Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centre vieši Jungtinės Karalystės E-Achieve vadovas

Didžiosios Britanijos ambasados Prekybos ir investicijų skyriaus viena iš veiklų – pagalba Jungtinės Karalystės įmonėms, siekiančioms užmegzti verslo ryšius su Lietuvoje veikiančiomis organizacijomis.

Šiuo metu ambasada dirba su Jungtinės Karalystės įmone E-Achieve Ltd. Ši kompanija buvo įsteigta 2008 metais, siekiant suteikti kompiuterinio raštingumo žinių bedarbiams, taip padidinant jų galimybes įsidarbinti. Įmonė skiria dėmesį asmeniniam mokymui, bei siekia kuo didesnio besimokančiųjų įtraukimo į mokymo procesą. Didžioji dalis įmonės siūlomų programų yra skirtos mokytis klasėje, taip pat siūlomas nuotolinis mokymas bei mokymas darbo vietoje.

E-Achieve dirba su eile Jungtinės Karalystės institucijų: kolegijomis, Darbo ir pensijų departamento padaliniu Jobcentre Plus (Lietuvos darbo biržos atitikmuo), savivaldos institucijomis, sveikatos apsaugos  organizacijomis, bei telekomu (British Telecom). Daugiau informacijos apie E-Achieve galite rasti įmonės tinklapyje www.eachieve.co.uk bei prisegtame dokumente.

Š.m. lapkričio 21-23 dienomis E-Achieve vadovas p. Andrew Bowen lankosi Vilniuje. Viešnagės Lietuvoje metu jis nori daugiau sužinoti apie profesinį mokymą Lietuvoje, apsilankė mūsų centre.

 

IMGP4795

IMGP4800 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema