Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Interjero apipavidalintojas

„Kartais reikia pabaigti bakalauro studijas VGTU ir magistro VU norint suvokti, kad gal tai buvo ne visai tavo kelias. Po rimtų abejonių nuspręsti pabandyti daryti tai, ko niekada nedarei, po visų „garbingų ir aukštų" mokslų pasidėti „karūnas“ į šalį ir visų nuostabai nueiti į „profkę". Ir tada... Ir tada jau per pirmą mėnesį suvoki, kad vis dėlto piešti tikrai galima išmokti net būnant 27-erių ir iki tol nepaišius net paraštėse, ir tos kompozicijos pradeda dėliotis, ir interjerai gimsta, ir galiausiai išmoksti juos apipavidalinti programomis, su kuriomis dirba profesionalai. Ir visa tai per vienus metus.

Žinoma, dar daug kas prieš akis ir daug dar galima išmokti dizaino pasaulyje, bet be galo Ačiū Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrui už tai, kad parodė kelią ir leido pradėti pildytis mažai tyliai svajonei.“

Agnė Babelytė, MB „Babelytės dizaino studija“ direktorė

„Labai domiuosi namų interjeru ir dekoravimu, tad šis pomėgis ir paskatino mane mokytis interjero apipavidalintojo profesijos. Šią profesiją pasirinkau ir trokšdama naujų žinių, kurias galėčiau panaudoti toliau studijuodama universitete.“

Ugnė Vaserytė

 

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

P42........
90 kreditų

P43.......
90 kreditų

T43......
70 kreditų

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

Išmoksi dekoruoti interjerus ir apipavidalinti juos įvairiems renginiams, gilinsiesi į dekupažo subtilybes, išmoksi dekoruoti sienas įvairiausiomis technologijomis. Taip pat išmoksi pagaminti originaliausių interjero detalių, kurios padarys tavo namus jaukius ir stilingus. Lavinsi estetinį suvokimą, pažadinsi savo kūrybines galias ir panaudosi jas apipavidalindamas ir dekoruodamas įvairius interjerus, originaliai apipavidalindamas įvairius šventinius renginius.
Įgijęs interjero apipavidalintojo specialybę, galėsi dirbti interjero apipavidalintoju agentūrose, studijose, parduotuvėse, įmonėse ir įstaigose, kuriose atliekami interjero tvarkymo darbai, arba steigti savo verslo įmonę.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

DOVILĖ POCIŪTĖ - interjero apipavidalintojo profesijos dalykų mokytoja metodininkė, Vilniaus inžineriniame statybos institute baigusi architektūros studijas. Dovilė dirbo architekte Pramoninės statybos projektavimo institute, yra suprojektavusi per 100 pastatų ir statinių (vienas iš jų – Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pastatas Ateities gatvėje). Dėstė dizaino specialybės dalykus Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, sukūrė keturias studijų programas.

Mokytoją visą gyvenimą lydi akvarelė ir skaitmeninė grafika, o tapymas ant šilko − tai dar viena jos pamėgta meno sritis. Yra surengusi dvi personalines parodas Swedbanko informaciniame centre Vilniuje, dalyvavo parodoje „Respublikinei Vilniaus psichiatrijos ligoninei 110 metų“ (apdovanota padėka).

VAIDA ČESNIENĖ - interjero apipavidalintojo profesijos mokytoja. Vilniaus Gedimino technikos universitete baigė nekilnojamojo turto vadybos specialybę, o baigusi universitetą dirbo privačiame sektoriuje. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre pradėjo dirbti nuo 2015 metų, dirbo informaciniame centre „Profesijų gidas“, buvo atsakinga už technologijų pamokėlių organizavimą Vilniaus miesto mokyklų mokiniams, taip pat už centro mokinių darbelių pardavimą.

Laisvalaikiu mokytoja daug skaito, tobulina savo profesines žinias, mėgsta sportuoti.

Mokytojos moto: „Devynis kartus pamatuok ir tik dešimtą – kirpk!“

DAIVA MOTIEJŪNAITĖ − mokytoja ekspertė, dėstanti vizualinės reklamos gamintojo ir interjero apipavidalintojo profesijų dalykus. Mokytoja yra įgijusi dailės, technikos mokslų ir informacinių technologijų specializacijų bakalauro laipsnius bei edukologijos, menų didaktikos šakos, magistro laipsnį.

Mokytoja buvo pripažinta geriausia metų profesijos mokytoja ir apdovanota „Geriausio 2019 metų mokytojo“ statulėle, o už aktyvią pedagoginę ir kūrybinę veiklą yra apdovanota daugeliu padėkų.

Daiva nuolat domisi profesinėmis naujovėmis, tobulina profesines kompetencijas ir dalijasi gerąja patirtimi: dalyvauja šalies ir tarptautinėse projektinėse veiklose, stažuotėse, skaito pranešimus, veda bendrųjų ir profesinių kompetencijų tobulinimo mokymus, dirba Lietuvos profesinių kvalifikacijų formavimo darbo grupėse, yra Taikomojo meno metodikos bei Viešųjų ryšių valdymo ir įvaizdžio kūrimo grupių vadovė. Sėkmingai rengia nacionalinio ir institucinio lygmens formalaus ir neformalaus ugdymo kvalifikacijos tobulinimo programas, pagal kurias organizuojami mokymai.

Kadangi mokytoja domisi alternatyviomis saviugdos formomis, savęs pažinimo būdais ir juos taiko praktiškai, be formalios pedagoginės veiklos, ji organizuoja bei veda praktikumus, kurių tikslas − atrasti apčiuopiamo ir jutiminio pasaulių sąjungą, pažinti ir priimti save.

Daiva yra surengusi kelias grafikos darbų parodas, parašiusi ir išleidusi poezijos rinkinį „Su savimi“.

Bendradarbiauja su reklamos kūrybos bei gamybos įmonėmis, spaustuvėmis, dirba meno vadove, grafikos dizainere, maketuotoja, taip pat ji kuria reklaminius tekstus bei konsultuoja reklamos kūrimo, interjero apipavidalinimo klausimais.

Mokytojos moto: „Padėk svajonėms pildytis, todėl visada ženk žingsniu daugiau nei planavai, daugiau nei iš tavęs tikėjosi.“

Pavadinimas

Kontaktai

UAB „Šklėriai“

www.unideco.lt

UAB „Apdailos karalystė“

www.draudimopagalba.lt

MB „KIBITZ“

www.kibitz.lt

Nuotraukų galerija:

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema