Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Kirpėjų tarptautinis profesinių mokyklų konkursas Berlyne

2010 metų spalio 26-28 dienomis Berlyne, Vokietijoje, vyko tarptautinis profesinių mokyklų konkursas.
Konkurse dalyvavo šios specialybės: kirpėjai, floristai, staliai ir dažytojai.

Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro (toliau - Centras)  kirpėjų specialybę atstovavo K-85 gr. mokinės: Austina Žiogelytė ir Žana Koševaja. Mokines konkursui ruošė profesijos mokytoja Erika Dūdienė.

Konkursas vyko dvi dienas. Pirma diena buvo skirta treniruotėms, kurių metu konkurso organizatoriai stebėjo ir vertino visų dalyvių profesinius įgūdžius. Svarbiausia konkurso diena buvo spalio 27 diena. Konkursas vyko prekybos centre „Spree Centre“. Kiekviena delegacija pristatė savo šalį ir mokyklą. Neįprasta buvo tai, kad šukuosenos formavimui būtinai reikėjo susukti plaukus suktukais. Šiuos susukimus vertino žiūri komisija. Įvertinus prasidėjo šukuosenų modeliavimas.

Didžiulė staigmena mūsų komandai buvo žiuri komisijos pranešimas, kad mūsų šukuosenos yra aukštesnio lygio negu jų vertinimo skalė. Po tokios „ naujienos“ mūsų komanda nepasimetė, nepasidavė emocijoms ir išdidūs garbingai baigė rungtį.
Konkurso metu daugiausia dėmesio turėjo Centro mokinių atliekamos šukuosenos, prie kurių buriavosi daugybė žmonių.
Nuoširdžiu įvertinimu buvo žmonių susižavėjimas, filmavimas ir fotografavimas. Kitų mokyklų komandos buvo sužavėtos mūsų darytais papuošalais, šukuosenų modeliavimu aukščiausiomis technikomis, atlikimo švara, atliktais makiažais ir subtiliu meniniu skoniu.
Konkursas baigėsi... Grįžome nenusivylę ir išdidūs.

Jūsų dėmesiui geriausiai konkurse I vieta įvertintas darbas.


PS: po savaitės gavome neįtikėtiną žinią (!) – Centro mokinių darbai pripažinti geriausi - atsiųsti paštu tai patvirtinantys pažymėjimai.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema