Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centro specialybės

Konkursas „IT proveržis profesijoje“

2023 m. balandžio 27 d. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro mokiniai dalyvavo respublikiniame profesinių mokyklų mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, informacinių technologijų konkurse „IT proveržis profesijoje“, kuris vyko  Rokiškio profesinio mokymo centre. Renginio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi informacinėmis technologijomis, gilinti ir plėsti jų dalykines, skaitmenines kompetencijas. 

Skaityti daugiau...

Edukacinis renginys „Aš čia gimiau“

2023 m. kovo 22 d. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro gimnazistų komanda dalyvavo Vilniaus miesto profesinio mokymo įstaigų edukaciniame renginyje „Aš čia gimiau“, kurį organizavo VŠĮ Vilniaus statybininkų rengimo centro bendrojo ugdymo mokytojai. Renginio tikslas – skatinti mokinius geriau pažinti Lietuvą, ugdyti pilietiškumą, socialines ir gamtosaugines kompetencijas. Edukacinio renginio užduotis sudarė komandos prisistatymas, protmūšis, kryžiažodis, dėlionė ir kūrybinė užduotis. Didžiuojamės mūsų centro komanda, kuri šauniai ir sumaniai atliko užduotis ir užėmė garbingą II vietą. Edukacinio renginio nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Skaityti daugiau...

Dalyvavimas konferencijoje „Vaikų neurologijos aktualijos 2023“

2023 m. vasario 9 d. profesijos mokytojos Sonata Švabauskienė ir Audrė Gaidelienė vyko į Kauną, kur dalyvavo LSMU organizuotoje konferencijoje „Vaikų neurologijos aktualijos 2023“. Konferencijoje mokytojos susipažino su vaikų neurologinių ligų genotipine ir fenotipine raida, pagalba joms esant bei galimomis vaiko somatinės, psichosomatinės, kognityvinės raidos pasekmėmis.

Skaityti daugiau...

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (Vilniaus miesto etapas)

2023 m. sausio 12 d. vyko Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (Vilniaus miesto etapas). Jame dalyvavo Lietuvos 11 klasių gimnazistai. Džiaugiamės, kad mūsų mokykla vėl tapo vienintele profesine mokykla, kuri išdrįsta konkuruoti su Vilniaus gimnazijų ir licėjaus stipriausias mokiniais. Didžiuojamės VK-129 gr. mokine Otilija Lapinskaite, kuri šioje olimpiadoje atstovavo mūsų centrą ir pasiekė gerų rezultatų. Mokinę olimpiadai paruošė anglų kalbos mokytoja Viktorija Žibortaitė.

Skaityti daugiau...

Projektas „Dideli Maži ekranai“

Džiaugiamės, kad VPVPMC buvo atrinktas į septintus metus iš eilės vykdomą medijų raštingumo projektą „Dideli Maži ekranai“, kurį, bendradarbiaujant su Britų taryba, organizuoja medijų edukacijos ir tyrimų centras „Meno avilys“. Šiuo projektu siekiama ugdyti Lietuvos jaunimo ir jaunimo ugdytojų medijų raštingumo gebėjimus, pasitelkiant kūrybines ir analitines medijų raštingumo veiklas. Ypatingas dėmesys kreipiamas ekranų kultūrai, audiovizualinėms medijoms ir jaunam žmogui patraukliems medijų produktams (kinui, reklamai, kompiuteriniams žaidimams, socialiniams tinklams, televizijai, multimedijų žurnalistikai). 

Skaityti daugiau...

Respublikinis profesinio mokymo įstaigų mokinių matematikos konkursas „Matematika išmaniai“

Lapkričio 24 d. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro mokinių komanda dalyvavo respublikiniame profesinio mokymo įstaigų mokinių matematikos konkurse „Matematika išmaniai“ ir iškovojo I vietą. Mūsų centro gimnazijos skyriaus mokiniai Deimantė Kovaliovaitė, Gabrielė Ruzgaitė ir Dovilas Feoktistovas surinko daugiausiai taškų. Konkurse dalyvavo 10 komandų iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Alytaus, Marijampolės.

Skaityti daugiau...

Lietuvos aukštųjų ir profesinių mokyklų Pirmosios medicinos pagalbos varžybos

2022 m. spalio 28 d. Paramediko pirminės ir tęstinės mokymo programų antro kurso mokiniai dalyvavo Lietuvos aukštųjų ir profesinių mokyklų Pirmosios medicinos pagalbos varžybose, kurios vyko Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre (Kaune). Mūsų centrą atstovavo trys komandos. Iš 28 varžybose dalyvavusių komandų mūsų centro komanda, kurią atstovavo Rūta Ramanauskienė, Joana Leščevskaja, Ilona Chmylkien, užėmė prizinę II-ają vietą. 

Skaityti daugiau...

Respublikinis profesinio mokymo įstaigų mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos konkursas „Raštingiausias būsimasis darbuotojas“

2022 m. gegužės 19 d. keturios Gimnazijos skyriaus mokinės (Livija Guščiūtė, Aneta Bralkovskaja, Rimantė Tarabildaitė, Ieva Juchnikaitė) kartu su lietuvių kalbos mokytojomis Roberta Trapenskaite ir Giedre Trembo vyko į Žemaitiją. Išvykos metu mokinės VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykloje dalyvavo respublikiniame profesinio mokymo įstaigų mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos konkurse „Raštingiausias būsimasis darbuotojas“, skirtame 125-osioms Ievos Simonaitytės gimimo metinėms paminėti. Konkurso metu mokinės turėjo atlikti tris užduotis: parašyti diktantą, atlikti kalbos kultūros užduotis ir sudalyvauti literatūrinėje viktorinoje. Džiaugiamės mokinių pasiektais gerais rezultatais. Sveikiname Anetą, kuri užėmė III vietą.

Skaityti daugiau...

Nacionalinis siuvėjų, dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo profesinio meistriškumo konkursas „Mano banguojanti jūra 2022“

Siuvėjų profesijos moksleivės Greta Šaučunaitė, Raminta Rusakevičiūtė, Džulija Novikevič dalyvavo nacionaliniame siuvėjų, dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo profesinio meistriškumo  konkurse „Mano banguojanti jūra 2022“. Jau tradiciniu tapęs konkursas vyko gegužės 12-13 dienomis  Klaipėdos technologijų mokymo centre. Konkurse dėl prizinių vietų varžėsi vienuolika dalyvių iš Lietuvos profesinio mokymo įstaigų.

Skaityti daugiau...

„Atliekų kultūra“ egzaminas 2022

Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras 2022 m.  balandžio 28 d. pakvietė išbandyti jėgas jau trečią kartą Lietuvoje organizuojamame „Atliekų kultūra“ egzamine. Jame dalyvavo ir mūsų centro gimnazistai. Mokiniai, užsiregistravę specialioje platformoje, pasitikrino turimas žinias apie atliekų tvarkymą, rūšiavimą, jų mažinimą ir perdirbimą. Egzaminas ne tik pagilino moksleivių žinias, bet ir parodė sritis, kuriose dar turime tobulėti. Tik gyvendami atsakingai, sąmoningai tvarkydami ir rūšiuodami atliekas bei rūpindamiesi supančia aplinka, galime užtikrinti geresnį gyvenimą ne tik sau, bet ir ateities kartoms. Daugiau informacijos: Atliekų kultūra egzaminas (atliekukultura.lt)

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema     

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku