Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Akcija „Lietuvai ir man“ Nacionalinėje dailės galerijoje

2015-03-04 Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokiniai, mokytojai ir administracijos atstovai dalyvavo renginyje-akcijoje „Lietuvai ir man“, kuris vyko Nacionalinėje dailės galerijoje.

Akciją organizuojančios mokinių ir jaunimo organizacijos kvietė visuomenę originaliai paminėti artėjantį Lietuvos Nepriklausomybės 25-metį ir nupinti 250 tūkst. trispalvių draugystės apyrankių: ryšėti patiems ir dovanoti Lietuvai. Renginyje apyrankes sau ir Lietuvai pynė ne tik įvairių mokymo įstaigų atstovai, bet ir Vyriausybės nariai. Nupintomis apyrankėmis buvo puošiami Nacionalinėje dailės galerijoje įrengti Gediminaičių stulpai.

„Draugystės apyrankė – svarbus simbolis jaunam žmogui. Juo išreiškiamas dėmesys mums brangiems žmonėms, todėl šia akcija skatiname moksleivius, jaunimą parodyti pagarbą ir draugystę tiek šalia esančiam žmogui, tiek savo tėvynei. Apie pilietiškumą mokykloje galima kalbėti daug, tačiau kol moksleiviai patys neturės progos pasijusti tautos dalimi, tol meilė tėvynei bus tik žodžiai“, – sakė vienas iš akcijos organizatorių, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentas Antanas Mikalauskas.

Akcijos metu, nuo vasario 10-os iki kovo 12-os, mokiniai, ryšintys trispalves apyrankes, nemokamai įleidžiami į muziejus.

Daugiau apie akciją http://www.lietuvaiirman.lt/#naujienos

Parengė Sabina Pranculienė
Nuotraukos Vilmanto Kriščiūno, F47 gr.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema