Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centro specialybės

Grimuotojas

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

Deja...
rinkis kitą mokymo programą

P43021501
(įgyjama tik profesija)
45 kreditai

T43021501
35 kreditai

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

P43021501 (45 kreditai)
Gebėsi kvalifikuotai savarankiškai kurti personažo šukuoseną, kurti ir įgyvendinti charakterinį grimą, parinkti sušukavimo ar šukuosenos stilių, atitinkantį konkretų istorinį laikotarpį, kirpti, šukuoti, dažyti vyrų, moterų, vaikų natūralius plaukus, gaminti ir prižiūrėti natūralaus ir sintetinio plauko perukus, gaminti detales iš sintetinio ir natūralaus plauko ar kitokios medžiagos, parinkti galimus grimo įgyvendinimo būdus ir priemones, kurti grimo specialiuosius efektus, parinkti priemones kūno tapybai, atlikti kūno tapybą.

T43021501(35 kreditai)
Gebėsi parinkti sušukavimo ar šukuosenos stilių, atitinkantį konkretų istorinį laikotarpį, kirpti, šukuoti, dažyti vyrų, moterų, vaikų natūralius plaukus, gaminti ir prižiūrėti natūralaus ir sintetinio plauko perukus, gaminti detales iš sintetinio ir natūralaus plauko ar kitokios medžiagos, parinkti galimus grimo įgyvendinimo būdus ir priemones, kurti grimo specialiuosius efektus.

Įgijęs kvalifikaciją galėsi dirbti grimuotoju teatre, kino pramonėje, televizijoje, reklamos srityje.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

ŽYDRŪNĖ RAGINYTĖ − profesijos mokytoja.  Baigė Vilniaus kolegiją (Šukuosenų dizaino studijų programą). Suteiktas dailės profesinio bakalauro laipsnis ir dizainerio kvalifikacija. Baigė Lietuvos Edukologijos universitetą (Dailės pedagogikos studijų programą). Suteiktas meno pedagogikos, dailės bakalauro laipsnis ir mokytojo kvalifikacija. Taip pat lankė „Carolina Make Up Studio“ vizažisto ir grimuotojo mokymus. 

Po studijų dirbo Operos ir baleto teatre. Šiuo metu dirba Valstybiniame Jaunimo teatre ir Naujajame teatre. Taip pat dirba fotosesijose, kino filmavimo metu. Bendra darbo patirtis yra 13 metų. 

Profesijos mokytoja dėsto grimuotojo ir kūno tapybos profesijos dalykus, ruošia mokinius tapti grimuotojais, veda individualias makiažo pamokas „Grožio pamokėlės“.  Profesijos mokytoja nuolat tobulina kvalifikaciją, lanko seminarus bei mokymus ir dalijasi gerąja patirtimi.

Mokytojos moto: „Norint pasiekti gerų rezultatų, reikia labai daug dirbti ir niekada nesustoti.“

Pavadinimas

Kontaktai

 

 

Nuotraukų galerija:

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema     

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku