Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Dizaino savaitės’24 metu pristatytas projektas „Žemės ir gamtos paslaptys“

Birželio 6-ąją dieną Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro (VPVPMC) vidiniame  kiemelyje vyko Dizaino savaitės’24 renginių tąsa – floristo profesijos vyr. mokytoja Virginija Miselienė pristatė su savo mokiniais sukurtą projektą „Žemės ir gamtos paslaptys“. Šis projektas apima 6 skirtingus kūrinius, į kuriuos floristai šią savaitę pakvietė pasidairyti, pasigrožėti jų spalvomis ir originalumu.  

Šio projekto tikslas buvo siekis atgaivinti turėtas vaikystės tradicijas ir supažindinti su jomis bei gamtos paslapčių gamybos ypatumais jaunesniąją kartą. Kiekvienas gamtos paslapčių kūrėjas gali sukurti iš įvairių augalinės kilmės medžiagų bei stikliukų, akmenėlių, natūralių sagų bei kitų gražių smulkmenų savitą paveikslą žemėje, senovėje dar vadintą  „Sekretu“.  Vaikystėje toks paveikslas buvo užberiamas smėliu, kad vėliau jį būtų galima surasti ir vėl grožėtis. Po kurio laiko galima stebėti kaip kūrinys kinta, paveiktas įvairių gamtos dėsnių: daigų iš sėklų dygimą, gėlių žiedų virsmą kitokiais ir jų spalvų kaitą ir kitus.

Su šiuo projektu gali susipažinti kiekvienas VPVPMC lankytojas visą vasarą.

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku