Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra   

Dalyvavome renginyje „Studijų diena 2022“

2022 m. lapkričio 22 d. Panevėžio arenoje vykusiame respublikiniame renginyje „Studijų diena 2022“ buvo pristatyta mokykla ir čia rengiamos specialybės.

Puiki Panevėžio miesto savivaldybės iniciatyva, kurios dėka vienoje vietoje susirinko per 30 profesinių mokyklų, universitetų, kolegijų iš visos Lietuvos. 

Gimnazijų, mokyklų mokiniams bei visiems smalsaujantiems renginio dalyviams Centro atstovai pristatė rengiamas profesijas, suteikė informacijos apie dominančią profesinę kryptį ir mokymosi galimybes.

Susidomėjimas mokykla buvo didžiulis: išdalintos visos turėtos informacinės skrajutės, padovanota daugiau nei 10 „mini fotosesijų“ pageidavusiems renginio dalyviams.

Renginio metu buvo galimybė sudalyvauti konferencijoje, kurios metu buvo skaityti pranešimai aktualiomis jaunimui temomis.

Dėkojame fotografo (VF-63 gr.) ir vizualinės reklamos gamintojo (R-14 ir TR-5 gr.) profesijų mokiniams bei jų mokytojams Pauliui Račiūnui, Daivai Motiejūnaitei už žinios apie mokyklą skleidimą, puikų mokyklos atstovavimą.

Parengė profesijos mokytoja ekspertė Daiva Motiejūnaitė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema    

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku