Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Dailiųjų odos dirbinių gamintojo

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

Deja...
rinkis kitą mokymo programą

P43072302
2 metai
90 kreditų

T43072304
1 metai
70 kreditų

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

Žinosi odos dirbinių įvairovę, jų konstrukcijas, naudojamas medžiagas ir jų savybes, įvairias gaminimo technologijas, gebėsi suprojektuoti dirbinio detales, pagaminti lekalus, parinkti medžiagas ir išpjauti detales, jas apdoroti ir montuoti, atlikti dirbinio dekoravimą ir apdailą.
Įgijęs odos dirbinių gamintojo kvalifikaciją galėsi dirbti galanterijos ir kituose odos dirbinių gamybos veiklą vykdančiuose ūkio subjektuose arba kurti savo individualų verslą.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

KRISTINA UGINČIENĖ - edukologijos mokslų magistrė, profesijos mokytoja metodininkė, turinti ilgametę pedagoginio darbo patirtį. Mokytoja nuolat domisi technologinėmis naujovėmis ir tendencijomis, naujausiomis medžiagomis ir jų pritaikymu, tobulina profesines kompetencijas ir dalijasi gerąja patirtimi, dalyvauja seminaruose, dalykinėse stažuotėse, rengia profesinio mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo programas, kurios akredituojamos ir pagal jas sėkmingai organizuojami mokymai, taip pat mokytoja dalyvauja įvairių centro darbo grupių veikloje.

VIOLETA SINKEVIČIENĖ profesijos mokytoja metodininkė, turinti ilgametę darbo patirtį. Mokytoja domisi naujausiomis pasaulinėmis odinių gaminių madų tendencijomis, jų konstrukcijomis ir naudojamomis medžiagomis. Mokytoja tobulina profesines kompetencijas ir dalijasi gerąja patirtimi, dalyvauja seminaruose, rengia profesinio mokymo programas.

Pavadinimas

Kontaktai

M. Kodžio individuali įmonė

www.oda.lt

Prekybos namai „Vingra“

www.vingra.com

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku