Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Mokinio diena Mykolo Romerio universitete

2013 m. kovo 18 dieną Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro  mokiniai: Evelina Andrejevaitė, Elena Petrauskaitė, Valentina Tolkačiova, Živilė Butkutė turėjo galimybę vieną dieną pasijusti Mykolo Romerio universiteto studentais.

Moksleiviai susipažino su universitetu, sužinojo apie priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarką ir jos pasikeitimus. Kartu su studentais klausėsi Baudžiamosios teisės ir proceso instituto doc. dr. L. Pakštaičio paskaitos, kurioje buvo kalbama apie baudžiamąją teisę. Taip pat galėjo daugiau sužinoti apie verslininkystę, nes lankėsi EFVF Ekonomikos ir verslo instituto doc. dr. Kristinos Kalašinskaitės paskaitoje.

Moksleiviams buvo pasiūlyta kartu su MRU studentų atstovybės nariais apsilankyti ir visą parą veikiančioje bibliotekoje, sporto salėje bei pasivaišinti gardžiu valgyklos maistu...

Susipažinti su universitetu ir pasijusti vieną dieną studentu gimnazistams padėjo Teisės filosofijos ir istorijos katedros asistentas Juozas Valčiukas, SPF Komunikacijos ir informatikos instituto direktorius doc. dr. Tadas Limba. Dėkojame Jiems!

 Mokinių tarybos narė
Elena Petrauskaitė

IMG 20130318_144303

IMG 20130318_145656

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema