Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

MMB „ODIJA“ dalyvavo respublikiniame geriausios 2011 m. Lietuvos mokomosios mokinių bendrovės konkurse

Mokomoji mokinių bendrovė „ODIJA“ 2011 m. gegužės 5 d. dalyvavo respublikiniame geriausios 2011 metų Lietuvos mokomosios mokinių bendrovės konkurse.

Šio konkurso organizatorius Lietuvos Junior Achievement, kuri yra ne pelno organizacija, jaunimo verslo ir ekonominio švietimo programų lyderė Lietuvoje. Renginyje mokomosios mokinių bendrovės (MMB) varžėsi dėl geriausios mokslo metų bendrovės vardo. Bendrovės vertinamos už gerą gaminio ar paslaugos idėją, už veiksmingą darbą, vadybos strategiją, savo veiklos pristatymą, gebėjimą teorines žinias pritaikyti praktikoje.
Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų proesinio rengimo centro MMB „Odija“ įkūrė bendrovę ir vykdė veiklą nuo 2010 m. lapkričio 22 d. iki 2011 m. vasario 5 d. Bendrovė gamino smulkius odos gaminius ir juos pardavinėjo centre.  MMB „Odija“ savo veiklą ir gaminius pristatė S. Stanevičiaus vidurinėje mokykloje, VŠĮ Alantos technologijų ir verslo mokykloje, centro profesijų savaitės renginio metu.
Per veiklos laikotarpį bendrovė uždirbo 400,00 Lt. Bendrovės veikla buvo pelninga: bendrovės administracija ir gamintojai gavo atlyginimus, akcininkams išmokėti dividendai po 1,01 Lt. už vieną akciją. Bendrovėje dalyvavo dailiųjų odos dirbinių gamintojų specialybės VO-9 gr. mokiniai. Jų pagaminti gaminiai buvo originalūs, dailūs, meniški ir labai paklausūs pirkėjų rate. Gaminai pasižymėjo savo išskirtine kokybe ir žema kaina. Darbas bendrovėje leido mokiniams teorines žinias pritaikyti praktikoje, ugdyti gebėjimus vadovauti komandai ir dirti joje, ugdyti atsakomybės jausmą už prisiimtus darbus.

Geriausios MMB konkursas vyko šviesiame, erdviame „Swedbank“ AB administraciniame pastate. Konkurse dalyvavo 60 bendrovių iš visos respublikos. Bendrovės veikla buvo įvertinama pagal tokias nominacijas: geriausias MMB stendas, MMB interviu, geriausia MMB ataskaita, geriausia MMB prezentacija.
Džiugu buvo pabendrauti, susipažinti ir pasidalinti patirtimi bei veiklos rezultatais su kitų mokyklų mokiniais. Renginys paliko daug gražių įspūdžių, įsimintinų akimirkų.

Parengė profesijos mokytoja Laima Pangonytė

mmb_odija_20110505_02

 mmb_odija_20110505_01

mmb_odija_20110505_03

mmb_odija_20110505_04

mmb_odija_20110505_05

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema