Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Edukacinių konkursų „Olympis 2020 - Pavasario sesija“ rezultatai Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras

Lietuvių kalbos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Milda Martinaitytė

VF-60

11 klasė

74,16%

65%

III

6.

Margarita Volskytė

VF-58

12 klasė

79,06%

77%

III

7.

Saulė Skrabaitė

VK-114

12 klasė

75,88%

66%

III

8.

Gerda Gavrilova

VK-114

12 klasė

69,53%

-

III

 

Anglų kalbos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Gabija Gaižutytė

VF-60

11 klasė

100%

100%

I

2.

Pijus Gylys

VK-119

11 klasė

98%

86%

I

3.

Solveiga Grybkauskaitė

VI-1

11 klasė

84,53%

-

II

4.

Milda Martinaitytė

VF-60

11 klasė

72,7%

-

III

6.

Margarita Volskytė

VF-58

12 klasė

96,8%

85%

I

7.

Saulė Skrabaitė

VK-114

12 klasė

91,5%

53%

I

8.

Evelina Strižen

VF-58

12 klasė

84,28%

-

II

9.

Jolanta Černiavskaja

VFL-25

12 klasė

70,8%

-

III

Matematikos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Solveiga Grybkauskaitė

VI-1

11 klasė

82,5%

86%

II

2.

Milda Martinaitytė

VF-60

11 klasė

74%

72%

III

3.

Evelina Lošakevič

VI-1

11 klasė

73,5%

71%

III

4.

Kamilė Lošakevič

VK-118

11 klasė

72,5%

69%

III

14.

Karolis Bagdonas

VF-58

12 klasė

69,6%

69%

III

 

Informacinių technologijų konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

8.

Margarita Volskytė

VF-58

12 klasė

73,82%

92%

I

 

Istorijos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Pijus Gylys

VK-119

11 klasė

88%

59%

II

2.

Ingrida Švaikovskaja

VK-119

11 klasė

73,8%

-

III

3.

Agata Fiodorova

VK-119

11 klasė

73,42%

-

III

 

1 - „Geriau už“ - kiek procentų Lietuvos mokinių aplenkė dalyvis.



Mokinius konkursams ruošė mokytojai:

  • Roberta Trapenskaitė ir Giedrė Trembo - lietuvių kalba;
  • Jelena Kucharskaja, Vilma Gudienė – anglų kalba;
  • Laima Veličkienė – matematika;
  • Jelena Borisenko – informacinės technologijos;
  • Kostas Rekašius – istorija.

 

Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“: Laima Veličkienė, Jelena Borisenko.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema