Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Interjero apipavidalintojas

„Kartais reikia pabaigti bakalauro studijas VGTU ir magistro VU norint suvokti, kad gal tai buvo ne visai tavo kelias. Po rimtų abejonių nuspręsti pabandyti daryti tai, ko niekada nedarei, po visų „garbingų ir aukštų" mokslų pasidėti „karūnas“ į šalį ir visų nuostabai nueiti į „profkę". Ir tada... Ir tada jau per pirmą mėnesį suvoki, kad vis dėlto piešti tikrai galima išmokti net būnant 27-erių ir iki tol nepaišius net paraštėse, ir tos kompozicijos pradeda dėliotis, ir interjerai gimsta, ir galiausiai išmoksti juos apipavidalinti programomis, su kuriomis dirba profesionalai. Ir visa tai per vienus metus.

Žinoma, dar daug kas prieš akis ir daug dar galima išmokti dizaino pasaulyje, bet be galo Ačiū Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrui už tai, kad parodė kelią ir leido pradėti pildytis mažai tyliai svajonei.“

Agnė Babelytė, MB „Babelytės dizaino studija“ direktorė

„Labai domiuosi namų interjeru ir dekoravimu, tad šis pomėgis ir paskatino mane mokytis interjero apipavidalintojo profesijos. Šią profesiją pasirinkau ir trokšdama naujų žinių, kurias galėčiau panaudoti toliau studijuodama universitete.“

Ugnė Vaserytė

 

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

P42021201
110 kreditų
34 mėn.

P43021201
110 kreditų
22 mėn.

T43021202
90 kreditų
18 mėn.

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

Išmoksi dekoruoti interjerus ir apipavidalinti juos įvairiems renginiams, gilinsiesi į dekupažo subtilybes, išmoksi dekoruoti sienas įvairiausiomis technologijomis. Taip pat išmoksi pagaminti originaliausių interjero detalių, kurios padarys tavo namus jaukius ir stilingus. Lavinsi estetinį suvokimą, pažadinsi savo kūrybines galias ir panaudosi jas apipavidalindamas ir dekoruodamas įvairius interjerus, originaliai apipavidalindamas įvairius šventinius renginius.
Įgijęs interjero apipavidalintojo specialybę, galėsi dirbti interjero apipavidalintoju agentūrose, studijose, parduotuvėse, įmonėse ir įstaigose, kuriose atliekami interjero tvarkymo darbai, arba steigti savo verslo įmonę.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

DOVILĖ POCIŪTĖ - interjero apipavidalintojo profesijos dalykų mokytoja metodininkė, Vilniaus inžineriniame statybos institute baigusi architektūros studijas. Dovilė dirbo architekte Pramoninės statybos projektavimo institute, yra suprojektavusi per 100 pastatų ir statinių (vienas iš jų – Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pastatas Ateities gatvėje). Dėstė dizaino specialybės dalykus Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, sukūrė keturias studijų programas.

Mokytoją visą gyvenimą lydi akvarelė ir skaitmeninė grafika, o tapymas ant šilko − tai dar viena jos pamėgta meno sritis. Yra surengusi dvi personalines parodas Swedbanko informaciniame centre Vilniuje, dalyvavo parodoje „Respublikinei Vilniaus psichiatrijos ligoninei 110 metų“ (apdovanota padėka).

VAIDA ČESNIENĖ - interjero apipavidalintojo profesijos mokytoja. Vilniaus Gedimino technikos universitete baigė nekilnojamojo turto vadybos specialybę, o baigusi universitetą dirbo privačiame sektoriuje. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre pradėjo dirbti nuo 2015 metų, dirbo informaciniame centre „Profesijų gidas“, buvo atsakinga už technologijų pamokėlių organizavimą Vilniaus miesto mokyklų mokiniams, taip pat už centro mokinių darbelių pardavimą.

Laisvalaikiu mokytoja daug skaito, tobulina savo profesines žinias, mėgsta sportuoti.

Mokytojos moto: „Devynis kartus pamatuok ir tik dešimtą – kirpk!“

 

VIKTORIJA LOSIKOVAITĖ - interjero apipavidalintojo profesijos dalykų mokytoja.
Vilniaus statybos ir dizaino kolegijoje baigusi interjero dizainerio specialybę bei Lietuvos edukologijos universitete apsigynusi edukologijos magistro laipsnį.
Dirbo lektore Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Profesijos mokytoja Vilniaus paslaugų ir verslo profesinėje mokykloje su pertrauka dirba nuo 2008 metų. Taip pat dirba privačiame sektoriuje su nekilnojamuoju turtu.
Mokytoja dėsto interjero projektavimą, planų rengimą, projektų vizualizavimą.

Mokytojos moto: "JEI PLANAS NEVEIKIA, KEISK PLANĄ, O NE TIKSLĄ"

RAIMONDAS JARMALAVIČIUS - interjero apipavidalintojo profesijos dalykų mokytojas. Vilniaus inžineriniame statybos institute 1982 metais baigęs architektūros studijas. Raimondas dirbo architektu Vilniaus miestų statybos projektavimo institute, vėliau UAB „Jungtines architektų dirbtuvės“. Per 40 kūrybos metų yra suprojektavęs aibę projektų, daugelis jų realizuoti. Architektas aktyviai dalyvavo architektūriniuose konkursuose, daugelyje iš jų pelnė premijas. Šiuo metu Raimondas yra laisvai samdomas atestuotas projektų vadovas.

 

MARTYNAS VALEVIČIUS - interjero apipavidalintojo profesijos mokytojas.
Vilniaus dailės akademijoje baigė architektūros specialybės studijas (bakalauras). Vilniaus Gedimino technikos universitete tęsė mokslus magistrantūroje, vėliau ir doktorantūroje. Baigęs universitetą dirbo privačiame sektoriuje. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre pradėjo dirbti 2023 metais.
Laisvalaikiu daug skaito, tobulina savo profesines žinias, mėgsta keliauti.

 

Pavadinimas

Kontaktai

UAB „Šklėriai“

www.unideco.lt

UAB „Apdailos karalystė“

www.draudimopagalba.lt

MB „KIBITZ“

www.kibitz.lt

Nuotraukų galerija:

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku