Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Floristo praktinio mokymo užsiėmimai

JUNGTINIS PROJEKTAS „ĮGYK PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ SEKTORINIAME

PRAKTINIO MOKYMO CENTRE!“

FLORISTO PRAKTINIO MOKYMO UŽSIĖMIMAI

 

Įgyvendinant jungtinio projekto „Įgyk praktinių įgūdžių sektoriniame praktinio mokymo centre!“ (Nr. 10-025-J-0001-J02-00025) veiklas, Šiaulių technologijų mokymo centro floristo specialybės mokiniai 2024 m. gegužės 20-24 dienomis mokėsi Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre.

Floristo praktinius užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Nijolė Kutkienė remiantis modulio „Floristinių kompozicijų kūrimo“ planu. Visų pirmą buvo mokomasi atpažinti skirtingus floristinius stilius kompozicijos kūrime, taip pat buvo susipažinta su meninės raiškos harmonizavimo priemonėmis ir principais floristinėse kompozicijose. Kitą dieną mokiniai susipažino su tvarumo galimybėmis interjero kompozicijų kūrime ir komponavime. Vėliau buvo mokomasi interjero floristinių kompozicijų projektavimo bei projekto įgyvendinimo tema bei vykdomas projektas pagal suprojektuotus etapus vasaros tematika. Taip pat mokiniai iš skintų augalų komponavo floristinę kompoziciją inde, gamino floristines detales, ruošė skintus augalus, vazoninius augalus ir parinko tvirtinimo būdus. Užsiėmimų pabaigoje mokiniai paruošė projektą pateikti klientui – floristinės kompozicijos konkrečiam interjerui įrengimas, projekto apipavidalinimas. Visi atlikti darbai buvo pristatyti VPVPMC bendruomenei. Mokymuose dalyvavusiems mokiniams buvo įteikti pažymėjimai.

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku