Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Pristatyta šukuosenų kolekcija „Fantazijos polėkis“

2011 metų spalio 14 dieną Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras minėjo 50 metų jubiliejų. Ši graži šventė centro bendruomenei buvo puiki proga pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasidalyti prisiminimais ir lūkesčiais.

Jubiliejaus dieną, iškilmingame renginyje pristatytas naujausias kirpėjo ir dekoratyvinės kosmetikos specialybių integruotas projektas „Fantazijos polėkis“. Projektas parengtas išnaudojant profesiniam mokymui skirtas valandas. Jo tikslas: gilinti kirpėjų ir dekoratyvinės kosmetikos kosmetikų profesinio mokymo modulių „Pastižas“, „Šukuosenų modeliavimas“ bei „Įvaizdžio kūrimo pagrindai“ technologines žinias ir gebėjimus. Projektą įgyvendino kirpėjo ir dekoratyvinės kosmetikos specialybių mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojų: Jadvygos Čekanavičienės, Eugenijos Cirkinos, Almos Lenkaitienės, Eugenijos Jovaišaitės, Birutės Mažūnienės, Gražinos Starinskienės, Anastasios Pisarevskayos.
Ilgametis centro socialinis partneris UAB „Baltic Hair“ nemokamai papuošė kolekciją aksesuarais. Scenarijaus autorė, apeigų ir švenčių organizatorius profesijos mokytoja Zina Žvalionienė.
Rengiant projektą pagerėjo mokinių mokymosi motyvacija, ugdymo/si kokybė, šiuolaikiškai organizuojamos pamokos tapo įdomesnės, paremtos šiuolaikiniu požiūriu į specialybę, atitinkančią šiandienos darbdavių reikalavimus.
Mokiniai patobulino ne tik profesinius, bet ir bendruosius gebėjimus: komunikabilumą; veiklos savarankiškumą; tolerantiškumą; partnerystę; korektiškumą; norą tobulėti.
Mokinių įgytos profesinės kompetencijos ir bendrieji gebėjimai užtikrins sėkmingo įsidarbinimo galimybes.
 

Parengė profesijos mokytoja ekspertė Jadvyga Čekanavičienė.

20111014_fantazijos_polekis_1

20111014_fantazijos_polekis_3

20111014_fantazijos_polekis_5

20111014_fantazijos_polekis_2

20111014_fantazijos_polekis_6

20111014_fantazijos_polekis_4

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema