Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Proto mūšis ,,AIDS: GERIAU ŽINOTI’’

Nors ŽIV/AIDS problema niekur nedingo, bet žinios apie naujai užsikrėtusius ar sergančius šia liga šiandien jau nieko nebešokiruoja.

Iš viso iki 2013 metų lapkričio 1 d. Lietuvoje nustatyti 2034 ŽIV užsikrėtę asmenys, iš kurių 1665 - vyrai ir 369 moterys.

Mūsų centro mokiniai ir mokytojai neliko abejingi Vilniaus miesto Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro inciatyvai organizuoti Pasaulinės AIDS dienos paminėjimui skirtą proto mūšį ,,AIDS: GERIAU ŽINOTI’’.

Proto mūšis vyko gruodžio 17 dieną. Jame dalyvavo VFL -18/VK -100, VDT- 6/VF- 46, VK - 97, VHK - 7, VHK - 6, VK - 93, VDT - 4/VF - 43 gr. mokiniai ir jų vadovės Romena Talačkienė, Aldona Tomkutė,Valentina Pašakinskienė, Sabina Pranculienė, Laima Veličkienė, Eugenija Jovaišaitė, Janina Krych.

Dalyvius pasveikino ir gražios kovos linkėjo Užkrečiamų ligų ir AIDS centro Švietimo ir komunikacijos skyriaus vedėjas Zigmas Nagys, centro direktorė Rita Pečiukaitytė, mokinių tarybos atstovai.

Komisijos atstovė spec. pedagogė Gitana Baranskienė nugalėjusiai VHK - 6 gr. komandai, kuriai vadovavo mokytoja Laima Veličkienė, ir visoms dalyvėms įteikė padėkos raštus ir dovanėles. Renginio akimirkas užfiksavo fotografijos mokytojas Saulius Sauleika.

Proto mūšio tikslas - paskatinti mokinius domėtis ligos priežastimis, rizikos veiksniais ir prevencija, ugdyti atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, daugiau ir aktyviau dalyvauti centro bendruomenės veikloje.

Parengė
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Nijolė Malinauskienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema