Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojas

(specialiųjų ugdymosi poreikių asmenims)

„Džiaugiamės galėdami mokytis, būti reikalingi, susirasti draugų. Mūsų mylimų mokytojų padedami išmokome siuvinėti, marginti tekstilės dirbinius, tapyti ant šilko, austi juosteles, kurti ir siūti aplikacijas, siūti skiautinius. Labai smagu, kad išmokome pasigaminti įvairiausių suvenyrų, kuriuos galime padovanoti brangiausiems žmonėms − tėveliams, močiutėms, draugams.Tikimės ateityje savo gaminukais prekiauti mugėse, pateikti labdaros renginių metu.“

DTP-2 grupės mokiniai

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

M22021402
170 kreditų

M22021402
170 kreditų

Deja....
rinkis kitą mokymo programą

Susipažink su mokymo programa čia

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia 

Turėsi galimybę įgyti profesines kompetencijas siūti nesudėtingus dirbinius iš tekstilės, megzti ir nerti tekstilės dirbinius, siuvinėti nesudėtingus dirbinius, velti nesudėtingus dirbinius, marginti ir dažyti pluoštus, audinius ir dirbinius natūraliais ir cheminiais dažais, rišti ir pinti tekstilės dirbinius, austi rankinėmis audimo staklėmis, komponuoti ir dekoruoti tekstilės dirbinius, gaminti aksesuarus iš tekstilės, siūti aplikacijas ir skiautinius.
Baigęs šią mokymo programą ir įgijęs dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo kvalifikaciją, galėsi dirbti pagalbininku asmenų, vykdančių individualią veiklą, taip pat įmonėse, gaminančiose dailiuosius tekstilės dirbinius. Taip pat galėsi atlikti paprastas veiklos užduotis prižiūrimas veiklos vadovo (ar atsakingo asmens) ar vadovaudamasis pateiktomis instrukcijomis.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

VALENTINA PAŠAKINSKIENĖ - siuvimo profesijos mokytoja metodininkė, turinti ilgametę profesinio mokymo patirtį. Mokytoja nuoširdžiai ir atsakingai dirba su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais moksleiviais. Ji dalyvauja įvairiuose projektuose, kuria ir tobulina mokymo programas, mokymo/si medžiagą, kvalifikacines užduotis, vertinimo sistemą tekstilės srityje. Profesijos mokytoja veda respublikinius seminarus, technologijų pamokėles bendro lavinimo mokyklų moksleiviams. Mokytoja tobulina savo kvalifikaciją ne tik siuvimo ir siuvinių konstravimo srityje, bet ir dailiųjų tekstilės dirbinių gamyboje, moksleivius moko nerti, megzti, pinti, marginti.

Mokytojos moto: „Kantrybė ir darbas viską nugalės.“

ALMA LENKAITIENĖ  - siuvimo profesijos mokytoja metodininkė, turinti daugiau nei dešimties metų darbo su specialiųjų ugdymosi poreikių moksleiviais patirtį. Mokytoja dalyvauja įvairiuose projektuose, kuria ir tobulina mokymo programas, mokymo/si medžiagą tekstilės srityje, veda respublikinius seminarus, technologijų pamokėles bendro lavinimo mokyklų moksleiviams. Profesijos mokytoja domisi naujovėmis, nuolat tobulina savo profesinę kvalifikaciją, moko moksleivius austi, velti nesudėtingus gaminius, skiautinių meno.

Mokytojos moto: „Mokėti, matyti, keistis.“

JANINA KRYCH − siuvimo vyresnioji profesijos mokytoja, turinti daugiau nei dešimties metų darbo su specialiųjų ugdymosi poreikių moksleiviais patirtį. Mokytoja dalyvauja projektuose, kuria ir tobulina mokymo programas, padeda kurti drabužių kolekcijas. Profesijos mokytoja nuolat tobulina savo kvalifikaciją dailiųjų tekstilės dirbinių gamybos srityje, o sukauptas žinias sėkmingai perduoda mokiniams, moko juos piešti ant tekstilės, kurti aplikacijas, žaislus.

Pavadinimas

Kontaktai

Vilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų bendrija

Vytenio g. 13, Vilnius 03112
Mob. 8 699 36016
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nuotraukų galerija:

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku