Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Tarptautinė paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera. 2011“

Vasario 3-5 dienomis Lietuvos parodų ir konferencijų centre „Litexpo“ devintąjį kartą vyko viena didžiausių Baltijos šalyse tarptautinė paroda Mokymasis studijos karjera 2011. Parodoje dalyvavo Lietuvos universitetai, kolegijos, profesinės mokymo įstaigos, kalbų kursus rengiančios bendrovės, užsienio mokymo įstaigos. Abiturientams ši paroda – puiki galimybė susipažinti su visų Lietuvos universitetų, didžiausių kolegijų, profesinio mokymo mokyklų programomis ir pasiūlymais, išsiaiškinti stojimo sąlygas ir išsirinkti kur studijuoti.

Parodos metu lankytojus kvietė atlikti savęs pažinimo testus, kurie padeda įvertinti ir psichologinius ateities studijų pasirinkimo motyvus - interesus, vertybes, polinkius, stipriąsias ir silpnąsias savo puses.
Toliau tebetęsiamas 2009 m. startavęs projektas „PROFESIJOS GYVAI“: svajojantys išmokti reikalingo ir įdomaus amato, kuris ateityje garantuotų darbą ar paskatintų kurti nuosavą verslą, parodoje rado pačias reikalingiausias šiandienos darbo rinkoje specialybes ir profesijas, kurios buvo gyvai pristatytos ir demonstruojamos „Amatų mieste“.
Iš viso buvo pristatyta 20 įdomių profesijų: transportas, tarptautiniai pervežimai, automobilių diagnostika, remontas, viešbučių, restoranų paslaugos, suvirinimas, santechnika, ekologinis ūkis, alternatyvioji energetika, sveikatinimo paslaugos, floristika, statyba, fotografija, kirpimas, kosmetologija, visažistų, masažuotojų specialybės, kvalifikacijos ir profesinis mokymas.
Viilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras kaip ir kasmet dalyvavo Lietuvos parodų centro „LITEXPO“, švietimo ir mokslo ministerijos organizuotoje tarptatutinėje parodoje „Mokymasis. Studijos. Karjera 2011“ ir pristatė šių profesinių sričių veiklas: fotografija, kirpimas, dekoratryvinė kosmetika.
Centras, ruošiantis specialistus ir pagal daugelį darbo rinkoje populiarių profesijų, parodos metu pristatė tik kirpėjų, dekoratyvinės kosmetikos kosmetiko ir fotografo specialybes: profesines galimybes ir  veiklos perspektyvas. Parodos metu, kasdien, centras kvietė į parodomuosius pristatymus, praktinės veiklos demonstravimus stende bei pristatė drabužių kolekciją konferencijų salėje.

Parengė mokytoja metodininkė Daiva Motiejūnaitė

MSK2011_01

MSK2011_02

MSK2011_04

MSK2011_03

MSK2011_05

MSK2011_07

MSK2011_06

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema