Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

2024 m. sausio 12 dieną minėjome 33-ąsias Laisvės gynėjų dienos metines. 

„Laisvė“ – žodis, turintis didžiulę prasmę ir svarbą. Tai – tarsi paukščio skrydis, tvirtas ir veržlus, tai – viesulas, audra siautulinga, į priekį kviečianti daina, tai – mūsų kiekviena diena...  Gyvenimas be laisvės – beprasmis ir nykus. Tai suprantame tik iškilus grėsmei jos  netekti... 

Skaityti daugiau...

Laisvės karta sako „AČIŪ“ LAISVĖS GYNĖJAMS!

Kviečiame sausio 13-ają savo namuose, darbo vietoje uždegti atminties žvakutę.

Sausio 13-ają, laisvės gynėjų dieną, minime atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metį.

Šią dieną minimi 1991 metų įvykiai, kai Sovietų Sąjungos ginkluotosios pajėgos kartu su Vidaus reikalų ministerijos vidaus kariuomene bei KGB, bandė įvykdyti valstybės perversmą. Agresijai priešinosi beginkliai, taikūs Lietuvos žmonės miniomis apsupę Parlamento pastatą, Televizijos bokštą bei Radijo ir televizijos komiteto pastatą. 

Skaityti daugiau...

Akcija „Lietuvai ir man“

2015 m. vasario 13 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokinių taryba kvietė bendruomenę prisidėti prie akcijos "Lietuvai ir man". Jos tikslas - suburti jaunimą paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą įtraukiant mokytojus ir tėvus. Akcijos metu visi norintys buvo pakviesti pinti trispalves (geltonos, žalios ir raudonos spalvos) draugystės apyrankes ir taip išreikšti tautos vienybę.

Skaityti daugiau...

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku