Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra   

Kalėdinė mugė MRU

2021 m. gruodžio 16 d. dalyvavome Mykolo Romerio organizuotoje kalėdinėje mugėje. Į kitus pasižiūrėjome, save parodėme, o svarbiausia -  visi spinduliavome gerą nuotaiką, dovanojome taip išsiilgtas šypsenas be kaukių.

Skaityti daugiau...

Būsimi masažuotojai domėjosi eterinių aliejų nauda žmogaus organizmui

Jei klaidžiodami koridoriais centre pajusite lengvą levandų aromato prisilietimą, ar žadinantį raudonėlių žybsnį, nenustebkite, greičiausiai esate netoli masažuotojų dirbtuvių. Štai ir šis ruduo centrą nuspalvino gamtos kvapais. Tęstinė masažuotojų grupė paskaitoje įdėmiai klausėsi, kaip masažo metu gali padėti natūralūs eteriniai aliejai. 

Skaityti daugiau...

Siuvėjų mokymo programos modulio „Drabužių detalių sukirpimas ir siuvimas“ atsiskaitomųjų darbų pristatymas

Lapkričio 15 d. TS-4 grupės moksleiviai pristatė modulio „Drabužių  detalių sukirpimas ir siuvimas“ atsiskaitomuosius darbus. Pagal pasirinktą petinio drabužio modelį būsimos siuvėjos  parinko konstrukcinius brėžinius, pagamino lekalus, sukirpo, apdorojo detales ir sukūrė gaminį. Darbų pristatymo metu moksleivės pademonstravo įgytas žinias ir gebėjimus, už kuriuos dėkojo profesijos mokytojai V. Pašakinskienei.

Skaityti daugiau...

Dėl pagalbos būdų bei priemonių kovos su prekyba žmonėmis prevencijos stiprinimui

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, norėdama atkreipti dėmesį į prekybos žmonėmis problemas, rizikas ir paskatinti ieškoti pagalbos būdų bei prevencinių priemonių kovos su prekyba žmonėmis stiprinimui, perduoda aktualią informaciją:

- 2020 m.  sukurta programėlė mobiliesiems įrenginiams „Neužkibk, o užsidirbk“, viešinama Nacionalinės švietimo agentūros (toliau – NŠA) pagrindiniame puslapyje:  https://www.nsa.smm.lt/ (programėlę galima įsidiegti mobiliuosiuose įrenginiuose: https://play.google.com/store/apps/details?id=no.Bbits.nou;https://apps.apple.com/us/app/nou/id1534482472 ).

Skaityti daugiau...

Fotografo specialybės profesijos mokytojų kvalifikacijos kėlimas

Šių metų rugsėjo 13-19 dienomis fotografo specialybės profesijos mokytoja metodininkė Jogailė Butrimaitė ir profesijos mokytoja Indrė Voicechovičienė dalyvavo kasmetiniame Lietuvos fotomenininkų sąjungos organizuojamame ir jau 44 kartą vykstančiame Tarptautiniame fotografų simpoziume (Nidoje). Simpoziumą sudarė rytinės paskaitų sesijos ir vakariniai menininkų prisistatymai, trijų fotoparodų atidarymai bei du projekcijų vakarai. Dienos metu mokytojos taip pat dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse.

Skaityti daugiau...

BŪSIMŲ AUKLIŲ (A-21/TA-2 gr.) ĮVADAS Į PROFESIJĄ II

2021-09-22

Susipažinimas su auklės profesija tęsėsi Santariškių  vaikų lopšelyje-darželyje. Mokines (A-21/TA-2 gr.) pasitiko darželio darbuotojai, direktorė. Asta Januškevičiūtė papasakojo, kad moderniame, aukščiausią energetinio efektyvumo A+ klasę atitinkančiame pastate įrengtas geoterminis šildymas, investuota į inovatyvias technologijas, ugdymo priemones, darbuotojų tobulėjimą. Santariškių darželyje gali būti ugdoma apie 250 vaikų.

Skaityti daugiau...

BŪSIMŲ AUKLIŲ ĮVADAS Į PROFESIJĄ

2021-09-14

Susipažinimas su auklės profesija prasidėjo vaikų lopšelyje-darželyje „Pasaka“. Darželio pavaduotoja ugdymui Jolita Gedvilienė papasakojo apie auklės profesinę veiklą, veiklos procesus ir uždavinius. Supažindino su darželio vidaus ir išorės aplinka, kuri skatina vaikus išgirsti, pažinti, pajusti, užuosti, kurti ir augti.

Skaityti daugiau...

Mūsų centro svečiai

Rugsėjo 16 d. mūsų centrą aplankė Klaipėdos technologijų mokymo centro mokiniai. Būsimieji multimedijos paslaugų tiekėjai domėjosi sektorinio praktinio mokymo centro fotografo specialybe. Moksleiviai susipažino su fotostudijų įranga ir ją išbandė fotosesijoje. 

Skaityti daugiau...

Vyriausybėje pagerbti gabiausi Lietuvos abiturientai ir profesinių mokyklų absolventai

Rugpjūčio 5 d. Lietuvos Respublikos Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė pagerbė abiturientus ir profesinio mokymo įstaigų absolventus, 2021 metais sėkmingiausiai išlaikiusius brandos, profesinio mokymo kvalifikacijos ir tarptautinio bakalaureato diplomo programos egzaminus.

Skaityti daugiau...

Fotografų atsiskaitomieji darbai

Šių metų birželio 21 ir 22 dienomis Modulinės mokymo programos po 10 kl. (VF-58 gr.) ir  Tęstinės profesinio mokymo programos (TF-3 gr.) mokiniai išlaikė baigiamuosius kvalifikacinius egzaminus. Dalinamės egzamino akimirkomis, kurias užfiksavo profesijos mokytojas Arnold Gedris.

Taip pat kviečiame visus apsilankyti baigiamųjų praktikos darbų fotografijų parodoje, esančioje centro II aukšto fojė, kurioje išvysite pačius geriausius mokinių darbus. Parodoje taip pat eksponuojami Modulinės mokymo programos po 12 kl. (F-59 gr.) mokinių baigiamieji darbai. 

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema