Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Savanorystė VA Caritas Socialinės pagalbos ir integracijos centre „Betanija“

2020 m. rugsėjo 16 d. SD-12 gr. lankėsi Socialinės pagalbos ir integracijos centre „Betanija“. Socialinio darbuotojo padėjėjo mokiniai susipažino su centro vykdomomis paslaugomis, apžiūrėjo patalpas bei dalyvavo savanoriškose veiklose: vieni padėjo tvarkyti patalpas po remonto, kiti peržiūrėjo iš parduotuvių atvežtą maistą, atrinko šviežiausius produktus ir rūšiavo į paketus, kurie atiduodami ateinantiems žmonėms į „Betaniją“. 

Skaityti daugiau...

PAMOKA KITAIP

2020 m. rugsėjo 4 d. auklės (A-19 gr.) lankėsi Vilniaus „Pasakos“ lopšelyje-darželyje. Mokinės buvo supažindintos su darželio tradicijomis, sveikatai palankaus valgiaraščio ypatumais, lankėsi vaikų grupėse, susipažino su Valdorfo ir Montessori grupių aplinka. Darželio vadovės Jolita ir Danguolė noriai dalijosi gerąja patirtimi, kurią antro kurso mokinės bandys diegti dirbdamos su vaikais.

Skaityti daugiau...

Fotografų (F-62 gr.) pamoka kitaip

Jau pirmomis mokslo metų dienomis (rugsėjo 3 ir 7 d.) fotografo specialybės pirmakursiai (F-62 gr.) aktyviai  lankė fotografijos parodas ir soc. partnerius. Domėjosi fotografo veiklomis ir naujausiomis fototechnikos tendencijomis. 

Skaityti daugiau...

Apeigų ir švenčių organizatoriaus pamoka gimnazistams „Kaip gimsta šventė“

Kovo 5 dieną apeigų ir švenčių organizatoriai (Ap-14 gr.) vedė profesijos pamoką Sofijos Kovalevskajos gimnazijos devintokams. Mokiniai supažindino su renginių organizatoriaus profesijos subtilybėmis, pateikė praktines užduotis, kaip sugalvoti šventės temą ir idėją, kaip regeneruoti sumanymą ir praktiškai pamatyti, kaip gimsta šventė.

Skaityti daugiau...

ATVIRA KŪNO KULTŪROS PAMOKA

2020 m. kovo 3 d. sporto salėje vyko atvira kūno kultūros pamoka „Fizinių savybių ugdymas, naudojant lauko teniso kamuoliukus“. Pamoką vedė kūno kultūros mokytojas  Algimantas Valiauskas. Pamokos tikslas – stiprinti mokinių fizinį aktyvumą, lavinti orientaciją, skatinti norą sportuoti. Mokiniai atliko daug įdomių, linksmų, judrių užduočių su kamuoliukais, dalyvavo komandinėse estafetėse. 

Skaityti daugiau...

Modulio „Slaugomo asmens priežiūra“ atsiskaitymas

2020 m. vasario 14 d. socialinio darbuotojo padėjėjo (SD-11/TSD-1 gr.) mokiniai atsiskaitė „Slaugomo asmens priežiūra“ modulį. Mokiniai pademonstravo gulinčio kliento perkėlimą iš lovos į vežimėlį (naudojant pagalbines priemones). Buvo vertinama: ergonomikos, priemonių pasirinkimas, užduoties atlikimo eiliškumas, bendravimo įgūdžiai. Pristatymo metu aptartos įgytos žinios ir patirtis.

Skaityti daugiau...

Pamokos kitaip (TF-2 gr.)

TF-2 gr. mokiniai mokosi fotografuoti reportažą. Pagal užduotą temą fotografavo gatvės reportažą, o naktiniame mieste fotografavo be pagalbinių priemonių. Taip pat aplankė „Pabiručių“ darželį, kuriame turėjo galimybę pasipraktikuoti fotografuojant socialinius vaiko portretus ir pusę dienos pabūti tarp vaikų. 

Skaityti daugiau...

Masažuotojai dalyvavo Litexpo vykstančioje tarptautinėje mokymosi, studijų ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“

2020 m. vasario 6 d.  mokiniai Vidas Pupeikis (M-10 gr.) ir Julius Goštautas (M-11 gr.) su mokytojomis G. Paunksniene ir I. Stanišauskiene pristatė mūsų centro masažuotojų specialybę Litexpo vykstančioje  tarptautinėje mokymosi, studijų ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“.  Džiaugiamės galėję pasidalinti savo patirtimi ir palepinti parodos lankytojus masažais. 

Skaityti daugiau...

Išvyka į sveikatos reikmenų centrą „Teida“

2020 m. vasario 4 d. SD-10, SD-11/TSD-1 gr. mokiniai kartu su mokytojomis E. Liutviniene ir G. Baranskiene lankėsi sveikatos reikmenų centre „Teida“. Socialinio darbuotojo padėjėjai turėjo galimybę susipažinti su plačiu slaugos, reabilitacijos, sporto produktais bei neįgaliųjų technikos asortimentu.

Skaityti daugiau...

Kirpėjų (K-121 gr.) pamoka kitaip

2020 m. sausio 29 d., keičiant edukacinę aplinką, Loreta Menčinskaitė kartu su K-121 grupės moksleiviais vyko į „Vilniaus krašto žmonių su negalia sąjungos“ būstinę (Kauno g. 40), kur organizavo profesinio mokymo pamoką „Plaukų kirpimas“. Mokiniai su profesijos mokytoja atliko moteriškus, vyriškus plaukų kirpimus ir sušukavimus fenu. 

Skaityti daugiau...

Pilietiškumo pamoka LRT

Sausio 13 d., keičiant edukacinę aplinką, apeigų ir švenčių organizatorių (Ap-14 gr.) ir socialinių darbuotojų padėjėjų (SD-10 gr.) specialybės mokiniai dalyvavo ekskursijoje Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje Laisvės gynėjų dienai atminti. Aplankė muziejų ir nuolatinę ekspoziciją, kurioje pristatoma radijo ir televizijos istorija bei tragiškieji Sausio 13-osios įvykiai. Lankėsi televizijos ir radijo studijose, kur susipažino su modernia aparatūra ir ten dirbančiais žmonėmis.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema