Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra   

Floristo profesijos diena

2022 m. spalio 13 d. mūsų centre buvo švenčiama floristo profesijos diena. Šventės metu buvo eksponuojami tarpprofesinio projekto „Proginės šukuosenos floristinis dekoras“ darbai, kurie puošė centro prieigas bei pirmo aukšto fojė. Norintieji galėjo nusifotografuoti prie floristinės sienos. 

Skaityti daugiau...

Pelėdžiuko laboratorija

2022 m. spalio 14 d. VPVPMC bendrabutyje buvo atidarytas naujas ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo kabinetas – Vaikystės laboratorija „Pelėdžiukas“. Kabinetą atidarė profesijos mokytoja Audrė su savo užimtumo tarnybos mokinėmis. Kodėl kabinetas pavadintas „Vaikystės laboratorija“? Šios laboratorijos vizija – išmokti, padėti vaikui atrasti, tirti, kurti ir džiaugtis vaikyste iš mums, suaugusiems, paprastų, bet vaikams stebuklingų dalykų. Laboratorijos atidarymo metu buvo pademonstruoti tokie stebuklai: vaivorykštės išskleidimas, sniego gamyba ir vulkano išsiveržimas (naudojant paprastus, buitinius produktus). 

Skaityti daugiau...

Auklių įvadas į profesiją

Įvadas į profesiją prasideda nuo pažinties su socialiniais partneriais. Tad rugsėjo 16, 21 ir 26 dienomis A-22/TA-3 gr. mokiniai lankėsi Vilniaus Santariškių, „Gintarėlio“ ir „Lazdynėlio“ vaikų lopšelyje- darželyje. Šie darželiai yra modernūs, inovatyvūs ir jaukūs. Jeigu vaikai šypsosi, žaidžia ir juokiasi, vadinasi, jiems ten gera.

Skaityti daugiau...

Kviečiame aplankyti ,,Šiuolaikinės skenografijos“ parodą

Jungtinė fotografo (F-64) ir reklamos gamintojo (R-14, TR-5) specialybių grupė rugsėjo 26-29 dienomis dalyvavo „Kūrybinės skenografijos dirbtuvėse“, kurias vedė profesionalus fotografas Leonīds Važnais. Mokytojas atvyko per „Erasmus+“ mainų programą. 14 akademinių valandų trukmės dirbtuvių metu mokiniai susipažino su sąvoka „skenograma“, skenogramos kūrimo technologija, pagrindinėmis savybėmis.

Skaityti daugiau...

Fotografijų paroda „Senieji amatai“

Kviečiame apsilankyti Lietuvos neformaliojo švietimo centre, kuriame eksponuojama fotografijų paroda „Senieji amatai“. Tai jau baigusių fotografo specialybę absolventų darbai, kuriuose buvo užfiksuotos akimirkos iš „Vilniaus puodžių cecho“ ir „Senųjų amatų“ dirbtuvių.

Skaityti daugiau...

Fotografo specialybės egzaminas

Šiais metais fotografo specialybės egzaminas vyko pagal naują Švietimo ministerijos nutarimą. Egzamino metu būsimi absolventai turėjo parodyti savo gebėjimus fotografuodami fotostudijoje ar lauke prie natūralios šviesos. Fotografavimo metu egzamino komisija stebėjo proceso eigą, o atlikę užduotis mokiniai jas pristatė vertinimo komisijai ir gynė savo darbus. 

Skaityti daugiau...

Projektas „Pradžių pradžia“, skirtas mokyklos 60-mečiui

2022 m. gegužės 6 d. buvę centro mokiniai (masažo specialybės) sveikino mokyklą 60-mečio proga ir linkėjo jai toliau klestėti, rengti puikius specialistus Lietuvai. Kiekvienas, savaip tęsdamas mokykloje pradėtą masažuotojo kelią, džiaugėsi įsteigtu privačiu verslu, galimybe, pritaikant įgytas žinias, padėti žmonėms arba mokyti kitus tame pačiame Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre. Tegul dar daug metų šis mokymo centras gyvuoja, išlaikydamas savo šiltą atmosferą bendruomenėje.

Skaityti daugiau...

Auklių modulių pristatymas

Balandžio 28 d. ir gegužės 12 d. vyko auklių „Sveikos ir saugios vaiko aplinkos kūrimas“ bei „Bazinių vaiko įgūdžių ugdymas“ modulių apibendrinimas. Mokinės demonstravo teorines ir praktines žinias, kurias gebės taikyti vaikų veikloje: užtikrins prižiūrimo vaiko gyvybę, priežiūrą, tvarkys jo fizinę aplinką, tenkins fizinius poreikius, formuos kultūros pagrindus prie stalo, lavins  smulkiąją motoriką, bendravimo įgūdžius.

Skaityti daugiau...

Paroda „Aš taip pavydžiu šešėliams“

Kviečiame į parodą!

Kviečiame aplankyti centro mokinės Džulijos Novikevič kūrybinių darbų (eilėraščių ir fotografijų) parodą „Aš taip pavydžiu šešėliams“, kuri eksponuojama teorinio korpuso antro aukšto koridoriuje.

         Tai pirmas kartas, kuomet nusprendžiau pasidalyti savo kūryba. Jaučiuosi apsinuoginusi ir visai kitaip atsivėrusi toje aplinkoje, kuri mane supa ir galbūt pažįsta. Ši pradžia man reikšmingai svarbi, nes pagaliau turiu drąsos ir galimybę pradėti savo kūrybos kelionę.
         Visiems, išgyvenantiems jautrias akimirkas, linkiu savo eilėse rasti paguodos.

 Autorė Džulija

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema    

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku