Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Renginių ir poilsio paslaugų organizatorius

„Tarsi laiko mašina pasistengsiu sugrįžti į tolimą 2004 metų rudenį, kuomet pirmą kartą peržengiau Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro slenkstį. Patekau į tuomet pirmą kartą renkamą apeigų ir švenčių organizatoriaus mokymo programos grupę. Profesijos mokytoja Zina Žvalionienė mums įteigė, kad būtina mokytis, kurti ir ieškoti, siekti tolimesnių mokslo aukštumų. Mokytoja nuolat skatino mus siekti kūrybiškumo, netradicinių scenarijaus idėjų, originalumo, artistiškumo, ugdė atsakomybės jausmą. Man tai buvo tarsi eliksyras, kuris mane ne tik „maitino“, bet ir vedė iki šiandienos. Šiandien esu kūrybinga mama, mylinti žmona, turiu aukštąjį išsilavinimą, esu viešojo administravimo specialistė. Baigusi Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrą daug metų dirbau Kultūros centre meno vadove, vadovavau meno mėgėjų ansambliams, kolektyvams, sėkmingai organizuodavau Vilniaus miestui reikšmingus renginius. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.“

Donata Lukašenkovienė

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

P42101502
60 kreditų

P43101503
60 kreditų

T43101503
50 kreditų

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

Gebėsi savarankiškai planuoti, organizuoti renginių ir poilsio paslaugas bei jas parduoti. Išmoksi analizuoti būsimos šventės ar poilsio paslaugos esmę, turinį ir eigą. Mokėsi parengti šventės scenarijų ir jį įgyvendinti. Gebėsi planuoti rekreacijos paslaugų teikimą.
Baigęs mokymo programą galėsi dirbti renginių ir poilsio paslaugų, įrenginių eksploatavimo bei laisvalaikio ir renginių įrangos nuomos įmonėse. Galėsi dirbti individualiai.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

ZINA ŽVALIONIENĖ Mokytoja metodininkė. Mokėsi Vilniaus kultūros mokykloje, įgijo kultūros švietimo darbuotojo specialybę bei teatrinio kolektyvo vadovo kvalifikaciją. Studijavo Lietuvos edukologijos universitete, kur įgijo socialinio pedagogo specialybę ir laisvalaikio pedagogo kvalifikaciją. Mokytojos pomėgiai − knygos, kelionės.

Mokytojos moto: „Jeigu nori išmokti organizuoti, reikia organizuoti.“

 

DEIVIDAS JANAVICUS  Mokytojas, mokėsi Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre, įgijo apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybę, taip pat buvo išvykęs į Angliją studijuoti garso režisūros. Lietuvos rusų dramos teatre dirba apšvietėju, turi savo garso įrašų ir videografijos studiją, kurioje užsiima dainų kūrimu, vokalo, filmų, animacijų, reklamų įrašais, kuria įvairią videomedžiagą: nuo paprastų vestuvių įrašų iki trumpametražių filmų, reklamų. Mokytojo pomėgiai − animacijos kūrimas, piešimas.

Mokytojo moto: Mokytojo moto: „Jei turi svajonę, eik iki jos tikslingai.“

Pavadinimas

Kontaktai

VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

www.lrt.lt

Vilniaus etninės kultūros centras

www.etno.lt

VšĮ „Pirmoji kava“

www.jmr.lt

Nuotraukų galerija:

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema