Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Projektas „Neliksit užmiršti“ (Flp-8 ir Flp-10 gr.)

2019 m. spalio 24 d. Flp-8 ir Flp-10 grupės mokiniai pristatė tęstinį projektą „Neliksit užmiršti“. Projekto eigoje buvo paruošti floristiniai vainikai ir kompozicijos, sutvarkyta kapinių teritorija, kapinės papuoštos uždegtomis žvakutėmis ir floristiniais darbais. Prasmingas darbas pamalonina širdį.

Skaityti daugiau...

Projektas „Helovino makiažas“

Spalio pabaigoje V-1 ir TV-1 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Dovile Stavariene ir Solveiga Tumiene atliko makiažus Helovino tematika. Mokinės pačios įgyvendino savo idėjas naudodamos tiek spec. efektus, grimą, tiek saloninio makiažo elementus. 

Skaityti daugiau...

Pamoka kitaip (K-121 gr.)

2019 m.  lapkričio  6 d. VPVPMC  kirpėjo modulinės programos  K-121 grupės mokiniams, kartu su Čekijos Respublikos „High School of Chemistry Pardubice“ mokiniais ir mokytojomis, organizuota pamoka „kitaip“ keičiant edukacinę aplinką. Kirpėjų profesijos mokytoja L. Menčinskaitė  vedė mokiniams pamoką „Plaukų kirpimas“ Vilniaus krašto žmonių su negalia sąjungos būstinėje (Kauno g. 4, Vilnius). Mokiniams buvo suteikta detali informacija apie plaukų kirpimo technologiją ir technikas. Mokiniai praktiškai atliko plaukų kirpimus. 

Skaityti daugiau...

Floristai lankėsi įmonėje „Mirata“

2019 m. rugsėjo 10 d. mokytojos Nijolė Kutkienė ir Giedrė Jasiukaitė su floristikos specialybės pirmo kurso mokiniais (Fl-26/TFL-2, VFL-27 gr.) lankėsi pas socialinius partnerius  įmonėje „Mirata“, kur susipažino su floristinių prekių asortimentu, vazoninių ir skintų augalų pavadinimais. 

Skaityti daugiau...

Išvyka į Antakalnio kapines

Spalio 25 d., keičiant edukacinę aplinką, apeigų ir švenčių organizatoriai aplankė Antakalnio kapines, menininkų kalnelį, prezidentų panteoną. Taip pat uždegė žvakutes ant Sausio 13-osios Laisvės gynėjų kapų. Išvykos tikslas – susipažinti su žymių visuomenės veikėjų mirties metinių minėjimo aplinka ir Vėlinių laikmečiu.

Skaityti daugiau...

Antroji projekto „Senieji amatai“ dalis

Spalio 22 d. VF-55 gr. mokiniai kartu su mokytojomis J. Ambrazaityte ir R. Varniene išvažiavo į Varėnos r. fotografuoti senojo amato atstovus. Tai antroji projekto „Senieji amatai“ dalis. Lankėmės Marcinkonių, Darželių ir Musteikos kaimuose ir fotografavome senosios bitininkystės meistrą, juostų audėją, vaško žvakių liejėją.

Skaityti daugiau...

Fotografų (F-59 gr.) išvyka į Liepkalnį

2019 m. spalio 16 d., peržiūrėję gamtos peizažo fotografijas, kartu su F-59 grupe  nusprendėme nuvykti į Liepkalnį ant Laimio kalno, fotografuoti Vilniaus miesto peizažų. Ieškojome skirtingai apšviestų pirmo, antro ir trečio planų. Šį kartą, skirtingai nei per kitas išvykas, dirbome prie vakarinės saulės šviesos. 

Skaityti daugiau...

Fotografų išvyka į Kernavę

2019 m. spalio 14 d. kaip niekada gausus fotografų būrys vyko į Kernavę fotografuoti gamtos peizažų. Mūsų svečiai ir kolegos fotografai, atvykę iš Latvijos (Rezeknės), bei dvi fotografų grupės (VF-55 ir F-59) buvo sužavėti rytinės saulės sukurtų piešinių ant piliakalnių viršūnių. Užkopėme į kiekvieną piliakalnį, nusileidome iki Neries kranto, pakilome iki Balto kalno apžvalgos aikštelės, kur mokiniai pamėgino sukurti panoramą. Dėkojame Ramūnui ir Vidmantui, kad mus saugiai nuvežė.

Skaityti daugiau...

Fotografų (F-59 gr.) pamoka kitaip

2019 m. spalio 11 d. modulį „Peizažo fotografavimas“ pradėjome nuo išvykos į Lazdynų mikrorajoną, aplankėme Plikakalnio atodangą, nuo kurios leidomės link upės ir fiksavome atsivėrusius peizažus, etiudus, bandėme sustingdyti tekantį Neries vandenį. F-59 grupės mokiniai neišsigando ateinančio lietaus ir išmoko dirbti įvairiomis oro sąlygomis. Analizavome planų gausą ir kaip juos atrasti ar sukurti, jei nėra pakankamai erdvės kadre.

Skaityti daugiau...

Fotografų pamoka kitaip

Šviečiant šiltai rugsėjo saulei (rugsėjo 4, 17, 20 ir 27 d.) VF-55 gr. mokiniai kartu su vyr. mokytoja J. Ambrazaityte mokėsi fotografuoti peizažą ir žmogų įvairiose miesto erdvėse. Kad nufotografuotų gražią Vilniaus miesto panoramą kilo į savivaldybės 20 aukšto pastatą, lankėsi Verkių nacionaliniame parke.

Skaityti daugiau...

Kirpėjai (K-121 gr.) lankėsi kirpyklose ir grožio salonuose

2019 m. rugsėjo16 d. profesijos mokytoja Lelija Narkienė K-121 grupės moksleiviams organizavo modulio „Įvadas į profesiją“ pamoką keičiant edukacinę aplinką. Mokiniai aplankė kirpyklas ir grožio salonus. Vėliau (rugsėjo 23 d.) Kirpėjų informaciniame centre mokiniai pristatė savo darbus. 

„Senieji amatai“ keliauja

Rugsėjo 23 d. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro VF-55 grupės fotografai (profesijos mokytoja Jovita Ambrazaitytė) ir praktinio mokymo vadovė Rūta Varnienė keliavo į Dzūkijos nacionalinio parko Marcinkonių lankytojų centrą, kur pristatė fotografijų parodą „Senieji amatai“.

Skaityti daugiau...

Pamoka auklėms kitaip

2019 m. rugsėjo 26 d. auklės specialybės mokinėms (A-19 gr.) pamoka „Kaip kurti vaiko emocinei raidai palankią aplinką?“ vyko žaislų parduotuvėje „Žaislų karalystė“ bei „Audėjo baldų centre“. Šios pamokos tikslas – išmokti apstatyti vaiko kambarį ne tik patogiai, bet ir saugiai, gebėti parinkti kokybiškus baldus bei saugius vaiko žaislus. 

Skaityti daugiau...

Auklės lankėsi Žaislų muziejuje

2019 m. rugsėjo 18 d. pirmo ir antro kurso auklės (A-19 ir A-18 gr.) lankėsi Žaislų muziejuje. Susipažinome su žaislų pasauliu ir jo virsmų istorija. Smalsavome, tyrinėjome, žaidėme  ir supratome, kad vaikai žaidžia tuos pačius žaidimus kaip akmens amžiuje, o viduramžių žaislai atpažįstami ir šiandien. Būsimoms auklėms tai buvo labai smagi patirtis.

Skaityti daugiau...

Integruotos chemijos, biologijos, geografijos ir technologijų pamokos, dalyvaujant pasaulinėje akcijoje „Pamoka lauke“

Gegužės 23 d. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro chemijos mokytoja metodininkė  Rita Matulevičienė, geografijos ir biologijos mokytoja metodininkė Sabina Pranculienė bei technologijų mokytoja praktikantė Augustė Kanevičiūtė prisidėjo prie Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos Vaikų skyriaus skelbiamos akcijos „Pamoka lauke“ (#OutdoorClassroomDay). Mokytojos organizavo integruotas biologijos, geografijos, chemijos bei technologijų pamokas. Mokiniams buvo pasakojama apie žmogaus organizmą, gerą jo emocinę sveikatą, apie tinkamus vartoti maisto produktus ir juose esančias medžiagas. Visos vienuoliktų klasių grupės (VK-114, VK-115, VF-58/VFL-25) dalyvavo pamokose lauke, atliko užduotis, dalyvavo įvairiose veiklose, žaidė žaidimus, o kiekvienos pamokos pabaigoje skanavo braškių, bananų, citrusinių vaisių, šokolado... ir liudijo, kad pamokos lauke – puikus sprendimas, išsakė norą tokių pamokų turėti daugiau.

Skaityti daugiau...

Vizualinės reklamos gamintojai bendradarbiavo su gyvūnų globos organizacija VšĮ „SOS gyvūnai“

Vizualinės reklamos gamintojai bendradarbiavo su gyvūnų globos organizacija VšĮ „SOS gyvūnai“.  Mokslo metų eigoje jie organizavo fotosesijas ir kūrė plakatus bei atvirukus aktualia gyvūnų globos tema. Savo rezultatus pristatė mokykloje organizuotoje parodoje. O praėjusį gegužės penktadienį aplankė VšĮ „SOS gyvūnai“, kur savo kūrybinius darbus padovanojo gyvūnų globos namų darbuotojams. Projektą padėjo vykdyti profesijos mokytojos D. Motiejūnaitė ir J. Ambrazaitytė.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema