Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Pasaulio floristų čempionatas

Pasaulio čempionatas Fleurop – Interflora WORLD CUP yra vienas iš svarbiausių konkursų floristų industrijoje ir po 33 metų, jis sugržo į Vokietiją, Berlyną. Šis renginys vyko birželio 11-13 dienomis. Paskutinis pasaulio čempionatas buvo surengtas 2010 metais Šanchajuje, Kinijoje. Berlyne vykusio renginio metu buvo demonstruojamos naujos kryptys floristikoje , naujos medžiagos, jo metu galima buvo apsikeisti meistriškumo, kūrybiškumo patirtimi. Konkurso metu, tarptautiniai dalyviai sukūrė unikalius gėlių dizaino šedevrus, žavinčius ne tik floristus bet ir plačią visuomenę.

Konkurse varžėsi 26 valstybių atstovai. Didžiausio žiūrovų susižavėjimo sulaukė japono Aritaka Nakamura, Pietų Korėjos floristo Alex Choi, Didžiosios Britanijos floristo Neil Whittaker darbai. Gėrėjomės ir kaimynų lenko Zygmunt Sieradzan bei esto Ahti Lyra darbais.

Konkursą stebėjo labai daug floristų, atvykusių iš viso pasaulio. Džiaugiamės, kad šalia kitų Lietuvos mokytojų bei floristų konkurą galėjome stebėti ir mes ,VPVDPRC profesijos mokytojos

Violeta Girdziušienė, Nijolė Kutkienė, Stanislava Kareckienė ir Genoveta Zuokienė.

Be konkurso dar aplankėme pasaulio sodų parką. Pasidžiaukime šventės bei įspūdingo parko apžvalgos akimirkomis.

Parengė profesijos mokytoja Genoveta Zuokienė.

Magnum kompiuteriai

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema