Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Interjero apipavidalintojas

Mokymosi trukmė – 2 metai (įgijusiems vidurinį išsilavinimą)
Programos pavadinimas – interjero apipavidalintojas.
Kodas ir suteikiama kvalifikacija – M44021201 interjero apipavidalintojo. IV Lygis (110 kreditų)

Mokymosi trukmė – 2 metai (įgijusiems vidurinį išsilavinimą)
Programos pavadinimas – interjero apipavidalintojas.
Kodas ir suteikiama kvalifikacija – T43021201 interjero apipavidalintojo. IV Lygis (82 kreditų)

Priėmimo sąlygos – brandos atestatas, ar išklausyto bendrojo lavinimo vidurinės mokyklos kurso pažyma.

Pažangiems mokiniams mokama stipendija.

Baigusiems mokyklą suteikiama interjero apipavidalintojo kvalifikacija ir išduodamas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pripažintas mokyklos diplomas.

Įsidarbinimo galimybės – Lietuvos Respublikos ir užsienio šalių interjero dizaino, architektūros, reklamos, baldų projektavimo įmonės ir salonai. Galimybė kurti savo verslą.

Tęstinės studijos – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, studijų sritis: Interjero dizainas; Vilniaus dailės akademija, studijų sritis: Interjero dizainas.

interjeroapipavidalintojas_intro 

ASMENINĖS SAVYBĖS

Interjero apipavidalintojo darbo sėkmė priklauso nuo jo kūrybingumo, nuolat kintančios medžiagų bei įrangos rinkos išmanymo. Puikus erdvės ir formos suvokimas, gera vaizduotė, gebėjimas derinti spalvas, žmonių poreikių supratimas, mokėjimas bendrauti padėtų užtikrinti gerą darbo kokybę.

DARBO APRAŠYMAS

Interjero apipavidalintojas projektuoja interjerus, vaizdinę informaciją, vizualinę reklamą, firminį stilių, dekoratyvines kompozicijas. Kuria dekoratyvinių sienų projektus ir juos įgyvendina. Nusimano apie sienų dekoratyvinių akcentų komponavimo būdus, geba sukurti firmos reklaminį stilių ir jį įgyvendinti. Išmano interjero projektavimo ir maketavimo principus, darbo su naujausiomis medžiagomis ir įranga technologiją. Savo darbe naudoja kompiuterinį projektavimą.


PROFESINĖS PERSPEKTYVOS

Interjero apipavidalintojo profesija yra paklausi ir perspektyvi. Plečiantis verslui, biurų įrengimui bei vizualinės informacijos gamybai reikalingi kūrybingi, gebantys pateikti savo darbą ir realizuoti idėjas specialistai. Provincijoje jaučiamas šios srities darbuotojų stygius. Profesija labai palanki privataus verslo kūrimui. Profesinė kvalifikacija tobulinama specialiuose kursuose ir seminaruose. Siekiantis aukštesnio išsilavinimo specialistas gali tęsti mokslą aukštojoje mokykloje.


GIMINIŠKOS PROFESIJOS

Interjero dizaineris, interjero ir baldų dizaineris, dizaineris, interjero architektas, architektas.


MOKYMO DALYKAI IR PRAKTIKA

MOKOMASI

bendrųjų dalykų – civilinės saugos, ekonomikos ir verslo pagrindų, estetikos, valstybinės kalbos kultūros ir specialybės kalbos, kūno kultūros;
specialybės dalykų – interjero apipavidalinimo, meninio paviršių dekoravimo, kompiuterinio projektavimo pagrindų, reklamos pagrindų, aplinkos dizaino, medžiagų technologijų, psichologijos ir verslo etikos, buchalterinės apskaitos, darbuotojų saugos ir sveikatos, verslo praktinio mokymo.

Mokomosios (40 savaičių) ir baigiamoji (15 savaičių) praktikos atliekamos interjero ar architektūros įmonėse, reklamos agentūrose, studijose, parduotuvėse, įmonėse ir įstaigose, kuriose atliekami interjero ar reklamos tvarkymo darbai.


Baigęs mokymosi programą interjero apipavidalintojas galės 

  • Projektuoti interjerus.
  • Panaudoti tradicines apipavidalinimo - dekoravimo technologijas.
  • Projektuoti dekoratyvines kompozicijas ir atlikti jas interjere.
  • Analizuoti darbo sąnaudas ir gamybos kaštus, įvertinti rinkos ekonomikos dėsnius.
  • Projektuoti vaizdinę (vizualinę) informaciją.
  • Projektuoti ir atlikti vizualinę reklamą.
  • Projektuoti firminį stilių.


Mokinių darbų galite pažiūrėti čia >>

Nuotraukų galerija:

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema