Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Pamokos kitaip (TF-2 gr.)

TF-2 gr. mokiniai mokosi fotografuoti reportažą. Pagal užduotą temą fotografavo gatvės reportažą, o naktiniame mieste fotografavo be pagalbinių priemonių. Taip pat aplankė „Pabiručių“ darželį, kuriame turėjo galimybę pasipraktikuoti fotografuojant socialinius vaiko portretus ir pusę dienos pabūti tarp vaikų. 

Skaityti daugiau...

Masažuotojai dalyvavo Litexpo vykstančioje tarptautinėje mokymosi, studijų ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“

2020 m. vasario 6 d.  mokiniai Vidas Pupeikis (M-10 gr.) ir Julius Goštautas (M-11 gr.) su mokytojomis G. Paunksniene ir I. Stanišauskiene pristatė mūsų centro masažuotojų specialybę Litexpo vykstančioje  tarptautinėje mokymosi, studijų ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“.  Džiaugiamės galėję pasidalinti savo patirtimi ir palepinti parodos lankytojus masažais. 

Skaityti daugiau...

Išvyka į sveikatos reikmenų centrą „Teida“

2020 m. vasario 4 d. SD-10, SD-11/TSD-1 gr. mokiniai kartu su mokytojomis E. Liutviniene ir G. Baranskiene lankėsi sveikatos reikmenų centre „Teida“. Socialinio darbuotojo padėjėjai turėjo galimybę susipažinti su plačiu slaugos, reabilitacijos, sporto produktais bei neįgaliųjų technikos asortimentu.

Skaityti daugiau...

Kirpėjų (K-121 gr.) pamoka kitaip

2020 m. sausio 29 d., keičiant edukacinę aplinką, Loreta Menčinskaitė kartu su K-121 grupės moksleiviais vyko į „Vilniaus krašto žmonių su negalia sąjungos“ būstinę (Kauno g. 40), kur organizavo profesinio mokymo pamoką „Plaukų kirpimas“. Mokiniai su profesijos mokytoja atliko moteriškus, vyriškus plaukų kirpimus ir sušukavimus fenu. 

Skaityti daugiau...

Pilietiškumo pamoka LRT

Sausio 13 d., keičiant edukacinę aplinką, apeigų ir švenčių organizatorių (Ap-14 gr.) ir socialinių darbuotojų padėjėjų (SD-10 gr.) specialybės mokiniai dalyvavo ekskursijoje Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje Laisvės gynėjų dienai atminti. Aplankė muziejų ir nuolatinę ekspoziciją, kurioje pristatoma radijo ir televizijos istorija bei tragiškieji Sausio 13-osios įvykiai. Lankėsi televizijos ir radijo studijose, kur susipažino su modernia aparatūra ir ten dirbančiais žmonėmis.

Skaityti daugiau...

Makiažai „Žiemos pasakos“ tematika

Gruodžio pabaigoje V-1 ir TV-1 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Dovile Stavariene ir Solveiga Tumiene atliko makiažus „Žiemos pasakos“ tematika. Mokinės pačios įgyvendino savo idėjas naudodamos tiek spec. efektus, grimą, tiek saloninio makiažo elementus, pačios gamino aksesuarus. 

Skaityti daugiau...

Kalėdų šventė senelių namuose „Senevita“ ir „Tremtinių namuose“

Lapkričio 9 dieną, keičiant edukacinę aplinką, II kurso socialiniai darbuotojų padėjėjai (Sd-10) ir profesijos mokytoja Z. Žvalionienė organizavo kalėdinę šventę senelių namuose „Senevita“, o lapkričio 12 dieną „Tremtinių namuose“. Mokiniai parodė inscenizaciją „Paslaptinga bandonija“, o paskui, atkeliavus Kalėdų seneliui, visi kartu su namų gyventojais šoko ir dainavo. I kurso mokiniai (Sd-11 gr.) su profesijos mokytojomis G. Baranskiene ir E. Liutviniene vaišino senolius savo iškeptais pyragaičiais. Senjorai labai šiltai priėmė ir dėkojo jaunimui. 

Skaityti daugiau...

Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimas

2019 m. gruodžio 3 d., minint Tarptautinę neįgaliųjų dieną, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro mokiniai ir mokytojai (Marina Smelevič ir Vladas Stankevičius) lankėsi Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete, kuriame „praūžė“ tarptautinis neįgaliųjų teatrų festivalis-konkursas „Begaso“ prizui laimėti.

Skaityti daugiau...

Svečiai iš Prancūzijos

2019 m. lapkričio 22 d. atvyko mūsų centro partneriai iš Lycée professionnel Louis-Jacques Goussier (Prancūzijos, Nanto miesto).VF-55 grupės mokinės vedė „Portreto fotografavimas“ pamoką. Svečiai turėjo galimybę pafotografuoti prie dviejų apšvietimo schemų ir, žinoma, pabūti modeliais. Daugumai merginų tai buvo pirmoji fotosesija studijoje. Svečiai savo įspūdžiais pasidalino specialiai išvykai sukurtame „blog'e“, kurį pamatysite paspaudę šią nuorodą:

Skaityti daugiau...

Išvyka į Vilniaus kolegiją

Lapkričio 19 d. būsimos kirpėjos (VK-119 gr.) ir auklės (A-19 gr.) lankėsi Vilniaus kolegijoje. Jos dalyvavo Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studijų programų pristatyme, su kuriomis supažindino studijų organizavimo skyriaus vedėja A. Kniežienė. Mūsų moksleivės taip pat susipažino su dr. A. Juškio  vykdomo projekto „Vaikų ir jaunimo edukacijos autorių teisių įgyvendinimo ir apsaugos tema būklės tyrimas“ rezultatais.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema