2025 m. kovo 26 d. 12.00 val. 211 kabinete vyks istorijos mokytojo Kosto Rekašiaus pamoka
ir fotografijų parodos „Aušvicas – niekada daugiau!“ atidarymas. Parodą sukūrė mokiniai,
dalyvavę tarptautinėje praktikoje Krokuvoje. Vizitas organizuotas pagal Erasmus+ projektą
Nr. 2024-1-LT01-KA121-VET-000206372.
Paroda primena istorinę tragediją ir kviečia centro bendruomenę pagerbti tūkstančių žmonių
kančias. Nuotraukose užfiksuotos akimirkos iš Aušvico koncentracijos stovyklos, kuri iki šių
dienų išlikusi kaip istorinis paveldas, neleidžiantis pamiršti šios tragedijos masto.
Maloniai kviečiame dalyvauti, išreikšti pagarbą istorijai, pasidomėti mokinių kūryba ir
tarptautiniu bendradarbiavimu.

Siekdami teikti geriausią patirtį, įrenginio informacijai saugoti ir (arba) pasiekti naudojame tokias technologijas kaip slapukus. Jei sutiksime su šiomis technologijomis, galėsime apdoroti duomenis, tokius kaip naršymo elgsena arba unikalus ID šioje svetainėje. Nesutikimas arba sutikimo atšaukimas gali neigiamai paveikti tam tikras funkcijas ir funkcijas.