Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Auklė

„Besimokydama pagal auklės mokymo programą išmokau pagrindinių dalykų apie vaikus ne tik jų priežiūros prasme, bet daug sužinojau ir apie mažųjų psichologiją, kūrybiškumo ugdymą. Šios žinios leido man žengti pirmą, bet labai tvirtą žingsnį link auklėtojos darbo vaikų darželyje. Baigusi auklės mokymo programą iš karto įstojau į Vilniaus kolegiją, pasirinkau Vaikystės pedagogikos kryptį. Taip toliau gilinausi į vaiko pasaulį, į tą reikšmingiausią mūsų gyvenimo etapą − vaikystę. Na, o šiuo metu „vaikystę žaidžiu“ privačiame Vilniaus lopšelyje-darželyje „Išdykęs vėjas“. Rekomenduoju rinktis auklės mokymo programą, jeigu ieškai savęs ir tiki, kad vaikystė yra svarbiausias laikotarpis žmogaus gyvenime. Drąsiai pradėk savo kelią būtent šiame centre, jeigu nori prisidėti prie vaikų ugdymo.“

Barbara Buchovecka

„Nuo pat vaikystės mėgau būti su vaikais. Įstojau į Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrą, pasirinkau auklės profesinio mokymo programą. Ačiū mokytojams, kad praplėčiau savo akiratį, atradau daugiau galimybių, įgijau pasitikėjimo savimi ir supratau, kad man ne tik patinka dirbti su vaikais, bet tai daryti aš sugebu. Vėliau įstojau į Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetą. Šiuo metu dirbu darželyje su priešmokyklinukais, ateinantį rudenį visi kartu žengsime į pirmąją klasę. Labai džiaugiuosi, kad šiame mokymo centre pasirinkau būtent auklės specialybę. Esu laiminga, kad galiu dirbti mėgstamą darbą.“

Silvija Vilimaitė

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

Deja...
rinkis kitą mokymo programą

P43092202
60 kreditų

T43092202
50 kreditų

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

Išmoksi būti su vaiku, padėsi jam augti, būsi jo draugas, kuris sukurs sveiką ir saugią aplinką žaisti, kurti, tobulėti. Mokėsi ugdyti vaiko įgūdžius, organizuoti veiklas.
Galėsi prižiūrėti ir auklėti vaiką šeimoje ir (arba) vaikų laisvalaikį bei šventes organizuojančioje ar vaikų priežiūrą vykdančioje įstaigoje (žaidimų kambaryje ir kt.), o gal įsteigsi nuosavą verslą.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

AUDRĖ GAIDELIENĖ Auklės mokymo programos profesijos mokytoja. Studijavo Lietuvos edukologijos universitete, kuriame įgijo Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogo diplomą. Mokytoja mano, kad vaikas yra mūsų pačių atspindys, o šiandienos vaikas tobulėja, mokosi daug greičiau ir yra sumanesnis. Todėl šiandienos ugdytojas turi labai atsakingai pažvelgti į vaiko poreikius, sukurti jam tinkamas sąlygas augti ir vesti teisingu ugdymo(si) keliu.

Mokytojos moto: ,,Su visais elkis taip, kaip nori, kad elgtųsi su tavimi – viskas grįžta bumerangu.“ 

 
 

SONATA ŠVABAUSKIENĖ  Psichologijos mokytoja bei raidos ir edukologijos psichologė. Mokytojos didžiausias džiaugsmas − jaunimas, siekiantis žinių tiek akademinėje, tiek profesinėje veikloje. Psichologijos pamokose mokytoja kartu su mokiniais gilinasi į profesijos subtilybes, analizuoja situacijas, ruošia projektus, džiaugiasi pasiekimais bei padeda siekti užsibrėžto tikslo − tapti profesionaliu specialistu.

Mokytojos moto: „Žmogus, judinantis kalną, pradeda nuo mažų akmenėlių.” (Konfucijus)

 

AGNĖ KANAPIENYTĖ Lietuvos Edukologijos universitete (dabar VDU Švietimo Akademijoje) įgyjo teatro ir kino pedagogikos bakalaurą, vėliau VPVPMC mokėsi fotografo specialybės. Agnei teatras leido geriau pažinti save, o fotografija – aplink supantį pasaulį bei žmones. Mokytoja dėsto fotografo speacialybės dalykus, toliau tęsia mokymąsi dirbant su mokiniais, domisi fotografijos naujovėmis, tobulina profesines ir menines kompetencijas.

Mokytojos moto: „Fotografija yra būdas pažinti ir intensyviau gyventi.“

Pavadinimas

Kontaktai

Vilniaus vaikų lopšelis–darželis „Lazdynėlis“

Šiltnamių g. 36, LT-04129, Vilnius
Tel. +370 5 244 8046

Vilniaus vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“

Žirmūnų g. 110, Vilnius 09123
Tel. +370 5 277 5839

VšĮ „Išdykęs vėjas“

Didlaukio g. 88-1, LT-08332 Vilnius
Tel. +370 626 06845

Nuotraukų galerija:

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku