Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Lietuvos mokinių kūrybinių darbų paroda „1000 ir viena... idėja“

Lietuvos jaunųjų gamtininkų centre 2011 m. rugsėjo 15-16 d. buvo surengta Lietuvos mokinių kūrybinių darbų paroda „1000 ir viena... idėja“. Minėtame renginyje dalyvavo apie 300 mokinių iš Lietuvos miestų bei miestelių bendro lavinimo, neformaliojo švietimo, profesinių mokyklų.

Parodoje mokinių darbai buvo eksponuoti penkiuose skyriuose:

» Žalieji bulvarai. Šiame skyriuje buvo eksponuoti Žemės meno kūriniai, želdynų planavimo ir kūrimo projektai.
» Floristinė staigmena. Šiame skyriuje - floristikos darbai, kompozicijos, paveikslai, floristiniai koliažai, floristiniai atvirukai ir pan.
» Menų kelionės. Tai klasikinio, modernaus ir šiuolaikinio meno dirbiniai: rankdarbiai, karpiniai, tautodailės dirbiniai. papuošalai ir pan.
» Miško etiudai. Šiame skyriuje buvo eksponuoti piešiniai, plakatai, etiudai, vaizduojantys miškų gamtos turtus.
» Terra botanika. Tai fotonuotraukų ciklai, demonstruojantys augalijos pasaulio objektus.
 

Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro (toliau - centras) mokiniai dalyvavo 2 skyriuose: Floristinė staigmena ir Menų kelionės.
„Menų kelionės“ skyriuje dailiųjų odos dirbinių gamintojo specialybės mokiniai pateikė odinių gaminių kolekciją, o floristo specialybės mokiniai „Floristinė staigmenos“ skyriuje pateikė interjero dekorui skirtų darbų ir floristinių koliažų kolekcijas.

Centro Fl-14 grupės mokinei  Vilmai  Baltrušaitytei  už įdomų interjero dekorui skirtą floristinį darbą įteiktas Lietuvos švietimo ministerijos padėkos raštas už parodai pateiktą floristinių koliažų kolekciją, o jos vadovei, profesijos mokytojai metodininkei Violetai Girdziušienei, už mokinės parengimą parodai įteiktas Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro padėkos raštas.
Kūrybinė grupė, vadovaujama profesijos mokytojos metodininkės Genovetos Zuokienės taip pat buvo įvertinta Lietuvos švietimo ministerijos padėkos raštu.
Centro Fl-14 grupės mokinei  Aušrai Zaborskaitei už  interjero dekorui skirtą darbą įteiktas Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro padėkos raštas.

Pasidžiaukime Centro mokinių darbais, eksponuotais minėtoje parodoje

1000+1_05

1000+1_04

1000+1_03

1000+1_07

1000+1_08

1000+1_09

1000+1_01

1000+1_02

1000+1_06

 

Parengė Genoveta Zuokienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema