Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra   

Vizualinės reklamos gamintojas

„Visuomet svajojau dirbti reklamos gamybos srityje... Netikėtai aptiktas skelbimas apie galimybę studijuoti vizualinės reklamos gamybą Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre (VPVPMC) ir begalinis noras tobulėti paskatino pasiryžti vėl mokytis. Mokytis profesijos, nesusijusios su jau turima kvalifikacija.
Džiugino mokykloje sukurtos puikios sąlygos praktiniam mokymuisi, organizuojami įvairūs seminarai, edukacinės išvykos, kurių metu tiesiogiai bendraujama su reklamos gamybos specialistais. Mokymosi metu palaipsniui daugėjo įtraukių projektų, skatinančių tobulinti įgytas profesines kompetencijas: kūrėme, maketavome ir gaminome patys su mokykloje esančia įranga. Profesinę praktiką atlikau reklamos gamybos įmonėje, kur susipažinau su reklamos gamybos verslo ir technologijų ypatumais, pagilinau žinias ir sustiprinau praktinius įgūdžius. Mokiausi siekdama įgyti kuo daugiau žinių ir įgūdžių – mokyklą baigiau su pagyrimu.
Dar mokydamasi sukūriau Facebook puslapį eprojektailt, kuriame dalinausi įgytomis žiniomis ir mokykliniais darbais. Po truputį atsirado klientų, užsakymų.
Esu laiminga, jog išdrįsau peržengti komforto zoną ir priimti iššūkį – mokytis VPVPMC, kur įgavau ne tik žinių, praktinių įgūdžių ir susiradau daug draugų, bet ir įgytos patirties bei pasitikėjimo savimi dėka įgyvendinau svajonę – įkūriau įmonę MB „Eglės projektai““.

Eglė Kazinavičiūtė

„Puikūs mokytojai, maloni atmosfera. O svarbiausia − didžiulis žinių bagažas ateičiai!

Centre mokiausi reklamos gamintojo profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, o įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Ačiū!“

Inga Ulinskaitė

 

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

P42021102
60 kreditų

P43021102
60 kreditų

T43021103
50 kreditų

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

Gebėsi nustatyti užsakovo poreikius, derinti ir dokumentuoti vizualinės reklamos projektus, planuoti vizualinės reklamos gamybos etapus, parinkti ir apskaičiuoti medžiagas ir jų kiekius reklamos produktams gaminti, projektuoti ir maketuoti vizualinės reklamos produktus, paruošti gaminti vizualinės reklamos objekto maketą, projektą. Taip pat gebėsi parengti darbo vietą, įrenginius ir medžiagas vizualinės reklamos gamybai, gaminti vizualinės reklamos produktus, montuoti vizualinės reklamos gaminius, atlikti garantinį aptarnavimą.

Jei norėsi, galėsi įgyti dar ir šias papildomas kompetencijas: maketuoti vizualinės reklamos produktus, ruošti maketus skirtingų technologijų gamybai arba koreguoti ir komponuoti vaizdus, arba rengti reklaminių vaizdo filmų elementus ir montuoti reklaminius vaizdo įrašus.

Galėsi dirbti reklamos agentūrose, spaustuvėse, reklamos gamybos įmonėse.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

PAULIUS KLIUČININKAS teigia: „Verslas turi būti dinamiškas, greitai reaguoti į aplinkos pokyčius, − reklamos gamybos verslas įgyvendina įvairias, kartais net beprotiškas idėjas, parenkant optimalius gamybinius procesus."

Šias idėjas Paulius realizuoja savo įkurtoje įmonėje UAB „Baltijos spalva“ (printintime.lt), pasižyminčioje gera gamybos baze ir puikiai įvaldytomis technologijomis.

Naudodamasis įgyta reklamos verslo organizavimo ir gamybos patirtimi, Paulius žiniomis ir praktinėmis gudrybėmis dalijasi su jaunuoliais tiek dėstydamas vizualinės reklamos gamintojo profesijos dalykus, tiek bendradarbiaudamas su universitetais, kolegijomis bei neformalaus ugdymo įstaigomis, kuriose skaito paskaitas, organizuoja užsiėmimus. Profesijos mokytojas yra įgijęs dailės, grafinių taikomųjų technologijų specializacijos, bakalauro diplomą, studijavo ne tik Lietuvoje, bet ir Šveicarijoje, pedagoginėje aukštojoje mokykloje. Baigęs bakalauro studijas, įgijo socialinių mokslų, verslo administravimo ir vadybos krypties, magistro laipsnį.

Paulius turi daugiau kaip 15 metų reklamos gamybos verslo vykdymo patirtį (yra reklamos gamybos įmonės įkūrėjas, vadovas). Taip pat jis aktyviai dalyvauja asmeninio tobulėjimo, finansinio švietimo, verslų bendradarbiavimo bendruomenių veiklose, yra BNI Lietuva (Business Global Network) bei Starfish Academy Lietuva narys. 

Mokytojo moto: „Pereik per gyvenimą kaip per pajūrio smėlį, įkvėpdamas gūsį laisvės ir palikdamas pėdsaką, kurio nenuplauna jūra, neužpusto vėjas...“

DAIVA MOTIEJŪNAITĖ − mokytoja ekspertė, dėstanti vizualinės reklamos gamintojo ir interjero apipavidalintojo profesijų dalykus. Mokytoja yra įgijusi dailės, technikos mokslų ir informacinių technologijų specializacijų bakalauro laipsnius bei edukologijos, menų didaktikos šakos, magistro laipsnį.

Mokytoja buvo pripažinta geriausia metų profesijos mokytoja ir apdovanota „Geriausio 2019 metų mokytojo“ statulėle, o už aktyvią pedagoginę ir kūrybinę veiklą yra apdovanota daugeliu padėkų.

Daiva nuolat domisi profesinėmis naujovėmis, tobulina profesines kompetencijas ir dalijasi gerąja patirtimi: dalyvauja šalies ir tarptautinėse projektinėse veiklose, stažuotėse, skaito pranešimus, veda bendrųjų ir profesinių kompetencijų tobulinimo mokymus, dirba Lietuvos profesinių kvalifikacijų formavimo darbo grupėse, yra Taikomojo meno metodikos bei Viešųjų ryšių valdymo ir įvaizdžio kūrimo grupių vadovė. Sėkmingai rengia nacionalinio ir institucinio lygmens formalaus ir neformalaus ugdymo kvalifikacijos tobulinimo programas, pagal kurias organizuojami mokymai.

Kadangi mokytoja domisi alternatyviomis saviugdos formomis, savęs pažinimo būdais ir juos taiko praktiškai, be formalios pedagoginės veiklos, ji organizuoja bei veda praktikumus, kurių tikslas − atrasti apčiuopiamo ir jutiminio pasaulių sąjungą, pažinti ir priimti save.

Daiva yra surengusi kelias grafikos darbų parodas, parašiusi ir išleidusi poezijos rinkinį „Su savimi“.

Bendradarbiauja su reklamos kūrybos bei gamybos įmonėmis, spaustuvėmis, dirba meno vadove, grafikos dizainere, maketuotoja, taip pat ji kuria reklaminius tekstus bei konsultuoja reklamos kūrimo, interjero apipavidalinimo klausimais.

Pavadinimas

Kontaktai

UAB „New Standard“

www.spaudosmeistrai.lt

VšĮ „Globalūs projektai“

www.globalusprojektai.lt

MB „Reklamos laboratorija“

www.advertlab.lt

Nuotraukų galerija:

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema    

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku