Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra   

Pamoka kitaip

Rugsėjo 8 dieną interjero apipavidalintojo profesijos mokiniai (I-17 gr.) dalyvavo žurnalo STRUCTUM organizuotoje konferencijoje „IŠSKIRTINĖS KOMPOZICIJOS TAMPA IKONIŠKAIS ARCHITEKTŪROS PAVYZDŽIAIS“. Joje Lietuvos ir užsienio architektai bei statybų sektoriaus profesionalai kalbėjo apie produktus ir technologijas, kurios suteikia absoliučią laisvę kurti ir neriboti kūrybiškumo.

Skaityti daugiau...

Fotografų pamoka kitaip (TF-4 ir VF-61 gr.)

TF-4 ir VF-61 gr. mokiniai šiuo metu mokosi modulio „Fotografavimas“, todėl Vilniaus senamiesčio gatvėse (Užupyje) fiksavo kasdienius įvykius, vakarinį miesto peizažą bei kantriai komponavo Vilniaus bažnyčias (senosios architektūros pastatus) savo kameros vaizdo ieškiklyje.

Skaityti daugiau...

Tarptautinė lėlių paroda ,,Pasaka“

Ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjos (IKI-3 gr. ir TIKI-3 gr.) rugsėjo 23 d. aplankė tarptautinę lėlių parodą ,,Pasaka“, kurioje susipažino su daugiau nei trisdešimties kūrėjų iš įvairių šalių darbais. Turėjo galimybę pasinerti į pasakų pasaulį, pasigėrėti pasakų personažais. Galėjo palyginti lėles, skirtas edukacijai ar kurtas tiesiog pasigrožėti.

Skaityti daugiau...

VF-65 grupės mokiniai lankė fotografijų parodas

Rugsėjo 20 d. VF-65 grupės mokiniai lankė Vilniaus fotografijos galerijas. Susipažino su parodų turiniu, klausėsi „Prospekto galerijos“ kuratoriaus pasakojimo apie šiuolaikinę fotografiją. Mokėsi dokumentuoti parodų ekspozicijas ir formuoti savo nuomonę apie patinkantį kūrinį.

Skaityti daugiau...

„Reklamukų“ pamoka kitaip (VR-2 gr.)

2022 m. rugsėjo 20 d. vizualinės reklamos gamintojo profesijos besimokantys 11-os klasės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Daiva Motiejūnaite ir Kristina Jedemskaja aplankė reklamos gamybos įmonę UAB „Baltijos spalva“, kuri geriau yra žinoma prekiniu ženklu „Print In Time“.

Skaityti daugiau...

Galimybė ugdyti ikimokyklinukus lopšelyje-darželyje ,,Gintarėlis“

Rugsėjo 16 d. ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjos (IKI-3, TIKI-3 ir TIKIU-1 gr.) vyko į lopšelį-darželį ,,Gintarėlis“, kur dalyvavo edukacijoje ir stebėjo, kaip jame ugdomi ikimokyklinio amžiaus vaikai. Atnaujintame lopšelyje-darželyje pamatė vaikų veiklų kampelius grupėse, susipažino su ugdomąja veikla lauke. Mokinės taip pat sužinojo, kaip būtų organizuojamas ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas nuotoliniu būdu.

Skaityti daugiau...

Fotografai lankėsi parodose ir muziejuose

2022 m. rugsėjo 9 d. fotografų F-66 gr. mokiniai kartu su mokytojais Tamara Pathak ir Pauliumi Račiūnu lankėsi fotografijos ir meno parodose. Vilniaus Rotušėje vyko Jono Staselio fotografijų paroda „Kaukių balius“, kurioje eksponuojamas pirmojo Nepriklausomybės dešimtmečio grožio konkursų spindesys ir skurdas, juntamas laikmečio socialinis konteksto komiškumas ir absurdas. Vilniaus Gaono žydų istoriniame muziejuje vyko net 4 parodos, kurias lydėjo išsamūs  pasakojimai ir pavyzdžiai. Vilniaus fotografijos galerijoje mokiniai aplankė fotografės Mildos Drazdauskaitės parodą „Damos ir bobulės“. Vėliau mokiniai savo įspūdžius, įžvalgas apie parodas pateikė raštu.

Skaityti daugiau...

M-15 grupės mokiniai keitė edukacinę aplinką

2022 m. rugsėjo 7 d. M-15 grupės mokiniai, vykdydami „Įvadas į profesiją“ modulio projektą, keitė edukacinę aplinką. Būsimi masažuotojai su profesijos mokytojomis A. Bakaniene ir I. Stanišauskiene lankėsi Kalvarijų g. 2 įsikūrusiame masažo salone „Guru SPA“. Šio salono įkūrėja Karina Mikailova mokinius supažindino su masažuotojo profesine veikla, jo darbo specifika. Aptarė masažuotojo savybes, kurios reikalingos jo darbe. Taip pat kalbėjo apie kabinetų įrengimo niuansus ir galimybes įsitvirtinti privataus verslo masažo paslaugų srityje. Mokiniai domėjosi čia dirbančių masažo specialistų atliekamų procedūrų įvairove, jų užimtumu, galėjo įvertinti jaukią masažo salono aplinką ir įvertinti savo, kaip būsimų masažuotojų, galimybes darbo rinkoje.
Kupini pačių geriausių įspūdžių, jau kitą masažo erdvę keliavo aplankyti savarankiškai. Visa edukacinės aplinkos pakeitimo metu gauta informacija, įgyta patirtis bus pristatyta projekte „Masažuotojo darbo vieta ir veiklos ypatumai“.

Skaityti daugiau...

Pažintis su ikimokykliniu ugdymu Vilniaus Santariškių lopšelyje-darželyje

2022 m. rugsėjo 9 d. ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjos (IKI-3, TIKI-3 ir IKU-2 gr. mokinės) vyko į Vilniaus Santariškių lopšelį-darželį susipažinti su ikimokykliniu ugdymu realiomis sąlygomis, ikimokyklinio ugdymo programomis. Darželio darbuotojos supažindino su grupių veikla, pristatė vaikų veiklų kampelius, naujausias ugdymo metodikas bei klasikines ugdymo metodikas, kuriomis vadovaujasi darželis ugdant ir lavinant vaikučius. 

Skaityti daugiau...

Praktinė konferencija ,,Galimybės jauniems žmonėms“

Ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjos (IKU-1gr.) birželio 16 d. dalyvavo ,,Panoramos“ viešbutyje vykusioje Praktinėje konferencijoje ,,Galimybės jauniems žmonėms“ . Konferencijos metu susipažino su galimybėmis įtraukti į įvairias veiklas vaikus, kurie neturi motyvacijos jokiai veiklai. Dalyvavo tarptautinio jaunimo konkurso ,,Mano svajonė“ filmų, kurtų neturint biudžeto, peržiūroje. Taip  pat susipažino su WeGROW metodu, skirtu emociniam intelektui ir socialiniams įgūdžiams ugdyti, bei DIVE-IN metodika, kuri skirta įvairovei ir jaunimo socialinei įtraukčiai. 

Skaityti daugiau...

Pamoka kitaip Radvilų rūmų muziejuje

2022 m. birželio 2 d. Centro floristo padėjėjo mokiniai lankėsi Radvilų rūmų muziejuje, apžiūrėjo Tomo Daukšos parodą „Laimės žiburiai“. Susipažino su linksma ir žaisminga instaliacija, kuri kelia svarbius klausimus apie tvarumą. Instaliacija sudaryta iš miške rastų bebrų apgraužtų pagalių, jie surišti augalinio pluošto suyrančiomis virvelėmis, o viršuje įtaisytos sunkiai perdirbamos LED disko lemputės. 

Skaityti daugiau...

Išvyka į Lietuvos banko Pinigų muziejų

2022 m. gegužės 25 d. Centro floristo padėjėjo mokiniai lankėsi Pinigų muziejuje. Ekskursijos dalyviai susipažino su pinigų raida nuo seniausių formų iki elektroninių pinigų. Pasimatavo specialiomis svarstyklėmis kūno masę ir sužinojo, kiek kainuotų litais, doleriais, eurais, jei būtų auksiniai. 

Skaityti daugiau...

Ikimokyklinio ugdymo (ne)skirtumai

2022 m. birželio 10 d. ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjos (IKU-1gr.) vyko į Širvintų raj. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyrių. Mokinės turėjo galimybę susipažinti su ikimokykliniu ugdymu, kuris yra organizuojamas vienoje grupėje, nediferencijuojant vaikų pagal amžių. Grupėje yra reikiamos ugdymo priemonės, atskiri veiklos kampeliai. Ugdymas organizuojamas atsižvelgiant į vaikų amžių bei raidos ypatumus. Mokinės turėjo galimybę įvertinti tokio ugdymo gerąsias patirtis bei trūkumus ir palyginti su anksčiau aplankytais didesniais lopšeliais-darželiais, kuriuose formuojamos vaikų grupės pagal vaikų amžių ar raidos ypatumus. 

Skaityti daugiau...

Paramedikų pamoka kitaip

Dėkojame Rūtai Ramanauskienei ir Vitalijui Slavinskiui už aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, negailint savo asmeninio laiko, už ypatingą domėjimąsi savo pasirinkta profesija, garsinant mūsų centro vardą. 

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema    

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku