Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Floristas

Mokymosi trukmė – 1,5 metai (įgijusiems vidurinį išsilavinimą)
Programos pavadinimas – Floristas
Kodas ir suteikiama kvalifikacija – M44021402 floristas (90 kreditai)

Mokymosi trukmė – 1 metai (įgijusiems vidurinį išsilavinimą)
Programos pavadinimas – Floristas
Kodas ir suteikiama kvalifikacija – T4302140 floristas (82 kreditai)

Mokymosi trukmė – 3 metai (įgijusiems pagrindinį išsilavinimą, baigusiems 10 klasių)
Programos pavadinimas – Floristas
Kodas ir suteikiama kvalifikacija – M43021401 floristas (90 kreditai)

Mokymosi trukmė – 3 metai (Specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems asmenims, įgijusiems ne mažesnį kaip pradinį išsilavinimą)
Programos pavadinimas – Floristas
Kodas ir suteikiama kvalifikacija – M22021401 floristas/2 (170 kreditai)

Priėmimo sąlygos 
brandos atestatas ar išklausytas bendrojo lavinimo vidurinės mokyklos kursas. Stojantieji atsako į klausimus, užpildo anketas, testuojami. Pažangiems mokiniams mokama stipendija. 

Baigusiems mokyklą suteikiama floristo kvalifikacija ir išduodamas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pripažintas mokyklos diplomas.

Įsidarbinimo galimybės 
Lietuvos Respublikos ir užsienio šalių gėlių parduotuvės, salonai, gėlininkystės bei apželdinimo įmonės, viešbučiai, galimybė kurti privatų verslą.

Tęstinės studijos 
Vilniaus, Kauno, Klaipėdos kolegijos (želdiniai ir dizainas), Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (interjero dizainas), Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, (želdiniai ir dizainas, želdinamų teritorijų inžinerija), Vilniaus pedagoginis universitetas (buities kultūra).

Floristo profesija reikalauja meninių sugebėjimų, biologijos ir psichologijos žinių, atkaklumo, darbštumo, intelekto ir didelės meilės savo darbui. 
Geras floristas – tai ne tik profesija, tai gyvenimo būdas, todėl kiekvienas, pasirinkdamas šią profesiją, turi pasverti savo galimybes ir norus. 
Gėlės –  tai geri mūsų draugai ir džiaugiantis, ir liūdint, lydintys mus nuo pat gimimo per visą gyvenimą, sugebantys nebyliai išreikšti gražiausius žmogaus jausmus, sukurti šventinę nuotaiką, gražią ir sveiką aplinką, suteikti dvasinės stiprybės. 

Floristas turi mylėti gamtą, ją stebėti ir mokytis iš jos. Kaip pati gamta, kūrybinga ir nepakartojama, taip ir floristo darbai turi būti individualūs ir meniški. Su meile kurdamas puokštę ar kompoziciją, floristas kiekviename darbe palieka dalelę savęs....

Floristo mokymo programoje dėstomi 24 mokymo dalykai
Svarbiausias mokymo etapas - profesinis mokymas, kurio metu įgyjamos teorinės žinios ir praktiniai gebėjimai. 
Mokiniai mokomi pažinti ir paruoš ti darbui augalus, naudotis darbui reikalingais įrankiais ir medžiagomis, floristinio dizaino pagrindų, supažindinami su interjero ir eksterjero dekoravimo augalais ypatumais. 
Be to, floristai mokosi meno istorijos, piešimo, spalvotyros, ekonomikos ir verslo, buhalterinės apskaitos pagrindų, išmoksta organizuoti privatų verslą. 
Mokiniai, įgiję floristo profesiją, komponuoja puokštes ir kompozicijas, sugeba dekoruoti interjerą. 
Meno verslui vystyti Lietuvoje pakankamai geros sąlygos, todėl parengtas pagal šią programą floristas gali steigti smulkią įmonę, įsigijęs verslo pažymėjimą gali parduoti savo darbus gėlių salonuose ir kitose parduotuvėse, dalyvauti mugėse, įvairiose šventėse, įsidarbinti gėlių parduotuvėse, salonuose, želdinimo įmonėse, viešbučiuose, turi galimybę įsidarbinti užsienio šalių gėlių salonuose, gėlininkystės ūkiuose.

Nuotraukų galerija:

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema