Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Istorijos ir geografijos žaidimas „Protų mūšis”

2013 m. lapkričio 28 d. Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje vyko profesinių mokyklų mokinių istorijos ir geografijos žaidimas „Protų mūšis”. Žaidimo tikslas – mokyti integruoti istorijos ir geografijos dalykų žinias, skatinti mokinių domėjimąsi socialiniais mokslais, ugdyti išradingumą, kūrybiškumą, kritinį mąstymą, mokyti dirbti grupėse, bendrauti ir bendradarbiauti.

Žaidime „Protų mūšis” dalyvavo Vilniaus miesto profesinių mokyklų II kurso (12 klasių) mokiniai. Renginys prasidėjo žaismingais komandų prisistatymais. Žaidimą sudarė 5 turai po 10 klausimų iš istorijos ir geografijos dalykų. Įdomiausias ir linksmiausias – penktas turas, kuriame buvo pateikti vaizdiniai ir garsiniai klausimai. Mokinių komandų pasiekimus vertino renginio organizatoriai. Žaidimą vainikavo nugalėtojų apdovanojimai diplomais ir medalių įteikimas.

Sveikiname Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro dvyliktokių komandą „PA slaugai” istorijos ir geografijos žaidime „Protų mūšis” užėmusią I-ąją vietą.

Parengė geografijos mokytoja metodininkė Sabina Pranculienė ir istorijos mokytojas metodininkas Kostas Rekašius.  

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema