Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Fotografų mokytojams rūpi mokinių profesionalumas

 2020 m. lapkričio 20 d. profesijos mokytoja metodininkė Jogailė Butrimaitė ir profesijos mokytojas Arnold Gedris kartu su pirmo kurso mokiniais (F-62 gr.) dirbo mišriu būdu: kontaktiniu būdu (keturi mokiniai), o likusieji - nuotoliniu būdu. Naudojo ,,Teams“ programą. Modulio ,,Parengiamieji fotografavimo darbai“ pamokoje apie impulsinės šviesos priedų naudojimą mokiniai atliko pateiktas užduotis, o esantys nuotoliniame mokyme - aktyviai dalyvavo klausinėdami/komentuodami kontaktiniu būdu dirbančių mokinių klaidas. Pamoka buvo gyvai transliuojama ir tuo pačiu įrašinėjama su didesnės raiškos fotokamera  bei išoriniu mikrofonu. Šis darbo būdas leidžia iš arčiau peržvelgti įrangos savybes, pasikartoti,  iš naujo peržiūrėti įrašą. 

Skaityti daugiau...

Fotografų (F-59 gr.) pamoka kitaip

2020 m. lapkričio 13, 19 ir 20 d. F-59 gr. fotografo specialybės mokiniai fotografavo socialinį reportažą „Žmogus savo darbo vietoje“. Šią užduotį atliko dirbtuvėse „Vilniaus puodžių cechas“, kurias geranoriškai atvėrė vietiniai amatininkai. Dėkojame keramikams, kurių dėka mokiniai galėjo įgyti patirties reportažo žanre.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Kernavę

2020 m. spalio 15 d. VF-58 grupės mokiniai mokyklos autobusiuku važiavo į Kernavę. Mokiniai, naudodami skaitmeninius ir juostinius fotoaparatus, mokėsi fotografuoti gamtos peizažą.

Skaityti daugiau...

Renginys „Senojo Vilniaus paieškos“

Spalio 21 d. VI-1 grupės mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukaciniame renginyje „Senojo Vilniaus paieškos“. Mokiniai gyvai tyrinėjo miestą, atrado dingusius, nugriautus, konservuotus ar atstatytus pastatus, susipažino su Vilniaus kultūriniu ir architektūriniu paveldu.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Markučių parką

2020 m. spalio 15 d. mokytojos Tamara Artajeva ir Indrė Voicechovičienė organizavo praktines pamokas keičiant edukacinę aplinką ir kartu su TF-3 grupe vyko į Markučių parką. Jame vyko praktinių įgūdžių lavinimo treniruotė, kurios metu mokiniai įgyvendino 5 užduotis. 

Skaityti daugiau...

Pamokos kitaip

Praėjusi savaitė vizualinės reklamos gamintojo programos I ir II kurso mokiniams buvo turininga. Spalio 8 d. mokiniai lankėsi UAB „Biznio mašinų kompanija“ organizuotame renginyje „11 spalvų – milijonas galimybių. Kaip jas išnaudoti“, kuriame turėjo galimybę pamatyti pirmąją Baltijos šalyse 11 spalvų skaitmeninę spaudos mašiną ir sužinoti, ką gali „Adaptive CMYK Plus“ technologija ir „Xerox Versant 180 Press“. Taip pat sužinojo, kaip gali būti kuriami išskirtiniai gaminiai, naudojant baltą, auksinį, sidabrinį, skaidrų ir fluorescencinius tonerius.

Skaityti daugiau...

Fotografų išvyka į Užupį

2020 m. spalio 6 d. TF-3 gr. 2 pogrupis kartu su profesijos mokytoja Tamara Artajeva vyko į Užupį Vilniuje. Praktinio užsiėmimo metu mokiniai fotografavo skirtingais židinio nuotoliais iš skirtingų fotografuojamų taškų, siekdami išlaikyti tą patį fotografuojamo objekto mastelį. 

Skaityti daugiau...

Išvyka į vaikų darželį-lopšelį ,,Gintarėlis“

2020 m. rugsėjo 30 d. būsimos ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjos (IKI-1 ir TIKI-1 gr.) vyko į vaikų darželį-lopšelį ,,Gintarėlis“, įsikūrusį Baltupiuose. Lopšelio-darželio direktorė Laima Bartaškienė mokines supažindino su šios ikimokyklinio ugdymo įstaigos istorija ir dabartimi. Taip pat papasakojo, kaip gyvena šio darželio kolektyvas, pristatė ugdymo programas bei papasakojo, koks yra ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo darbas ir kasdieninė veikla. Mokinės apsilankė keliose grupėse, kuriose pamatė darželio bendruomenės kasdienį gyvenimą, šiuolaikiškai ir vaikams ugdyti patraukliai įrengtas patalpas, susipažino su tam tikromis vaikų veiklomis.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema