Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

VPVPMC pristatytos instaliacijos „Interjeras ir Reklama kubuose“

Birželio 6 d., Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre (VPVPMC) vyko dar vienas Dizaino savaitės’24 renginys – parodos Instaliacijos „Interjeras ir reklama kubuose“ pristatymas. Instaliacijas kubuose pristatė Interjero apipavidalintojo profesijos mokytoja Viktorija Losikovaitė ir Vizualinės reklamos gamintojo profesijos mokytoja metodininkė Rasa Buividavičienė.

Prieš pradedant instaliacijų pristatymą, žodį tarė VPVPMC direktorė Daiva Motiejūnaitė-Minkauskė.  Ji pasidžiaugė, kad dvi rimtos mūsų mokymo centro specialybės susivienijo darniai bendrystei – paruošti eksponatus parodai, ir tuo praturtinti Dizaino savaitę’24. Direktorė pabrėžė, kad toks bendradarbiavimas yra labai dažna ir pasiteisinusi praktika, – kelios profesijos kuria ir sėkmingai įgyvendina bendrus projektus.

Interjero apipavidalintojo profesijos mokytoja Viktorija Losikovaitė, kalbėdama apie interjero apipavidalintojų įdedamą indėlį siekiant tvarumo, atkreipė dėmesį, kad dažnai šios srities specialistai padeda nebenaudojamus, senus ar gerokai nudėvėtus daiktus prikelti antram gyvenimui. Ji pateikė eksponuojamų parodoje senų aktų salės kėdžių pavyzdį. Tai buvo senos, praradusios savo spalvą ir patrauklumą, tarsi praradusios gyvybę, kėdės. Interjero apipavidalintojo specialistai vienas kėdes nudažė, naudodami sendinimo technikas, o kitas dekoravo įvairiais trafaretais, išgaunant tolygų jų apipavidalinimą bei grafinius akcentus, kas suteikė baldui savito žavesio.  

Profesijos mokytoja metodininkė Rasa Buividavičienė pristatė kubuose esančius reklamos gaminius ir papasakojo apie jų gamybos technologijas. Instaliacijose pristatytuose keturiuose kubuose patalpinti skirtingi vizualinės reklamos objektų pavyzdžiai. Keliuose kubuose pateikti tūrinės reklamos gaminiai, tokie kaip šviesdėžės, taupyklės, dėžutės su LED apšvietimu ir kiti. Kituose kubuose matyti tekstilės dekoravimo pavyzdžiai: tekstiliniai maišeliai ir marškinėliai su aplikacijomis, pagamintomis iš terminio spausdinimo būdu. Mokytoja su mokiniais parodai pateikė ir keletą skaitmeninės spaudos bei ilgalaikių projektų pavyzdžių – nuo gaminio iki pakuotės.

Be kita ko, mokytoja pasidžiaugė, kad neseniai mūsų mokymo centras įsigijo dar vieną lazerinę pjovimo-graviravimo įrangą, – modernesnę, kurios pagalba galima pagaminti gana didelius ir ypač subtiliai apipavidalintus, smulkius gaminius, artimus juvelyriniams dirbiniams. Tai ir auskarai, ir žiedai, ir raktų pakabukai ir kiti panašūs gaminiai.

Mokytoja pridūrė, kad vizualinės reklamos gamintojo specialybių mokiniai mokosi gaminti gaminius, kurie neretai patenka tiesiai užsakovui į rankas ir į mokymo centro parduotuvę, todėl pasižiūrėjus parodą kubuose, paskatino pasinaudoti proga ir nusipirkti originalių mokinių gamintų prekių ypač draugiškomis kainomis.

Ši instaliacijų kubuose paroda bus eksponuojama iki pat Dizaino savaitės’24 renginių ciklo pabaigos.

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku