Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Mokymai „Elgesio atpažinimas pagal gestus ir vaiko būseną“

2013 m. kovo 28 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre vyko mokymai („Elgesio atpažinimas pagal gestus ir vaiko būseną“), kuriuos vedė lektorius Vygandas Pikčiūnas.

Mokymų metu lektorius kalbėjo apie tai, jog labai svarbu motyvuojant, padedant mokiniams pačiam mokytojui būti stipriam tiek dvasiškai, tiek fiziškai. Bendraujant ar vedant pamokas nepamiršti akių kontakto, balso tembro, judėjimo po klasę, gestų. Taip pat akcentavo, kad sudominti mokinius galima pasipuošus spalvingu kaklaraiščiu, ryškesne apyranke ir pan.

Vygandas Pikčiūnas teigė, kad kartais mokytojai turėtų pasielgti neprognozuojamai, netradiciškai reaguoti į susiklosčiusias situacijas. Kad kartais derėtų „nematyti“ mokinių neigiamų poelgių, pavyzdžiui, pamokų nelankymo be pateisinamos priežasties, o pakalbėti su jais apie laisvalaikį, pomėgius. Siekiant, kad mokiniai būtų atviri bei išdrįstų prabilti apie sunkumus svarbu ir patiems mokytojams šiek tiek papasakoti apie save. Tuomet geriau pavyks išspręsti iškilusias problemas.

Šie mokymai buvo naudingi, nes jų metu mokytojai sužinojo nemažai naujos informacijos bei prisiminė jau užmirštus svarbius dalykus.

Organizatoriai

IMG 0001

IMG 0005

IMG 0007

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema