Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Floristas

„Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau floristės specialybę. Jau 10 metų dirbu floriste. Esu labai dėkinga visiems mokytojams, kurie išmokė mane pažinti gėlių pasaulį, nes be žinių nebūčiau pasiekusi tai, ką dabar turiu. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

Ona Urbanova

 

„Prieš kelerius metus Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre baigiau apeigų ir švenčių organizatoriaus mokymo programą. Centras paliko labai gerą įspūdį ir šiltus prisiminimus. Praėjus metams nusprendžiau, kad vėl norėčiau grįžti į šią mokymo įstaigą. Šįkart pasirinkau floristo mokymo programą.

Floristikos mokiausi pagal tęstinio mokymo programą. Neturėjau bendrųjų dalykų pamokų, todėl mokiausi trumpiau − 8 mėn. Išmokau naudotis įrankiais, paruošti augalus, juos pažinti, kurti įspūdingas puokštes ir kompozicijas. Mokytojos visada stengėsi pagelbėti, paaiškinti. Turiu daug darbelių, į kuriuos žiūrėdama su šypsena galiu prisiminti šias smagias mokslo dienas. Darbo pasiūlymą gavau iš karto po baigiamosios praktikos. Dėl to labai džiaugiuosi!

Dėkoju savo mokytojoms ir grupės vadovei Nijolei Kutkienei už pastangas ir suteiktas žinias! 

Smagu, kad atsirado floristo tęstinio mokymo programa, kurios dėka per tokį trumpą laiką galėjau išmokti begalę dalykų, realizuoti save ir įgyti naują specialybę.“ 

Elžbieta Antropik

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

P42021403
90 kreditų

P42021403
90 kreditų

T43021405
70 kreditų

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

Išmoksi pažinti ir parinkti augalus, paruošti juos ir derinti. Mokėsi parinkti ir taikyti augalų tvirtinimo ir komponavimo būdus. Mokėsi komponuoti proginę ir šventinę, interjero ir aplinkos floristiką, komponuoti gedulo renginiams skirtą floristiką, kurti floristinius paveikslus, gaminti floristiniams darbams reikalingas detales.
Dirbsi gėlių salonuose arba įsteigsi nuosavą verslą.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

NIJOLĖ KUTKIENĖ Vyresnioji profesijos mokytoja, turinti aukštąjį pedagoginį išsilavinimą. Floristikos srityje dirba jau 25-erius metus. Mokytoja yra Lietuvos floristų asociacijos narė. Ji mano, kad floristas yra menininkas ir kūrėjas, todėl kviečia kurti šį nuostabų gėlių meną ir džiuginti kitus.

Mokytojos moto: „Ko vertas grožis, jeigu jo niekas nemato.“

VIRGINIJA MISELIENĖ Apie darbą, susijusį su gėlėmis, svajojo nuo trečios klasės. Mokėsi Alantos TŪT, įgijo augalų apsaugos agronomo diplomą. Vėliau mokslus tęsė Lietuvos žemės ūkio akademijoje, įgijo mokslinio agronomo diplomą. Išėjusi motinystės atostogų (augindama dukrą), Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre įgijo floristo profesinę kvalifikaciją. Centre dirba jau trejus metus, yra floristo mokymo programos profesijos mokytoja.

Mokytojos moto: „Esi laimingas, kai dirbi mėgstamą darbą.“

GIEDRĖ JASIUKAITĖ VPU įgijo socialinio pedagogo bakalauro diplomą. Domėjimasis gėlėmis paskatino baigti mokslus Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre ir įgyti floristo kvalifikaciją. Mokytoja domisi visais dalykais, kuriais domisi šiuolaikinis jaunas žmogus.

 

Mokytojos moto: „Saulė šviečia liūtams.“

STANISLAVA KARECKIENĖ Centre dirba nuo 1986 m. Nuolatinis profesinis tobulėjimas jai padeda žengti į ateitį ir neatsilikti. Mokytoja įgytas teorines žinias ir praktinius įgūdžius sėkmingai perduoda mokiniams, kurie aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose, projektuose, konkursuose ir užima prizines vietas.

Mokytojos moto: „Aš atveriu duris, pro kurias mokiniai gali drąsiau žingsniuoti patys.“

Pavadinimas

Kontaktai

UAB „Floristas“

Antakalnio g. 38, LT-10305 Vilnius
Mob. +370 647 35339

Lietuvos floristų asociacija

Antakalnio g. 38, Vilnius
Mob. +370 685 50668

UAB „Smiltės gėlės“

Eišiškių pl. 25A, LT-02184 Vilnius
Mob. +370 686 34040

Nuotraukų galerija:

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku