Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Naujos mokymo priemonės džiugins mokinius

Viliamės, kad pasibaigus karantinui, kai į klases vėl sugužės mokiniai, mes juos nudžiuginsime naujomis mokymo priemonėmis. Auklių ir ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo mokymo programų praktinio mokymo bazę papildė šios priemonės: mokomasis dantų priežiūros rinkinys, keturių kupolų akrilo veidrodžių plokštė, pirmosios pagalbos manekenas „Baby Anne“, maisto produktų muliažai ir grindų valymo komplektas SUPER PRO60. 

Skaityti daugiau...

Modulių pristatymai kitaip

2020 m. gruodžio 15 ir 16 d.  vyko virtualūs Ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo mokymo programos modulių pristatymai (profesijos mokytoja Sonata Švabauskienė). Programa tik startuoja, bet nei karantinas, nei nuotolinis mokymas nenustelbė noro dirbti kūrybiškai ir atsakingai. 

Skaityti daugiau...

Prekybos žmonėmis prevencija

Prekyba žmonėmis – žmonių verbavimas, pervežimas, perdavimas, slėpimas ar jų priėmimas gąsdinant, panaudojant jėgą ar kitas prievartos, apgaulės formas, piktnaudžiaujant padėtimi ar pažeidžiamumu arba mokant, priimant pinigus ar kitą naudą tam, kad būtų gautas kito tą žmogų kontroliuojančio asmens sutikimas siekiant išnaudoti. Tai yra nelegali ir nusikalstama veikla visose pasaulio šalyse.

Skaityti daugiau...

Narkotikų, tabako ir alkoholio prevencija

Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras, siekdamas paskatinti jaunus asmenis rinktis sveiką gyvenimo būdą bei nevartoti psichoaktyviųjų medžiagų, dalinasi narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau – Departamentas) sukurtomis interneto svetainėmis:

www.askritiskas.lt arba K.A.S (kritiškas, atviras, stiprus) – tai interaktyvi interneto svetainė jaunimui nuo 14 m., pradėjusi veikti 2019 m. Ja siekiama tinkamai informuoti jaunus asmenis, suteikiant žinių apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų vartojimo poveikį ir rizikas; skatinti juos būti atvirais bendrauti, veikti, nebijoti iššūkių ir atsakomybės bei sveikai ir įdomiai gyventi.

Skaityti daugiau...

Modulio „Asmens higienos įgūdžių palaikymas“ atsiskaitymas nuotoliniu būdu

2020 m. gegužės 22 d. socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės mokiniai nuotoliniu būdu kūrybiškai pristatė modulio „Asmens higienos įgūdžių palaikymas“ atsiskaitymo užduotis. Mokiniai pademonstravo higienos įgūdžius (asmens plaukų priežiūra, lovos klojimas, lovos baltinių keitimas, įvairių kūno dalių tvarstymas).

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema