Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Individualių mokymosi paskyrų sistema

Planuojama, kad jau šį rudenį suaugusieji galės mokytis, tobulinti kvalifikaciją naudodamiesi vieno langelio principu veiksiančia skaitmenine švietimo platforma – Individualių mokymosi paskyrų sistema. Joje besimokantieji, taip pat savo darbuotojų mokymu ir kvalifikacijos tobulinimu besirūpinančios įmonės, galės turėti savo individualias paskyras, gauti nuotolines karjeros konsultavimo paslaugas ir finansavimą mokymuisi, nukreiptą į valstybei prioritetines sritis. 

Sistema numato galimybę 18–65 metų amžiaus asmenims rinktis mokytis tam tikrų kompetencijų (sistemoje galėsite pasirinkti mokymo įstaigą ir atitinkamai siūlomus mokymus). Numatyta galimybė pretenduoti ir į valstybės paramą mokymuisi. Šie mokymai (pagal  IMPS) nesuteiks kvalifikacijos, o tik kompetenciją (-as), jei atitinkamai pasirinksite mokytis tik tam tikrų įgūdžių įgijimo.

Daugiau informaciją apie Individualių mokymosi paskyrų sistemą (IMPS) galite rasti: 

https://smsm.lrv.lt/lt/naujienos/rudeni-startuos-vieno-langelio-principu-veiksianti-nacionaline-suaugusiuju-svietimo-platforma

ir/ar ši nuoroda: https://smsm.lrv.lt/lt/naujienos/suaugusiuju-svietimo-platforma-pades-paprasciau-rasti-mokymo-programas-ir-gauti-finansavima?lang=lt

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku