Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Molėtų progimnazijos ir Balninkų pagrindinės mokyklos mokinių dalyvavimas technologijų užsiėmimuose

2014 m. gruodžio 12 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Molėtų progimnazijos ir Balninkų pagrindinės mokyklos, kurie dalyvavo technologijų užsiėmimuose (dailiųjų odos dirbinių ir dailiųjų tekstilės dirbinių).

Dailiųjų odos dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Vioteta Sinkevičienė. Ji mokiniams papasakojo apie odos dekoravimo ir komponavimo technikas, medžiagų savybes, jų paskirtį bei pritaikymą. Taip pat supažindino su įrankiais, kurie reikalingi atliekant tam tikrą gaminį. Vėliau mokiniai bei juos lydintys mokytojai galėjo pasigaminti knygoms skirtukus.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina Pašakinskienė. Ji mokiniams papasakojo apie lėlių pupsų iš trikotažo gamybą (lėlės karkaso siuvimą, prikimšimą, galvos ir kūno formavimą rankiniais dygsniais). Po teorinės dalies atvykę svečiai patys praktiškai gamino lėles pupsus iš trikotažo.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo. Smagu, kad atlikti kūrybiniai darbai pradžiugino mažuosius kūrėjus.

Organizatoriai: G.Baranskienė, R.Talačkienė, V.Sinkevičienė, V.Pašakinskienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema