Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus aplinkos apsaugos forumas „Mūsų miesto aplinka – mūsų pasaulis, orumas, ateitis“

Kovo mėnesio 19 d. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Aplinkos ir energetikos departamento Aplinkos apsaugos skyrius, Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos komitetas ir Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto Kraštotvarkos katedra organizavo Vilniaus aplinkos apsaugos forumą „Mūsų miesto aplinka – mūsų pasaulis, orumas, ateitis“. Forume dalyvavo ir pristatė projektą- parodą “Baladė medžiui” centro Fl-19 grupės mokinės ir profesijos mokytojos metodininkės Genoveta Zuokienė ir Violeta Girdziušienė, kurioms buvo įteikti padėkos raštai už aplinkosauginę veiklą.

Parengė profesijos mokytoja metodininkė Genoveta Zuokienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema