Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

AUKLIŲ MODULIO PRISTATYMAS

2021 m. kovo 31 d. vyko auklių modulio „Sveikos ir saugios vaiko aplinkos kūrimas“ apibendrinimas ir pristatymas (nuotoliniu būdu). Mokiniai skaidrėse analizavo vaiko dienotvarkės, emocijų, higienos, patalynės priežiūros, švaros, pagrindinius reikalavimus. Pristatė pačių sukurtas priemones, kurios moko vaiką pažinti spalvas ir skatina geras emocijas, lavina smulkiąją motoriką.

Skaityti daugiau...

SAUGAUS IR EFEKTYVAUS BENDRAVIMO SU ASMENIU, KURIO ELGESYS KELIA SUSIRŪPINIMĄ, PRINCIPAI

Šiuo metu, apribojus įprastą žmonių laisvę ir viešąjį gyvenimą, fiksuojama padidėjusi socialinė įtampa, nerimas dėl ateities, fizinis, emocinis, ekonominis nesaugumas. Karantino laikotarpiu prašoma išlaikyti budrumą, atkreipti dėmesį į asmenis, kurių elgesys kelia susirūpinimą ir gali būti destruktyvus. Apačioje pateiktos gairės, kaip saugiai ir efektyviai bendrauti tokioje situacijoje.

Skaityti daugiau...

Reklamos gamintojai kūrė įmonės įvaizdį

Gal jums jau nusibodo sena vizitinė kortelė? Kreipkitės į R-12 ir TR-3 gr. mokinius. Jie gali jums padėti! Karantino sąlygos nesutrukdė R-12 ir TR-3 gr. mokiniams aktyviai dalyvauti grafinių elementų komponavimo dalyko kūrybiniame procese. Atlikta dešimtys šrifto, grafikos darbų, kuriuose buvo derinamas šriftas ir vaizdas, spalva. Itin įdomūs spalvotyros darbai, nes spalva reklamoje vaidina labai svarbų vaidmenį. 

Skaityti daugiau...

Pirmoji tęstinio mokymo auklių laida

2021 m. vasario 26 d. baigiamąjį kvalifikacijos egzaminą išlaikė pirmoji tęstinio mokymo auklių laida. Teorines žinias būsimos auklės pademonstravo atlikdamos testą, o praktines žinias įtvirtino pristatydamos metodinę priemonę vaikams. Sveikiname ir linkime sėkmės!

Skaityti daugiau...

Modulio „Žmogaus fotografavimas įvairioje aplinkoje“ pristatymas

2021 m. vasario 26 d. fotografo specialybės mokiniai (F-59 gr.) nuotoliniu būdu per Teams  platformą pristatė modulį „Žmogaus fotografavimas įvairioje aplinkoje“. Praktinius užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Tamara Artajeva ir profesijos mokytoja metodininkė Jogailė Butrimaitė. Atsiskaitomojo darbo užduotis – sukurti asmens portretą vidutiniu ar bendru planu (fotostudijoje sukuriant neįprastą aplinką ar interjerą). Tikslas – išgauti tris planus ir galimybę kiekvieną jų iššviesti atskirai. Pateiktos temos: Ledo karalienė, Džiunglės, 2222 metai, Mitologija, Disco, Barokas, Kulinaras savo studijojeMade in USSR (suteikta galimybė rinktis statišką arba dinamišką kompoziciją). Šis atsiskaitomasis darbas pareikalavo labai daug išankstinio pasirengimo – idėjos suformulavimo, kaip geriau atskleisti pasirinktą temą, papildomų aksesuarų ieškojimo, fono kūrimo, modelio paieškos, makiažo bandomųjų testų ir t.t. Atsiskaitydami modulį „Žmogaus fotografavimas įvairioje aplinkoje“ mokiniai pademonstravo užsiėmimų metu įgytus gebėjimus.

Skaityti daugiau...

Virtuali piešinių paroda (FT-3 gr.)

Nors ir nelengvos bendravimo internetu sąlygos, tačiau šaunuoliai fotografai pademonstravo įvairiapusį kūrybingumą ir pateikė įdomių piešinių bei kitų kompozicijos darbų. Tiesa, karantino metu jie tik pabaigė modulį, o pradėjome klasėje, kur įsisavino pagrindinius komponavimo principus, suprato, kaip gali papildyti profesines žinias gilesnė pažintis su grafikos ir tapybos darbais. Siūlome mokyklos bendruomenei susipažinti su geriausiais darbais.

Skaityti daugiau...

Modulio „Kompiuterinis projektavimas“ pristatymas

esimokydami Vizualinės reklamos gamintojo mokymo programos jaunuoliai siekė įgyti kompiuterinio projektavimo kompetenciją. Kaip sekėsi jie papasakojo vasario 2 d. virtualiame susitikime, kurio metu pademonstravo modulio „Kompiuterinis projektavimas“ metu atliktus darbus bei projektinio komandinio darbo rezultatą – kūrybinio projekto „Edukacinis žaidimas“ pirmąjį etapą.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema