Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Higieninės kosmetikos kosmetikas

Mokymosi trukmė – 2 metai (įgijusiems vidurinį išsilavinimą)
Programos pavadinimas – Higieninės kosmetikos kosmetiko modulinė profesinio mokymo programa
Kodas ir suteikiama kvalifikacija – M44101202 hidieninės kosmetikos kosmetikas (110 kreditų)

Priėmimo sąlygos – priimami moksleiviai baigę vidurinio ugdymo programą į 2 metų mokymo programą;

Pažangiems mokiniams mokama stipendija.

Įsidarbinimo galimybės – gali dirbti kosmetikais kosmetikos kabinetuose ir salonuose, kosmetologijos gydyklose (prižiūrimi gydytojo), būti konsultantais kosmetikos parduotuvėse, užsiimti individualia veikla.

Tęstinės studijos: kolegijos

ASMENINĖS SAVYBĖS.
Geranoriškumas ir dėmesingumas, atsakingumas, gebėjimas priimti sprendimus, kruopštumas, savarankiškumas, kūrybingumas, komunikabilumas, sąžiningumas.

 

DARBO APRAŠYMAS
Higieninės kosmetikos kosmetikas įvertina kliento odos būklę, parenka ir atlieka tinkamas higienines veido ir kūno odos priežiūros procedūras (šveitimą, kaukes, mechaninį higieninį odos valymą, klasikinį higieninį veido masažą, klasikinį higieninį kūno masažą, įvairių rūšių makiažus, higieninį manikiūrą, higieninį pedikiūrą, depiliaciją), parenka kosmetines priemones procedūroms ir individualiam naudojimui, taiko naujus būdus kliento odos elastingumui išsaugoti ir odos išvaizdai pagerinti.

Mokymo procese dėmesys kreipiamas ne tik į specialybės dalykus, bet ir bendražmogiškųjų vertybių formavimą. Ji apima specialųjį piešimą, naujas informacines technologijas, ekonomikos ir verslo žinių pagrindus, specialybės užsienio kalbą, saugią darbo veiklą, profesinę etiką ir aptarnavimo kultūrą, valstybinės ir specialybės kalbos kultūrą, civilinę saugą.

Ši mokymo programa numato parengti higieninės kosmetikos kosmetikus, turinčius pakankamai žinių ir gebėjimų, reikalingų siekiant užimtumo, norint įsidarbinti arba kurti savo verslą, gebėti konkuruoti darbo rinkoje.

Būsimi higieninės kosmetikos kosmetikai bus mokomi
bendrųjų dalykų: civilinės saugos, ekonomikos ir verslo pagrindų, estetikos, lietuvių kalbos kultūros ir specialybės kalbos, profesijos informacinių technologijų, kūno kultūros. specialybės dalykų: Anatomijos ir asmens higienos, darbuotojų saugos ir sveikatos , veido priežiūros procedūrų, masažo technologijų, makiažo technologijų, depiliacijos, kūno tapybos ir grimo, specialiojo piešimo, saugaus manikiūro paslaugų teikimo, saugaus pedikiūro paslaugų teikimo, specialybės užsienio kalbos, verslo praktinio mokymo.

Erasmus+ projektas Nr. 2015-1-LT01-KA102-013164 (stažuotė Mak...

Erasmus+ programos projektas Nr. 2015-1-LT01-KA102-013164 (stažuotė Makedonijoje)

Posted by Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras on Tuesday, 31 May 2016

 

Nuotraukų galerija:

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema