Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Dalyvavimas dailyraščio konkurse

2013 m. spalio 24 dieną Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokinės (Vitalija Prošutinskytė, Ingrida Petrulevičiūtė, Milena Iljinaitė) dalyvavo dailyraščio konkurse, skirtame S. Daukanto 220 metų jubiliejui paminėti. Mokinės kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja vyko į Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklą, kurioje ir buvo organizuojamas konkursas.

Dailyraščio konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Konkursas vyko dviem etapais. Pirmas etapas vyko mūsų centre, jo metu vertinimo komisija atrinko I-III vietų nugalėtojas, kurios spalio 24 dieną vyko į Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklą.

Iš viso dailyraščio konkurse dalyvavo mokiniai iš kelių Vilniaus miesto profesinio mokymo įstaigų. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokinė (Vitalija Prošutinskytė) tapo viena iš penkių nugalėtojų!

Renginio pabaigoje dalyviams ir nugalėtojams buvo įteiktos padėkos ir dovanėlės. Taip pat atvykę svečiai galėjo susipažinti su moderniomis auditorijomis ir net pabūti traukinių mašinistais.

Giedrė Trembo ir Roberta Trapenskaitė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema