKYME“

2021 m. balandžio 21 d. dvi Gimnazijos skyriaus mokinės: Gabrielė Žulytė (VI-2 gr.) ir Emilija Bučytė (VK-118 gr.) dalyvavo tarptautinėje mokinių konferencijoje „Kūrybiškumas ir technologijos nuotoliniame mokyme“, kurią organizavo Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras. Mokines ruošė anglų kalbos mokytoja Viktorija Žibortaitė ir rusų kalbos mokytoja Liucija Jarmolkovič. Tarptautinė mokinių  konferencija buvo organizuota anglų kalba „Creativity and Technology in Distance Learning“ (Kūrybiškumas ir technologijos nuotoliniame mokyme) ir skirta pasaulinei kūrybiškumo dienai paminėti. Konferencijos metu Gabrielė ir Emilija pristatė temą „Creative insight  into the future“ (Kūrybiškai žiūrime į ateitį). Konferencijos dalyviai taip pat pasidalino savo patirtimi ir įspūdžiais apie nuotolinį mokymą, pasiūlė kūrybiškus, įdomius technologijų taikymo būdus, kurie padėtų pasiekti geresnių mokymosi rezultatų. Mokytis smagu, net jeigu liekame namuose, - teigė konferencijos dalyviai.

Skaityti daugiau...

Tarptautinis kūrybinių profesijų festivalis „Minskij vernisaž 2019“

2019 m. gegužės 10-12 d. svetingoje Baltarusijos Respublikoje, Minske, vyko Tarptautinis kūrybinių profesijų festivalis „Minskij vernisaž 2019“.  Festivalyje dalyvavo Baltarusijos, Rusijos jaunesnieji bei patyrę kirpėjai. Lietuvą atstovavo Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro kirpėjų profesijos mokiniai (antro kurso): Adrianna Baškirova, Evaldas Valantiejus ir Artiom Kikot, kuris tapo festivalio laureatu ir užėmė 4 vietą. Mokinius ruošė ir lydėjo profesijos mokytoja metodininkė Ilona Kurnevič. 

Skaityti daugiau...

Fotoistorija apie Kuršių Neriją sužavėjo Europos profesinio mokymo bendruomenę

F-56 grupės fotografo mokymo programos mokiniai sustojo. Pabėgo nuo miesto šurmulio, o atradę nuostabią gamtą stebėjo šviesą, fiksavo jos pokyčius, mėgavosi jūros, marių ir kopų vaizdais. Pasitiko ir lydėjo saulę gražiausiame Lietuvos kampelyje – Kuršių Nerijoje.         

Skaityti daugiau...

Masažuotojai dalyvavo tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokslo ir praktikos naujovės“

Šių metų spalio 25 d. M-6 ir M-9 grupių masažuotojai dalyvavo tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokslo ir praktikos naujovės“, kuri vyko Kaune (Sporto g. 6). Masažuotojai grįžo sužinoję daug naujovių. Galima pasidžiaugti, jog pagaliau pradėtos jungti Rytų ir Vakarų medicinos patirtys, kurios duoda tikrai gerų rezultatų.

 

„Grand Prix“ tarptautiniame jaunųjų dizainerių konkurse-festivalyje „Savas stilius 2018“

2018 m. balandžio 25 d. centro mados teatras tarptautiniame jaunųjų dizainerių meno festivalyje-konkurse „Savas stilius 2018“ laimėjo „Grand Prix“ pagrindinę taurę. Konkurse buvo pristatyta drabužių kolekcija „Kartu kartų Lietuva“, kurią sukūrė profesijos mokytoja Daiva Pečiulienė. Idėją įgyvendino modeliavimo būrelis ir profesijos mokytojos: Birutė Mažūnienė, Valentina Pašakinskienė, Janina Krych ir Alma Lenkaitienė. Konkurso metu vyko jaunojo modelio konkursas, kuriame savo sceninius gebėjimus demonstravo 20 modelių iš Lietuvos ir Latvijos. Metų modelio titulas ir taurė atiteko mūsų centro atstovei, VHK-19 grupės mokinei Šarlotei Domantei Štuikytei. Kolekcijos pristatymo kompoziciją sukūrė ir modelį parengė mados teatro vadovė Zina Žvalionienė.

Skaityti daugiau...

Mokytojos Jovitos Ambrazaitytės fotografijos paroda

2017 m. rugpjūčio 24 d. Užupio Meno Inkubatoriaus galerijoje „Kalnas“ atidaryta vyr. profesijos mokytojos Jovitos Ambrazaitytės fotografijų paroda „IndiART scena“. Renginį organizavo tarptautinis klasikinių indiškų menų festivalis SurSadhana ir Azijos Menų Centras. Šiuo bendradarbiavimu siekiama sukurti tvirtus ryšius tarp dviejų meno rūšių – fotografijos ir scenos. Parodoje pristatytos nuotraukos, kuriose atsispindi sceninės klasikinių indiškų šokių ir muzikos atlikėjų akimirkos.

Skaityti daugiau...

Fotografijų paroda „Mūsų svajonės“

NORD+ projektas, vykęs dvejus metus, įsuko į savo ratą centro mokinius ir profesijos mokytojus. Nemažai norinčiųjų įsijungė į baigiamąjį projekto etapą – „Mūsų svajonės“, kur fotografijos priemonėmis buvo sukurta aplinka, priartinanti specialiųjų poreikių mokinius ir studentus link jų svajonių. Kompiuterinių programų būdu buvo sukurta 20 montažų.  Dalyvavo dviejų spec. poreikių  grupių mokiniai su savo mokytojomis (Stase Kareckiene, Birute Mažūniene). Mokinius šukavo Loreta Menčinskaitė ir Eugenija Jovaišaitė su savo mokiniais. Didžiausią darbą – fotosesiją studijoje organizavo profesijos mokytojas, fotomenininkų sąjungos narys Saulius Sauleika. Procesą įamžino Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos absolventė Ūla Krasauskienė ir Vilniaus universiteto studentė Miglė Galvonaitė.  Beveik visą techninį darbą atliko Ūla, jai padėjo Augustina Miknevičiūtė.

Skaityti daugiau...

Tarptautinis siuvėjo, sukirpėjo-konstruktoriaus ir dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo profesinio meistriškumo konkursas

2017 m.  gegužės 3–4 d. Klaipėdos technologijų mokymo centre vyko tarptautinis siuvėjo,  sukirpėjo-konstruktoriaus ir dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo profesinio meistriškumo konkursas „Mano banguojanti jūra 2017“, kuriame rungėsi 23 dalyviai iš 11 Lietuvos profesinių mokyklų ir iš  2 Latvijos mokymo įstaigų.

Skaityti daugiau...

21-oji tarptautinė imitacinių bendrovių (IB) mugė Kėdainiuose

2017 m. balandžio 27-28 d. IB „Gija“ dalyvavo 21-oje tarptautinėje mugėje „Atėjau, pamačiau, nusipirkau svajonę", kuri vyko Kėdainiuose. Mugės metu Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokiniai: Edvinas Jasinskas (VF-54 gr.), Kamilė Katkutė (VF-54 gr.), Greta Malyševaitė (VF-54 gr.), Modestas Kisielis (R-9 gr.), Diana Gabriūnaitė (R-9 gr.), Justina Vaitešonokaitė (VHK-15 gr.) puikiai pristatė fotografo profesiją, atliko verslumo gebėjimus ugdančias veiklas ir pelnė šias nominacijas: Sidabrinė mugės IB - už geriausią gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, už aktyviausią IB veiklos viešinimą laikraštyje „Simulith žinios“.

Skaityti daugiau...

Tarptautinis jaunųjų dizainerių meno festivalis-konkursas „Savas stilius 2017“

Balandžio 27 dieną centro mados teatras tarptautiniame jaunųjų dizainerių meno festivalyje-konkurse „Savas stilius 2017“ laimėjo I vietą. Renginį organizavo Šiaulių profesinio rengimo centras. Konkurse buvo pristatyta drabužių kolekcija „Lėlė“, kurią sukūrė profesijos mokytoja Daiva Pečiulienė. Konkurse varžėsi 26 jaunieji kūrėjai, kurie pateikė dvidešimt įdomių ir nekasdieniškų rūbų kolekcijų. Individualaus modelio konkurse „Geriausias modelis 2017” mūsų centro mokinė Gabija Rėkutė taip pat laimėjo I vietą.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema