Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Dar jaučiame, kas tikra, vertinga, svarbu....

Pavasaris gyvybei prikelia ne tik daigelį, žiedelį, bet ir snaudžiančias mūsų sielas. Tai viltingas metas, kai norisi tikėti, jog tikrosios vertybės – gyvos, o geri ,  gražūs darbai  pastebimi ir džiugina žmones.

Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre prasidėjo integruoto bendrojo lavinimo dalykų ir technologijų projekto „Viltinga Kalvarijų pažinimo pradžia“ įgyvendinimas.
Jaunimas kartu su savo mokytojais atranda Vilniaus Kalvarijas - neapsakomo gražumo vietą. Baltupių mikrorajone yra keletas objektų, įdomių ir svarbių kraštotyriniu ir etnokultūriniu požiūriu (Cedron upelis, Kryžiaus kelias, lenkų karių kapinės). Centre mokosi įvairių tautybių mokiniai, atvykę iš daugelio Lietuvos rajonų, kurie nieko nežinojo apie šį etnokultūrinį paveldą.. Mokiniai, laukdami šv. Velykų, sutvarkė Kryžiaus kelio teritoriją, išrinko šiukšles, iššlavė koplyčias, pasidžiaugė nuostabiu kraštovaizdžiu, susipažino su vietos flora ir fauna. Būsimieji floristai kartu su savo mokytoja Violeta Girdziušiene ruošė floristines kompozicijas Verbų Sekmadieniui ir šv. Velykų šventėms. Didžiąją savaitę Kalvarijų Koplyčios, sutvarkytos ir papuoštos, laukia atvykstančios minios tikinčiųjų Didžiojo penktadienio dieną  ir  šv. Velykų švenčių dienomis. Švento Kryžiaus atradimo bažnyčios klebonas kartu su mūsų centro mokiniais, mokytojais, vadovais nuoširdžiai padėjo įgyvendinti tai, ką sumanėme. Tai tik projekto įgyvendinimo pradžia, bet pradžia palietė mūsų širdis, paskatino norą daryti gerus darbus, nelaukiant už tai atpildo.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema