Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Dalyvavimas renginyje „Išbandyk profesiją“

2012 m. gruodžio 14d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokiniai kartu su karjeros koordinatorėmis dalyvavo renginyje „Išbandyk profesiją“, kuris vyko Mykolo Romerio universitete.

Šis renginys – tai puikus žinių sklaidos derinys mokiniams ir mokytojams. Renginio metu mokiniai turėjo galimybę ne tik susipažinti su MRU, bet ir dalyvauti kūrybiniame interaktyviame jiems patinkančios vienos specialybės pristatyme. Centro mokiniai daugiausia pasirinko išbandyti psichologo specialybę, keli - teisininko ir bausmės vykdymo institucijų pareigūno ir sociokultūrinės edukacijos specialisto.

Mokiniams labiausiai patiko tai, kad praktiškai išbandyti pasirinktos profesijos subtilybes galėjo bendraudami su konkrečios profesijos praktikais. Tad galėjo objektyviai įvertinti vienos ar kitos profesijos tinkamumą, išgirsti naujų sąvokų, praplėsti akiratį, pasikeisti nuomonėmis su bendraamžiais ar vyresniais.

Šis renginys – tai puiki galimybė visiems, besidomintiems karjera ir ją planuojantiems klaidžiame informacijos gausos pasaulyje.

Parengė Giedrė Trembo ir Gitana Baranskienė

paveikslelius 001

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema