Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Fotografas

„Į mokymo centrą atėjau norėdama patirti naujų įspūdžių. Anksčiau niekada nesvarsčiau apie fotografo specialybę, mano pasirinkimas buvo greičiau atsitiktinumas, o ne apgalvotas sprendimas. Pradėjusi mokytis tikrai nenusivyliau. Gavau fantastišką žinių bagažą, pradėjau labiau pasitikėti savo jėgomis ir aiškiau suvokiau, ko noriu siekti savo gyvenime. Mokytojai, mano nuomone, yra asmenybės, dosniai besidalijančios žiniomis, idėjomis, patariančios ir paskatinančios. Nors kartais mėgdavau pasiginčyti su jais dėl savo nuomonės ar idėjos, bet dabar matau, kad šios diskusijos man buvo tik į naudą, nes išmokau argumentuoti savo nuomonę. Ačiū mokytojams už viską, ką mes nuveikėme kartu.“

Diana Dzengo

„Besimokydama šioje mokykloje dar labiau pamilau fotografiją, nes tai puiki saviraiškos forma. Ypač tada, kai turi gerus pagrindus. Mokytojai čia nuostabūs, kiekvienas turi labai skirtingą charakterį, todėl mes, mokiniai, iš jų galime daug ko išmokti. Mokydamasi fotografuoti praplėčiau akiratį, pradėjau detaliau ir dėmesingiau žvelgti į mane supančią aplinką. Dabar su fotoaparatu jaučiuosi jaukiai tarp žmonių, nes žinau, ką darau. Besimokydama sutikau daug meniškų ir įvairių pažiūrų žmonių, kurie mane visapusiškai praturtino.“

Laura Matiukaitė

„Daugelis abejoja, kai svarsto apie mokymąsi profesinėje mokykloje, bet aš nesigailiu nei vienos dienos, praleistos šiame mokymo centre. Puikūs ir kvalifikuoti mokytojai suteikia daug žinių, padeda rasti savo stilių ir kelią į ateitį. Maloni centro atmosfera kelia įkvėpimą kurti. Puiku, kad mokantis pagal fotografo mokymo programą galima išmokti fotografuoti ne tik su skaitmenine kamera, bet ir su juostine, taip pat ryškinti nuotraukas. Manau, yra labai šaunu turėti galimybę dirbti su analogine fotografija. Dažnai organizuojamos parodos ne tik centre, bet ir už jo ribų. Tai padėjo išmokti pristatyti savo fotografijas viešai prieš didelę auditoriją. Dalyvaudama visuomeninėje veikloje įgijau daugiau pasitikėjimo. Nuoširdžiai dėkoju mokytojams!“

Žana Gutareva

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

P42021103
110 kreditų

P43021103
110 kreditų

T43021104
90 kreditų

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

Išmoksi fotografuoti įvairius renginius, žmonių portretus gamtoje ir fotostudijoje. Galėsi fotografuoti įvairius produktus reklamai. Mokėsi dirbti su vaizdo apdorojimo programa Adobhe photoshop, su kuria galėsi retušuoti portretus, koreguoti skaitmenines fotografijas, maketuoti lankstinukus, plakatus, koliažus ir spaudinius paruošti spaudai. Išmoksi dirbti su analogine fotografija, spausdinti nuotraukas ir negatyvus, sužinosi apie senąsias fotografijos technikas.
Baigęs mokymo programą galėsi dirbti fotostudijose ar laisvai samdomu fotografu, turinčiu savo mobiliąją studiją. Norėdamas dinamiško ir aktyvaus darbo, galėsi dirbti spaudos leidiniuose, fotografuosi įvairius renginius, žmones studijoje ir miesto ar gamtos peizaže. Jei mėgsti keliauti, galėsi dirbti kelionių agentūrose. Pamėgęs analoginę fotografiją, centre įgytas žinias galėsi pritaikyti darbuodamasis fotolaboratorijose.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

JOGAILĖ BUTRIMAITĖ Vilniaus dailės akademijoje baigė fotografijos ir medijos studijas, taip pat įgijo kultūros vadybos magistro laipsnį. Jogailė dėsto fotografo specialybės dalykus. Ji kuria mokymo programas, dalyvauja įvairiuose mokymuose ir konferencijose. Mokytoja organizuoja mokinių praktikos užsiėmimus Kuršių nerijoje, kartu su savo mokiniais dalyvauja tarptautiniuose fotografijos konkursuose, kuriuose laimi ne vieną prizinę vietą, organizuoja mokinių parodas įvairiose Lietuvos vietose. Mokytoja nuolat domisi naujovėmis, tobulina profesines ir menines kompetencijas, kelia kvalifikaciją įvairiuose mokymuose ir projektuose, aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir konkursuose.

Mokytojos moto: „Turim idėją − reikia įgyvendinti!“

PAULIUS RAČIŪNAS Vilniaus dailės akademijoje baigė fotografijos ir medijos studijas. Centre Paulius dėsto fotografo specialybės dalykus, taip pat yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys. Mokytojas dalyvauja įvairiuose mokymuose ir konferencijose, projektuose.

Mokytojo moto: „Fotografija man − tai subjektyvios tikrovės interpretacija, tai tarytum neužbaigtas tekstas, nepretenduojantis į „teisingą" pasaulio atvaizdavimą ar į objektyvią tiesą...“

INDRĖ VOICECHOVIČIENĖ , kitaip žinoma kaip fotografė Nendrė, įgijusi kelių inžinerijos magistro laipsnį ir padirbėjusi inžiniere, vėliau − reklamos projektų vadove, suprato, kad tie keliai ne jos. Viską metusi nuėjo mokytis fotografijos. Baigusi mokslus jau 15 metų dirba laisvai samdoma fotografe, o paskutinius 5-erius metus kuria žurnalams viršelius. 2018 m. Indrė pradėjo mokyti būsimus fotografus mūsų centre. Šiuo metu ji dėsto fotografo specialybės dalykus.

Mokytojos moto: „Tavo vidus visada viską žino, leisk jam laisvai judėti ir jis tave nuves ten, kur tau bus geriausia.“

TAMARA PATHAK Vytauto Didžiojo universitete baigė menotyros bakalauro studijas, šiuo metu Vilniaus Dailės akademijoje tęsia Fotografijos ir medijų meno magistrantūros studijas. Mokytoja Tamara dėsto fotografo specialybės dalykus ir kuruoja mokinių parodas įvairiose miesto erdvėse. Dalyvauja tarptautiniuose meniniuose bei kultūriniuose projektuose, koordinuoja menininkų rezidencijas bei parodas. Ji nuolat domisi fotografijos naujovėmis, bei tobulina profesines ir menines kompetencijas.

Mokytojos moto: „Plėsti savo žinias galima tik žiūrint tiesiai į akis savo nežinojimui.“ (K. Ušinskis)

ARNOLD GEDRIS Mokėsi fotografo specialybės VPVPMC, o baigęs studijas pradėjo dirbti profesionaliu fotografu ir retušuotoju „Pix“ Studijoje. Arnoldas domisi postprodukcija, todėl šioje srityje nuolat tobulinasi ir  skiria tam daug laiko. Taikomoji fotografija - tai pagrindinė jo veikla. Daugelį metų dirba kartu su žinoma Lietuvos fotografe Monika Požerskyte ir dalyvauja įvairiuose projektuose.  

Mokytojos moto: „Nemoki fotografuoti mokykis retušuot!!!

BEATRIČĖ BUKANTYTĖ Baigė teatro praktikos bakalaurą RCSSD Londone, vėliau - fotografo specialybę VPVPMC. Beatričė dėsto fotografo specialybės dalykus, puoselėja įvairius kūrybinius dialogus, organizuoja išvykas ir susitikimus su įvairiais menininkais. Domisi video menu, režisūra ir analoginės fotografijos procesais. Pastaraisiais metais ji bendrarežisavo du trumpametražinius vaidybinius filmus, kurie dalyvauja tarptautinėje arenoje.

Mokytojo moto: „Išsilavinęs žmogus yra tas, kuris žino, kaip sužinoti tai, ko jis dar nežino.“ (Vokiečių filosofas George Simmel)

AGNĖ KANAPIENYTĖ Lietuvos Edukologijos universitete (dabar VDU Švietimo Akademijoje) įgyjo teatro ir kino pedagogikos bakalaurą, vėliau VPVPMC mokėsi fotografo specialybės. Agnei teatras leido geriau pažinti save, o fotografija – aplink supantį pasaulį bei žmones. Mokytoja dėsto fotografo speacialybės dalykus, toliau tęsia mokymąsi dirbant su mokiniais, domisi fotografijos naujovėmis, tobulina profesines ir menines kompetencijas.

Mokytojos moto: „Fotografija yra būdas pažinti ir intensyviau gyventi.“

DMITRIJ KUDRIAVCEV Baigė fotografo studijas VPVPMC ir dabar studijuoja vilniaus dailės akademijoje studijuoja fotografijos ir medijų meno studijas, dirba fotoreporteriu, fotobanko įmonėje “FOTODIENA”, fotografuoja įvairaus pobūdžio reportažus, pradėdant portretais viršeliui ir baigiant krepšinio varžybomis. Mokytojas nuolat dirba su įžymybėmis, nebijo naujų iššūkių ir stengiasi atlikti savo darbą kuo kokybiškiau. Domisi naujovėmis fotografijos rinkoje, tobulina įvairiapusiška fotografijos supratimą.

Mokytojo moto: “Ne kiekvienas vaizdas gali vadintis nuotrauka”

Pavadinimas

Kontaktai

UAB „Fototechnika“

www.fototechnika.lt

Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus

www.jmuseum.lt

UAB „Mikratas“

www.photolab.lt

 

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku