Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Pasitinkant Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės dieną

2014 m. vasario 26 d. vyko renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui, kuriame dalyvavo mūsų bendruomenės nariai ir garbus svečias - Libertas Klimka – lietuvių fizikas, gamtos mokslų daktaras, etnologas, mokslo istorikas, Lietuvos edukologijos universiteto profesorius.

Mūsų mokiniai ir mokytojai prisiminė visus gražiausius projektus, skirtus Lietuvai, pasidžiaugė, kad meilė savajam kraštui, jo tradicijoms daugeliui yra tapusi savastimi. Renginyje skambėjo liaudies daina... Svečias papasakojo, kuo Jam brangi Lietuva, jos istorija, žmonės, tradicijos ir apeigos, pristatė savo naują knygą . Centro direktorė Rita Pečiukaitytė , apeigų raidos mokytoja Rūta Varnienė dėkojo gerb. svečiui, visiems šio gražaus renginio dalyviams.

Parengė Rita Matulevičienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema