Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Renginių ir poilsio paslaugų organizatorius

„Tarsi laiko mašina pasistengsiu sugrįžti į tolimą 2004 metų rudenį, kuomet pirmą kartą peržengiau Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro slenkstį. Patekau į tuomet pirmą kartą renkamą apeigų ir švenčių organizatoriaus mokymo programos grupę. Profesijos mokytoja Zina Žvalionienė mums įteigė, kad būtina mokytis, kurti ir ieškoti, siekti tolimesnių mokslo aukštumų. Mokytoja nuolat skatino mus siekti kūrybiškumo, netradicinių scenarijaus idėjų, originalumo, artistiškumo, ugdė atsakomybės jausmą. Man tai buvo tarsi eliksyras, kuris mane ne tik „maitino“, bet ir vedė iki šiandienos. Šiandien esu kūrybinga mama, mylinti žmona, turiu aukštąjį išsilavinimą, esu viešojo administravimo specialistė. Baigusi Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrą daug metų dirbau Kultūros centre meno vadove, vadovavau meno mėgėjų ansambliams, kolektyvams, sėkmingai organizuodavau Vilniaus miestui reikšmingus renginius. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.“

Donata Lukašenkovienė

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

P42101502
60 kreditų

P43101503
60 kreditų

T43101503
50 kreditų

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

Gebėsi savarankiškai planuoti, organizuoti renginių ir poilsio paslaugas bei jas parduoti. Išmoksi analizuoti būsimos šventės ar poilsio paslaugos esmę, turinį ir eigą. Mokėsi parengti šventės scenarijų ir jį įgyvendinti. Gebėsi planuoti rekreacijos paslaugų teikimą.
Baigęs mokymo programą galėsi dirbti renginių ir poilsio paslaugų, įrenginių eksploatavimo bei laisvalaikio ir renginių įrangos nuomos įmonėse. Galėsi dirbti individualiai.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

 

Vaida Radzevičiūtė  - renginių organizavimo įmonės „Renginių namai“ įkūrėja. Vilniaus pedagoginiame universitete įgijusi bakalauro laipsnį ir M. Riomerio universitete apsigynusi viešojo administravimo magistro laipsnį, šiuo metu mokykloje yra profesijos mokytoja. Dėstomi dalykai: įvadas į profesiją, renginių ir poilsio paslaugų pardavimai bei rekreacijos paslaugų organizavimas.

Mokytojo moto: Mokytojo moto: „Tai, ką mes turime, mes dalijamės. Tai, ką mes dalijamės, tampa daugiau.“ – Leonard Nimoy.

Eglė Kačiulytė Banevičienė  Klaipėdos universitete įgijo filologijos ir režisūros bakalauro kvalifikacinį laipsnį, o vėliau Lietuvos žurnalistikos centre baigė žurnalistikos studijų programą. Profesijos mokytoja, mokykloje, dėsto renginių ir poilsio paslaugų organizavimą bei pardavimus. 
Pasirinkę renginių ir poilsio paslaugų profesiją mūsų mokykloje, pasirinksite susitikimą su savimi, kultūrą, gebėjimą būti greitu, savimi pasitikinčiu, pozityviu savo srities profesionalu. 

Augustė Gaidytė-Palaitienė  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė teatro ir renginių režisūros bakalauro studijas, bet ten pat įgijo taikomojo teatro magistro diplomą. Šioje mokykloje profesijos mokytoją galite sutikti 401 kabinete. Mokytoja dėsto renginių ir poilsio paslaugų planavimą bei šeimos ir kalendorines šventes.

Mokytojo moto: Mokytojo moto: „Mūsų visų stiprybė – komandoje“ 

Aurelijus Pikūnas savo srities profesionalas – dirbęs kartu su „Scooter“, Suzi Quatro, Richi e Poweri bei kitais atlikėjais, savo patirtį bei žinias taikęs roko operose: „Velnio nuotaka“, „Romeo ir Džiuljeta“, „Ugnies medžioklė su varovais“, „Tadas Blinda“, „Paryžiaus Katedra“ bei įvairiuose televizijos projektuose, festivaliuose. Mokykloje dėsto renginių techninio aptarnavimo galimybes. 

Mokytojo moto: Mokytojo moto: „Make life easy!

Pavadinimas

Kontaktai

VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

www.lrt.lt

Vilniaus etninės kultūros centras

www.etno.lt

VšĮ „Pirmoji kava“

www.jmr.lt

Nuotraukų galerija:

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku