Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Sveikas maistas - sveiki mokiniai - sveika mokykla

Spalio 16-oji – Pasaulinė maisto diena. Teisė į maistą yra prigimtinė kiekvieno žmogaus, gyvenančio mūsų planetoje, teisė. 

Šią dieną Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre vyko akcija „SVEIKAS MAISTAS – SVEIKI MOKINIAI – SVEIKA MOKYKLA“.

Akcijos tikslas buvo atkreipti mokinių ir centro pedagogų dėmesį į mitybos, kaip vieno svarbiausių veiksnių lemiančių žmonių sveikatą svarbą, pakviesti protingai ir racionaliai apsipirkinėti maisto prekių parduotuvėse, tikslingai paskirstyti maisto išteklius. Centro mokinių tarybos mokiniai ryte visus pasitiko kupini jaunatviškos energijos ir puikios nuotaikos. Mokinius ir pedagogus vaišino iš Lietuvos sodų surinktais obuoliais, kiekvienam linkėjo geros  sveikatos. Rudeniniai obuoliai, sunešti  iš mokinių ir centro darbuotojų sodų,  šiandien buvo, tas gerumo ir geros sveikatos simbolis, kurio pagalba norėjome pasidalinti  su kitais savo gerumu, meile ir šiluma. Ačiū tiems, kurie priėmė, suprato ir palaikė akcijos inciatyvą.

Dėkojame  mokinių  tarybai, ypač Aistei Dubickaitei, Živilei Butkutei, Viktorijai Anikanovaitei ir mokytojoms Gitanai Baranskienei, Sigitai Vavilavičienei, Genovetai Zuokienei.
Te išdalintas gėris jums sugrįžta su kaupu!

Parengė Visuomenės sveikatos priežiūros
specialistė Nijolė Malinauskienė

 20121016 sveikatos_diena_02

20121016 sveikatos_diena_01

20121016 sveikatos_diena_03

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema