Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

„Karjeros klubo“ gimtadienis ir netradicinė naujojo „Karjeros klubo“ bei Karjeros ugdymo centro kabineto atidarymo ceremonija

2014 m. gegužės 28 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro naujojo Mokinių tarybos „Karjeros klubo“ bei Karjeros ugdymo centro kabineto atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Mokinių tarybą 5-ojo gimtadienio proga pasveikino garbūs svečiai – Mykolo Romerio universiteto Bankininkystės ir investicijų bei Elektroninio verslo katedrų lektorius Marius Laurinaitis, centro direktorė Rita Pečiukaitytė ir Centro tarybos pirmininkė Sabina Pranculienė. Jie pasidalijo prisiminimais apie savo buvusias mokyklas, studijas, apie tai, kaip sekėsi siekti karjeros.

„Karjeros klubo“ bei Karjeros ugdymo centro kabinetas atidarytas netradiciškai: baltoje drobėje renginyje dalyvavę garbūs svečiai, Mokinių tarybos nariai, koordinatorė Gitana Baranskienė ir Mokinių tarybos kuratorės (Sigita Vavilavičienė, Rasa Žilionytė, Romena Talačkienė) paliko oranžinius ir žalius savo rankų antspaudus. Centro mokinių tarybos nariai visuomet viską daro kitaip, stengiasi išsiskirti, todėl ir šįkart nebuvo kerpama tradicinė atidarymo juostelė, siekta originalumo.

Organizatoriai:
Gitana Baranskienė, Sigita Vavilavičienė, Rasa žilionytė, Romena Talačkienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema