Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Taikos progimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2019 m. gegužės 17 d. į Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Taikos progimnazijos, kurie dalyvavo fotografijos, kirpėjo bei dailiųjų tekstilės dirbinių technologijų užsiėmimuose.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Paulius. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Kirpėjo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Loreta. Ji mokiniams papasakojo apie higieninę ir profilaktinę plaukų priežiūrą, parodė kasdieninio sušukavimo būdus. Vėliau mokinėms sušukavo plaukus.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina. Ji mokiniams papasakojo apie pagalvėlių gaminimą, dekoro atlikimą bei puošimą. Vėliau patys mokiniai pasigamino dekoratyvines pagalvėles, kurias galima pripildyti aromatu, eteriniu aliejumi.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

 

                                                                                             Karjeros koordinatorės: Gitana, Romena

Profesijos mokytojai: Paulius, Loreta, Valentina

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema