Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Masažuotojas

„Mokiausi M-5 grupėje. Kadangi mes buvome vyresni, mokytojai mums buvo tikri draugai. Tokios geros atmosferos kaip šiame centre aš nejutau niekur. Visų pirma, buvo be galo įdomu mokytis. Visas mums duodamas žinias ryte rijome, mes viskuo domėjomės ir mokytojai tai matė. Noriu padėkoti mokytojai Auksei, kuri darė žymiai daugiau negu jai priklausė, dalijosi viskuo, ką žino. Kartu su mokytoja Ieva jos sukūrė tokią jaukią atmosferą, kad mums nesinorėjo po pamokų namo. Mokytojas Vladas... Jo pamokų laukdavo visi. Juokas iki ašarų būdavo mūsų kasdienybė. Ačiū mokyklai už suteiktą galimybę sutikti nuostabius kolegas, kurie ir po mokslų liko draugais. Ačiū visiems visiems, kurie prisideda  prie šios mokslo įstaigos veiklos. Mes norėtume grįžti mokytis dar kartą, nes tai ne tik mokslas, tai magiškas laikas. Ačiū.“

Karina Mikailova

„Mokslus centre baigiau 2018 metais. Žinių, kurias gavau, pakako, todėl iš karto po mokslų įsidarbinau Nacionaliniame vėžio institute, FMR skyriuje. 

Apie mokyklą noriu pasakyti, kad viskas joje tiesiog puiku. Administracija, mokytojai, mokymo patalpos, mokymo priemonės, įranga ir t. t. tiesiog nuostabu. Tikrai nesigailiu, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą, kurią rekomenduoju ir kitiems.“

Virgilijus Bagušinskas

„Profesijos pasirinkimas man truko dvejus metus. Iš karto neradau savo kelio, bet visuomet norėjau padėti žmonėms, kurie turi problemų su sveikata. Taigi sprendimas tapti masažuotoja buvo tikrai geras. Per dvejus mokymosi metus įgijau praktinių įgūdžių, išmokau labiau pasitikėti savimi, o įgytos verslumo ar darbo etikos žinios praverčia bet kokioje gyvenimo situacijoje. Pats didžiausias šios mokyklos privalumas – mokytojų atsidavimas savo darbui, jų noras perteikti visas savo žinias jaunimui. Jau po vienų mokymosi metų pradėjau dirbti masažuotoja, o ateityje planuoju įkurti savo verslą.“

Ieva Nakutytė

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

Deja...
rinkis kitą programą

P43101203
(15 mėnesių)
90 kreditų

T43101204
(asmenims, įgijusiems vidurinį išsilavinimą ir turintiems kvalifikaciją)
(10 mėnesių)
70 kreditų

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

P43091501 (110 kreditų)
Masažuotojo modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam masažuotojui parengti. Baigęs ją gebėsi vertinti kūno anatominę, fiziologinę ir emocinę būklę, atsižvelgiant į kliento amžių, lytį ir patologinius pokyčius, atpažinti gyvybei pavojingas būkles, įvertinti ir tinkamai reaguoti, bendrauti ir bendradarbiauti su klientais, sveikatos priežiūros ir kitų įstaigų specialistais, atlikti klasikinį ir segmentinį masažą, gydomąjį masažą, esant įvairioms patologijoms, sportinį masažą, netradicinį masažą, kosmetinį masažą, kūno puoselėjimo procedūras.

T43091501 (90 kreditų)
Baigęs programą gebėsi vertinti kūno anatominę, fiziologinę ir emocinę būklę, atsižvelgiant į kliento amžių, lytį ir patologinius pokyčius, atpažinti gyvybei pavojingas būkles, įvertinti ir tinkamai reaguoti, bendrauti ir bendradarbiauti su klientais, sveikatos priežiūros ir kitų įstaigų specialistais, atlikti klasikinį ir segmentinį masažą, gydomąjį masažą, esant įvairioms patologijoms, sportinį masažą.

Asmuo, įgijęs masažuotojo kvalifikaciją, galės teikti paslaugas privačiose ir valstybinėse įstaigose individualiai arba ligoninėse, sanatorijose, reabilitacijos klinikose, sveikatingumo ir sporto centruose, grožio salonuose.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

Ieva Stanišauskienė - Reabilitacijos mokslų (kineziterapeuto profesinės kvalifikacijos) magistrė, praktikuojanti masažuotoja, profesijos mokytoja, viena iš Lietuvos masažuotojų asociacijos steigėjų.

Profesijos mokytoja Ieva mielai dalinasi savo įgyta patirtimi ir žiniomis su masažuotojo programos mokiniais. Ji dėsto klasikinio, gydomojo ir kosmetinio masažo dalykus, ruošia mokinius konkursams, dalyvauja įvairiuose mokymuose ir konferencijose, dalykinėse stažuotėse bei specialistų ir moksleivių mainų programose.

Marina Smelevič - edukologijos magistrė, sveikos gyvensenos pedagogė, profesionali masažuotoja. Marina yra Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto akredituota lektorė, turinti ilgametę pedagoginio darbo su jaunuoliais bei suaugusiais patirtį.

Dėsto masažo technikas, gydomojo, sportinio, higieninio-kosmetinio, vaikų masažo dalykus.

Mokytoja nuolat domisi naujovėmis, tobulina profesines kompetencijas. Ji rengia kvalifikacijos tobulinimo programas, kurios akredituojamos ir pagal jas sėkmingai organizuojami kvalifikacijos tobulinimo bei praktinio ir teorinio mokymo kursai, skirti medicinos darbuotojams bei studentams. Marina ruošia studentus bei mokinius respublikiniams ir tarptautiniams masažuotojų čempionatams. Ji aktyviai dalyvavo steigiant Lietuvos masažuotojų asociaciją, šiuo metu yra jos valdybos narė. Mokytoja dalyvauja ekspertinėje veikloje, yra knygos „Segmentinis ir jungiamojo audinio masažas“ bendraautorė.

Mokytojos moto: „Gyvenimas yra ieškojimas, ieškojimas − kūryba...“

AUKSĖ BAKANIENĖ - edukologijos ir sveikatos mokslų (alternatyvioji ir papildomoji medicina, reabilitacijos kryptis (KU) magistrė, masažuotoja, masažo pedagogė, savo praktikoje naudojanti tiek Vakarų, tiek Rytų medicinos žinias, viena iš Lietuvos masažuotojų asociacijos steigėjų.

Auksė dėsto įvairius masažuotojo mokymo programos teorinius bei praktinius dalykus. Mokytoja nuolat tobulina savo profesines kompetencijas įvairiuose kursuose ir seminaruose, veda „Meridianinio masažo“ mokymus, domisi naujovėmis, dalyvauja šalies ir tarptautinėse konferencijose, dalykinėse stažuotėse, specialistų ir moksleivių mainų programose, rašo kvalifikacijos tobulinimo programas.

Mokytojos moto: „Gera daryti gera.“

GIEDRĖ PAUNKSNIENĖ - masažuotoja, masažo profesijos mokytoja, masažo meistriškumo mokymų organizatorė. Pirmoji Lietuvos masažuotojų asociacijos vadovė.

Giedrė yra praktikuojanti veido ir kūno masažų meistrė. Dėsto klasikinį, gydomąjį, kūdikių bei sportinį masažą pradedantiesiems bei kvalifikacijos kėlimo mokymus gydomojo masažo specialistams. Savo praktikoje ji apjungia rytų bei vakarų filosofijos, medicinos ir masažo žinias. Šiuo metu labiausiai domisi ir gilinasi į miofascinio masažo neuro-raumenines ir jungiamojo audinio technikas.

Pavadinimas

Kontaktai

AB „Eglės“ sanatorija

www.sanatorija.lt

Sveikatos centras „Gilės“

www.giles.lt

LR Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centras

www.lrv.lt

Nuotraukų galerija:

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku